Ykkonen - Finsko
neděle, 30.08.2020
15:00
15:00

Gnistan

VPS Vaasa
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Helsinki |
| Hosté: | Vaasa |
| Vzdálenost: | 369.6 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (17:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.60 | 2.37 | 12 | 1.53 | 1.44 | |||
| 34% | 30% | 36% | 1.28 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.60 | 2.30 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 38% | 62% |
Poslední 1 přímé zápasy
| 2019-03-15 | Gnistan | 1 - 1 | VPS Vaasa |
Gnistan poslední 12 zápasy
| 2020-08-22 | KPV Kokkola | 6 - 1 | Gnistan |
| 2020-08-16 | Gnistan | 3 - 2 | MyPa-47 |
| 2020-08-10 | Ekenas | 2 - 1 | Gnistan |
| 2020-08-06 | Gnistan | 0 - 1 | MP Mikkeli |
| 2020-08-02 | SJK Akatemia | 2 - 2 | Gnistan |
| 2020-07-25 | MuSa Pori | 5 - 1 | Gnistan |
| 2020-07-19 | Gnistan | 0 - 3 | KTP Kotka |
| 2020-07-11 | AC Kajaani | 1 - 1 | Gnistan |
| 2020-07-05 | Gnistan | 1 - 2 | FF Jaro |
| 2020-06-27 | AC Oulu | 2 - 0 | Gnistan |
| 2020-06-18 | MyPa-47 | 1 - 1 | Gnistan |
| 2020-06-13 | Lahti | 3 - 3 | Gnistan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 11 | 8 | 5 | |
| 8% | 33% | 58% | 92% | 67% | 42% |
VPS Vaasa poslední 12 zápasy
| 2020-08-22 | VPS Vaasa | 2 - 2 | MP Mikkeli |
| 2020-08-15 | KTP Kotka | 2 - 0 | VPS Vaasa |
| 2020-08-09 | VPS Vaasa | 1 - 1 | AC Kajaani |
| 2020-08-05 | FF Jaro | 6 - 1 | VPS Vaasa |
| 2020-08-01 | VPS Vaasa | 4 - 1 | KPV Kokkola |
| 2020-07-24 | VPS Vaasa | 3 - 1 | SJK Akatemia |
| 2020-07-18 | AC Oulu | 1 - 0 | VPS Vaasa |
| 2020-07-15 | VPS Vaasa | 1 - 1 | MuSa Pori |
| 2020-07-11 | VPS Vaasa | 1 - 0 | MyPa-47 |
| 2020-07-04 | Ekenas | 0 - 0 | VPS Vaasa |
| 2020-06-09 | VPS Vaasa | 5 - 1 | Vasa IFK |
| 2020-03-07 | Inter Turku | 7 - 1 | VPS Vaasa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 50% |
Tabulka Ykkonen
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AC Oulu | 10 | +9 | 24 |
| 2 | FF Jaro | 10 | +15 | 22 |
| 3 | KTP Kotka | 10 | +10 | 21 |
| 4 | MuSa Pori | 11 | +5 | 20 |
| 5 | Ekenas | 11 | +11 | 19 |
| 6 | KPV Kokkola | 10 | +2 | 14 |
| 7 | MP Mikkeli | 10 | -2 | 14 |
| 8 | VPS Vaasa | 10 | -2 | 13 |
| 9 | AC Kajaani | 10 | -3 | 8 |
| 10 | Gnistan | 10 | -16 | 5 |
| 11 | MyPa-47 | 10 | -10 | 4 |
| 12 | SJK Akatemia | 10 | -19 | 4 |
Chronologie zápasů v lize
| Gnistan | |
| VPS Vaasa | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Gnistan | VPS Vaasa |
|---|---|---|---|
| 1 | AC Oulu | 1 - 0 | |
| 2 | FF Jaro | 1 - 2 | 6 - 1 |
| 3 | KTP Kotka | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | MuSa Pori | ||
| 5 | Ekenas | 0 - 0 | |
| 6 | KPV Kokkola | ||
| 7 | MP Mikkeli | 0 - 1 | |
| 8 | VPS Vaasa | - | |
| 9 | AC Kajaani | ||
| 10 | Gnistan | - | |
| 11 | MyPa-47 | 3 - 2 | |
| 12 | SJK Akatemia |
Pozice v lize
| Gnistan | VPS Vaasa | |
| Pozice | 10 | 8 |
| Body | 5 | 13 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 12 | 10 |
| Body | 3 | 1 |
Forma v lize
| Gnistan | VPS Vaasa | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
2 7 |
3
4 3 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 3 |
0
1 3 |
Góly v lize
| Gnistan | VPS Vaasa | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
10
26 |
13
15 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
4
8 |
1
9 |
Celková statistika pro Ykkonen
| Zápasy (61) | |
| Domácí vítězství | 44% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 31% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (180) | |
| Góly na zápas | 2.95 |
| Góly doma na zápas | 1.70 |
| Góly hosta na zápas | 1.25 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 74% |
| Skórují Oba Týmy | 54% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 34% |
Gnistan další 6 zápasy
| 2020-09-06 | FF Jaro | - | Gnistan |
| 2020-09-12 | Gnistan | - | AC Kajaani |
| 2020-09-16 | KTP Kotka | - | Gnistan |
| 2020-09-20 | Gnistan | - | MuSa Pori |
| 2020-09-26 | Gnistan | - | SJK Akatemia |
| 2020-09-30 | MP Mikkeli | - | Gnistan |
VPS Vaasa další 6 zápasy
| 2020-09-05 | VPS Vaasa | - | Ekenas |
| 2020-09-12 | MyPa-47 | - | VPS Vaasa |
| 2020-09-16 | VPS Vaasa | - | AC Oulu |
| 2020-09-20 | SJK Akatemia | - | VPS Vaasa |
| 2020-09-26 | KPV Kokkola | - | VPS Vaasa |
| 2020-09-30 | VPS Vaasa | - | FF Jaro |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.70 | 3.60 | 2.37 |
| Pravděpodobnost | 34% | 30% | 36% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 1.44 |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 5.00 | |
| Pravděpodobnost | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravděpodobnost | 55% | 45% | |
| Nad 2.5 @ 1.60 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 1.53 | |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% | |
| Pod 3.5 @ 1.53 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravděpodobnost | 61% | 39% | |
| Ano @ 1.50 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-30 12:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!