Primera División - Bolívie
sobota, 09.05.2026
22:15
Guabira Montero
GV San Jose
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Montero |
| Hosté: |
Oruro |
| Vzdálenost: |
419.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gilberto Parada
|
| Kapacita: |
13 000 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
22:15 (17:15 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.80 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.05 |
| 40% |
30% |
30% |
1.68 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.48 |
2.60 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 96% |
4% |
|
|
|
76% |
24% |
|
|
|
33% |
67% |
Poslední 4 přímé zápasy
|
2025-11-29 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
GV San Jose
|
|
2025-06-20 |
GV San Jose
|
4 - 1 |
Guabira Montero
|
|
2024-11-17 |
GV San Jose
|
5 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2024-07-28 |
Guabira Montero
|
1 - 0 |
GV San Jose
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
2 |
|
3 |
3 |
2 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
75% |
50% |
Guabira Montero poslední 12 zápasy
|
2026-05-02 |
A. Cochabamba
|
4 - 2 |
Guabira Montero
|
|
2026-04-26 |
Guabira Montero
|
1 - 2 |
Always Ready
|
|
2026-04-22 |
Real Potosi
|
3 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-04-11 |
Guabira Montero
|
2 - 2 |
Ind. Petrolero
|
|
2026-04-04 |
Blooming
|
5 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-03-03 |
Ind. Petrolero
|
0 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-02-25 |
U. de Vinto
|
5 - 2 |
Guabira Montero
|
|
2026-02-20 |
Guabira Montero
|
2 - 1 |
U. de Vinto
|
|
2026-02-07 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 0 |
Guabira Montero
|
|
2026-01-31 |
Guabira Montero
|
2 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2025-12-14 |
Guabira Montero
|
1 - 0 |
Blooming
|
|
2025-12-12 |
Always Ready
|
6 - 0 |
Guabira Montero
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
9 |
6 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
75% |
50% |
GV San Jose poslední 12 zápasy
|
2026-05-03 |
GV San Jose
|
1 - 2 |
Bolivar La Paz
|
|
2026-04-25 |
Nacional Potosi
|
1 - 1 |
GV San Jose
|
|
2026-04-21 |
GV San Jose
|
1 - 1 |
A. Cochabamba
|
|
2026-04-13 |
Oriente Petr.
|
2 - 1 |
GV San Jose
|
|
2026-04-05 |
GV San Jose
|
1 - 2 |
ABB La Paz
|
|
2026-03-24 |
Blooming
|
4 - 1 |
GV San Jose
|
|
2026-03-17 |
A. Cochabamba
|
2 - 4 |
GV San Jose
|
|
2026-03-11 |
GV San Jose
|
1 - 1 |
A. Cochabamba
|
|
2026-02-12 |
GV San Jose
|
2 - 4 |
Always Ready
|
|
2026-02-07 |
GV San Jose
|
3 - 2 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-02-01 |
CDT Real Oruro
|
1 - 1 |
GV San Jose
|
|
2025-12-13 |
GV San Jose
|
5 - 0 |
U. de Vinto
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
12 |
8 |
5 |
| 25% |
33% |
42% |
|
100% |
67% |
42% |
Tabulka Primera División
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Always Ready |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
13 |
| 2 |
The Strongest |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
6 |
+5 |
13 |
| 3 |
Bolivar La Paz |
5 |
4 |
0 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
12 |
| 4 |
A. Cochabamba |
5 |
2 |
3 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
9 |
| 5 |
Oriente Petr. |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
9 |
| 6 |
Blooming |
5 |
2 |
2 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
8 |
| 7 |
Ind. Petrolero |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 8 |
Nacional Potosi |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 9 |
SA Bulo Bulo |
5 |
2 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
7 |
| 10 |
ABB La Paz |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
13 |
-5 |
6 |
| 11 |
Real Potosi |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
5 |
| 12 |
U. de Vinto |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
8 |
0 |
4 |
| 13 |
CDT Real Oruro |
5 |
1 |
1 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
4 |
| 14 |
GV San Jose |
5 |
0 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
2 |
| 15 |
Real Tomayapo |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
14 |
-12 |
2 |
| 16 |
Guabira Montero |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
16 |
-11 |
1 |
Chronologie zápasů v lize
| Guabira Montero |
|
| GV San Jose |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Guabira Montero |
GV San Jose |
| 1 |
Always Ready |
1 - 2 |
|
| 2 |
The Strongest |
|
|
| 3 |
Bolivar La Paz |
|
|
| 4 |
A. Cochabamba |
|
|
| 5 |
Oriente Petr. |
|
2 - 1 |
| 6 |
Blooming |
|
|
| 7 |
Ind. Petrolero |
2 - 2 |
|
| 8 |
Nacional Potosi |
|
1 - 1 |
| 9 |
SA Bulo Bulo |
|
|
| 10 |
ABB La Paz |
|
|
| 11 |
Real Potosi |
|
|
| 12 |
U. de Vinto |
|
|
| 13 |
CDT Real Oruro |
|
|
| 14 |
GV San Jose |
|
- |
| 15 |
Real Tomayapo |
|
|
| 16 |
Guabira Montero |
- |
|
Statistiky týmu
| |
Guabira Montero |
GV San Jose |
| Vítězství |
0 |
0 |
| Remízy |
1 |
2 |
| Prohry |
4 |
3 |
| Vstřelené góly |
5 |
5 |
| Obdržené góly |
16 |
8 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
3.20 |
1.60 |
| Zápasy vstřelené góly |
60% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
60% |
100% |
| Nad 1.5 |
100% |
100% |
| Nad 2.5 |
100% |
60% |
| Nad 3.5 |
60% |
0% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
0 |
| Remízy |
1 |
1 |
| Prohry |
1 |
1 |
| Vstřelené góly |
3 |
2 |
| Obdržené góly |
4 |
3 |
| Průměr vstřelené góly |
1.50 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
2.00 |
1.50 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
100% |
100% |
| Nad 1.5 |
100% |
100% |
| Nad 2.5 |
100% |
50% |
| Nad 3.5 |
50% |
0% |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (40) |
| Domácí vítězství |
52% |
| Remízy |
25% |
| Vítězství pro hosta |
22% |
| Odehrané zápasy |
17% |
| Góly (132) |
| Góly na zápas |
3.30 |
| Góly doma na zápas |
2.08 |
| Góly hosta na zápas |
1.23 |
| Domácí tým skóroval v |
90% |
| Hostující tým skóroval v |
75% |
| Skórují Oba Týmy |
70% |
| Nad 1.5 |
90% |
| Nad 2.5 |
70% |
| Nad 3.5 |
40% |
Guabira Montero další 4 zápasy
|
2026-05-15 |
Oriente Petr.
|
- |
Guabira Montero
|
|
2026-05-18 |
Guabira Montero
|
- |
Nacional Potosi
|
|
2026-05-24 |
Bolivar La Paz
|
- |
Guabira Montero
|
|
2026-05-29 |
SA Bulo Bulo
|
- |
Guabira Montero
|
GV San Jose další 4 zápasy
|
2026-05-12 |
GV San Jose
|
- |
Real Tomayapo
|
|
2026-05-17 |
Blooming
|
- |
GV San Jose
|
|
2026-05-12 |
GV San Jose
|
- |
Real Tomayapo
|
|
2026-05-17 |
Blooming
|
- |
GV San Jose
|
|
2026-05-23 |
GV San Jose
|
- |
The Strongest
|
|
2026-05-30 |
CDT Real Oruro
|
- |
GV San Jose
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.68 |
3.80 |
4.10 |
| Pravděpodobnost |
40% |
30% |
30% |
|
1 @ 1.68 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.22 |
2.05 |
| Pravděpodobnost |
68% |
32% |
|
1X @ 1.22 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.14 |
5.50 |
| Pravděpodobnost |
|
96% |
4% |
|
Nad 1.5 @ 1.14 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.48 |
2.60 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Nad 2.5 @ 1.48 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.67 |
| Pravděpodobnost |
|
33% |
67% |
|
Pod 3.5 @ 1.67 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.50 |
2.50 |
| Pravděpodobnost |
|
76% |
24% |
|
Ano @ 1.50 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-09 20:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!