1. Divisjon - Norsko
pondělí, 28.09.2020
17:00
17:00

Hamarkameratene

Stjordals Blink
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Hamar |
| Hosté: | Stjordalshalsen |
| Vzdálenost: | 297.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Briskeby Arena |
| Kapacita: | 10 200 (8 068) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.60 | 2.60 | 2 | 1.44 | 1.53 | |||
| 27% | 23% | 50% | 2.60 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.47 | 2.60 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 82% | 18% | 67% | 33% | 50% | 50% |
Poslední 5 přímé zápasy
| 2020-08-30 | Stjordals Blink | 0 - 1 | Hamarkameratene |
| 2016-08-20 | Stjordals Blink | 0 - 1 | Hamarkameratene |
| 2016-05-07 | Hamarkameratene | 4 - 1 | Stjordals Blink |
| 2015-10-03 | Stjordals Blink | 1 - 1 | Hamarkameratene |
| 2015-06-20 | Hamarkameratene | 2 - 0 | Stjordals Blink |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | |
| 80% | 20% | 0% | 60% | 20% | 20% |
Hamarkameratene poslední 12 zápasy
| 2020-09-25 | Kongsvinger | 1 - 2 | Hamarkameratene |
| 2020-09-14 | Strømmen | 3 - 0 | Hamarkameratene |
| 2020-09-08 | Hamarkameratene | 0 - 1 | Raufoss IL |
| 2020-08-30 | Stjordals Blink | 0 - 1 | Hamarkameratene |
| 2020-08-27 | Hamarkameratene | 0 - 2 | Tromso |
| 2020-08-24 | Sandnes Ulf | 1 - 2 | Hamarkameratene |
| 2020-08-17 | Hamarkameratene | 1 - 1 | Grorud |
| 2020-08-14 | Åsane | 2 - 2 | Hamarkameratene |
| 2020-08-10 | Sogndal | 4 - 2 | Hamarkameratene |
| 2020-08-03 | Hamarkameratene | 2 - 2 | KFUM Oslo |
| 2020-07-31 | Ullensaker Kisa | 2 - 2 | Hamarkameratene |
| 2020-07-28 | Hamarkameratene | 3 - 4 | Ranheim |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Stjordals Blink poslední 12 zápasy
| 2020-09-25 | Stjordals Blink | 4 - 1 | KFUM Oslo |
| 2020-09-21 | Sogndal | 3 - 2 | Stjordals Blink |
| 2020-09-14 | Stjordals Blink | 5 - 4 | Sandnes Ulf |
| 2020-09-08 | Grorud | 1 - 1 | Stjordals Blink |
| 2020-08-30 | Stjordals Blink | 0 - 1 | Hamarkameratene |
| 2020-08-27 | KFUM Oslo | 0 - 1 | Stjordals Blink |
| 2020-08-24 | Stjordals Blink | 2 - 2 | Åsane |
| 2020-08-17 | Ullensaker Kisa | 2 - 1 | Stjordals Blink |
| 2020-08-14 | Stjordals Blink | 2 - 2 | Sogndal |
| 2020-08-10 | Oygarden | 0 - 1 | Stjordals Blink |
| 2020-08-03 | Stjordals Blink | 2 - 2 | Jerv Grimstad |
| 2020-07-31 | Tromso | 4 - 2 | Stjordals Blink |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 8 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 67% | 58% |
Tabulka 1. Divisjon
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tromso | 17 | +18 | 38 |
| 2 | Sogndal | 17 | +20 | 36 |
| 3 | Ranheim | 17 | +19 | 33 |
| 4 | Lilleström | 17 | +11 | 32 |
| 5 | Åsane | 17 | +10 | 28 |
| 6 | Stjordals Blink | 17 | +3 | 25 |
| 7 | Sandnes Ulf | 17 | -8 | 25 |
| 8 | Raufoss IL | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Grorud | 17 | -1 | 21 |
| 10 | Ullensaker Kisa | 16 | -6 | 17 |
| 11 | Strømmen | 17 | -8 | 17 |
| 12 | KFUM Oslo | 17 | -8 | 17 |
| 13 | Jerv Grimstad | 15 | -12 | 15 |
| 14 | Oygarden | 17 | -16 | 14 |
| 15 | Hamarkameratene | 16 | -11 | 13 |
| 16 | Kongsvinger | 17 | -14 | 13 |
Chronologie zápasů v lize
| Hamarkameratene | |
| Stjordals Blink | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Hamarkameratene | Stjordals Blink |
|---|---|---|---|
| 1 | Tromso | 0 - 2 | 4 - 2 |
| 2 | Sogndal | 3 - 2 | |
| 3 | Ranheim | 3 - 4 | |
| 4 | Lilleström | 0 - 1 | |
| 5 | Åsane | ||
| 6 | Stjordals Blink | - | |
| 7 | Sandnes Ulf | ||
| 8 | Raufoss IL | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Grorud | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Ullensaker Kisa | 2 - 1 | |
| 11 | Strømmen | ||
| 12 | KFUM Oslo | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Jerv Grimstad | ||
| 14 | Oygarden | 3 - 4 | 0 - 1 |
| 15 | Hamarkameratene | - | |
| 16 | Kongsvinger | 2 - 3 |
Pozice v lize
| Hamarkameratene | Stjordals Blink | |
| Pozice | 15 | 6 |
| Body | 13 | 25 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 16 | 7 |
| Body | 2 | 10 |
Forma v lize
| Hamarkameratene | Stjordals Blink | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
4 9 |
7
4 6 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
2 5 |
3
1 4 |
Góly v lize
| Hamarkameratene | Stjordals Blink | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
24
35 |
34
31 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
11
17 |
10
13 |
Celková statistika pro 1. Divisjon
| Zápasy (134) | |
| Domácí vítězství | 46% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 30% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (447) | |
| Góly na zápas | 3.34 |
| Góly doma na zápas | 1.88 |
| Góly hosta na zápas | 1.46 |
| Domácí tým skóroval v | 78% |
| Hostující tým skóroval v | 81% |
| Skórují Oba Týmy | 63% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 63% |
| Nad 3.5 | 43% |
Hamarkameratene další 6 zápasy
| 2020-10-03 | Raufoss IL | - | Hamarkameratene |
| 2020-10-07 | Hamarkameratene | - | Jerv Grimstad |
| 2020-10-11 | Hamarkameratene | - | Sandnes Ulf |
| 2020-10-17 | Grorud | - | Hamarkameratene |
| 2020-10-24 | Hamarkameratene | - | Sogndal |
| 2020-10-28 | Tromso | - | Hamarkameratene |
Stjordals Blink další 6 zápasy
| 2020-10-03 | Stjordals Blink | - | Lilleström |
| 2020-10-11 | Åsane | - | Stjordals Blink |
| 2020-10-18 | Stjordals Blink | - | Ullensaker Kisa |
| 2020-10-24 | Stjordals Blink | - | Tromso |
| 2020-10-28 | Ranheim | - | Stjordals Blink |
| 2020-11-01 | Stjordals Blink | - | Grorud |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 3.60 | 2.60 |
| Pravděpodobnost | 27% | 23% | 50% |
| 2 @ 2.60 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.53 |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 6.00 | |
| Pravděpodobnost | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.12 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.47 | 2.60 | |
| Pravděpodobnost | 67% | 33% | |
| Nad 2.5 @ 1.47 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% | |
| Pod 3.5 @ 1.66 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.75 | |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% | |
| Ano @ 1.40 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-28 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!