Přátelské zápasy klubů
sobota, 31.07.2021
12:00
Heracles
(Nizozemsko)
De Graafschap
(Nizozemsko)
2 - 2
(2 - 2, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Almelo |
| Hosté: |
Doetinchem |
| Vzdálenost: |
50.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Polman Stadion
(Almelo / Niz)
|
| Kapacita: |
8 500 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
12:00 (13:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.74 |
4.20 |
4.14 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.10 |
| 41% |
30% |
29% |
1.74 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.30 |
|
|
|
1.45 |
2.61 |
|
|
|
2.18 |
1.70 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2020-08-22 |
De Graafschap
|
1 - 0 |
Heracles
|
|
2019-03-30 |
De Graafschap
|
1 - 2 |
Heracles
|
|
2018-09-21 |
Heracles
|
4 - 0 |
De Graafschap
|
|
2017-01-06 |
Heracles
|
2 - 0 |
De Graafschap
|
|
2016-01-23 |
Heracles
|
2 - 1 |
De Graafschap
|
|
2015-10-24 |
De Graafschap
|
0 - 1 |
Heracles
|
|
2014-07-26 |
Heracles
|
3 - 2 |
De Graafschap
|
|
2012-04-21 |
De Graafschap
|
2 - 3 |
Heracles
|
|
2011-12-20 |
Heracles
|
4 - 0 |
De Graafschap
|
|
2011-09-30 |
Heracles
|
2 - 0 |
De Graafschap
|
|
2011-04-23 |
Heracles
|
2 - 0 |
De Graafschap
|
|
2010-10-23 |
De Graafschap
|
1 - 1 |
Heracles
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
10 |
6 |
4 |
| 83% |
8% |
8% |
|
83% |
50% |
33% |
Heracles poslední 12 zápasy
|
2021-07-30 |
Heracles
|
4 - 1 |
RKC Waalwijk
|
|
2021-07-25 |
Emmen
|
4 - 1 |
Heracles
|
|
2021-07-24 |
Heracles
|
0 - 1 |
NEC Nijmegen
|
|
2021-07-21 |
Heracles
|
1 - 2 |
PAOK
|
|
2021-07-10 |
Heracles
|
1 - 0 |
Go Ahead Eagles
|
|
2021-07-02 |
Heracles
|
1 - 2 |
Sparta Rotterdam
|
|
2021-05-16 |
AZ Alkmaar
|
5 - 0 |
Heracles
|
|
2021-05-13 |
Heracles
|
1 - 1 |
Feyenoord
|
|
2021-05-08 |
Twente
|
1 - 1 |
Heracles
|
|
2021-05-01 |
Heracles
|
4 - 0 |
VVV-Venlo
|
|
2021-04-25 |
Emmen
|
3 - 1 |
Heracles
|
|
2021-04-10 |
Heracles
|
4 - 0 |
Willem II
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
8 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
67% |
50% |
De Graafschap poslední 12 zápasy
|
2021-07-24 |
De Graafschap
|
2 - 1 |
Telstar
|
|
2021-05-15 |
De Graafschap
|
2 - 3 |
Roda
|
|
2021-05-12 |
De Graafschap
|
0 - 0 |
Helmond Sport
|
|
2021-05-07 |
Jong Ajax
|
1 - 1 |
De Graafschap
|
|
2021-04-30 |
Cambuur
|
1 - 1 |
De Graafschap
|
|
2021-04-23 |
De Graafschap
|
2 - 2 |
Almere City
|
|
2021-04-19 |
Jong PSV
|
0 - 2 |
De Graafschap
|
|
2021-04-11 |
De Graafschap
|
1 - 0 |
Go Ahead Eagles
|
|
2021-04-05 |
Jong Utrecht
|
0 - 1 |
De Graafschap
|
|
2021-04-02 |
De Graafschap
|
0 - 3 |
Dordrecht
|
|
2021-03-28 |
NAC Breda
|
3 - 1 |
De Graafschap
|
|
2021-03-19 |
De Graafschap
|
1 - 1 |
Excelsior
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
Heracles další 6 zápasy
|
2021-08-07 |
Heracles
|
- |
Zwolle
|
|
2021-08-14 |
Heracles
|
- |
PSV Eindhoven
|
|
2021-08-21 |
Sparta Rotterdam
|
- |
Heracles
|
|
2021-08-29 |
Heracles
|
- |
NEC Nijmegen
|
|
2021-09-01 |
Werder Brémy
|
- |
Heracles
|
|
2021-09-19 |
Heracles
|
- |
AZ Alkmaar
|
De Graafschap další 6 zápasy
|
2021-08-07 |
De Graafschap
|
- |
Roda
|
|
2021-08-13 |
MVV Maastricht
|
- |
De Graafschap
|
|
2021-08-20 |
De Graafschap
|
- |
NAC Breda
|
|
2021-08-27 |
Emmen
|
- |
De Graafschap
|
|
2021-09-10 |
De Graafschap
|
- |
Volendam
|
|
2021-09-13 |
Jong AZ
|
- |
De Graafschap
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.74 |
4.20 |
4.14 |
| Pravděpodobnost |
41% |
30% |
29% |
|
1 @ 1.74 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.22 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
69% |
31% |
|
1X @ 1.22 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.11 |
5.30 |
| Pravděpodobnost |
|
82% |
18% |
|
Nad 1.5 @ 1.11 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.45 |
2.61 |
| Pravděpodobnost |
|
64% |
36% |
|
Nad 2.5 @ 1.45 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.18 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
43% |
57% |
|
Pod 3.5 @ 1.70 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.50 |
2.51 |
| Pravděpodobnost |
|
62% |
38% |
|
Ano @ 1.50 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-31 08:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!