Skupina o udržení D1 - Dánsko
čtvrtek, 14.05.2026
12:00
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Hobro |
| Hosté: |
Aarhus |
| Vzdálenost: |
60.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Hobro Stadium
|
| Kapacita: |
4 000 (400) |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
12:00 (13:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.20 |
2.45 |
12 |
|
|
|
1.50 |
1.40 |
| 33% |
32% |
35% |
1.36 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Poslední 5 přímé zápasy
|
2026-04-26 |
Aarhus Fremad
|
0 - 1 |
Hobro
|
|
2026-02-20 |
Hobro
|
0 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2025-11-07 |
Hobro
|
2 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2025-09-24 |
Aarhus Fremad
|
1 - 2 |
Hobro
|
|
2025-09-20 |
Aarhus Fremad
|
3 - 0 |
Hobro
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
1 |
|
3 |
2 |
0 |
| 60% |
20% |
20% |
|
60% |
40% |
0% |
Hobro poslední 12 zápasy
|
2026-05-08 |
Hobro
|
3 - 3 |
B.93 Copenhagen
|
|
2026-05-01 |
AAB Aalborg
|
1 - 1 |
Hobro
|
|
2026-04-26 |
Aarhus Fremad
|
0 - 1 |
Hobro
|
|
2026-04-22 |
Hobro
|
1 - 2 |
HB Koge
|
|
2026-04-18 |
Middelfart
|
0 - 6 |
Hobro
|
|
2026-04-10 |
Hobro
|
0 - 1 |
AAB Aalborg
|
|
2026-04-03 |
B.93 Copenhagen
|
0 - 2 |
Hobro
|
|
2026-03-21 |
Middelfart
|
0 - 1 |
Hobro
|
|
2026-03-14 |
Hobro
|
1 - 0 |
AAB Aalborg
|
|
2026-03-06 |
Kolding
|
2 - 1 |
Hobro
|
|
2026-02-27 |
Hobro
|
1 - 1 |
HB Koge
|
|
2026-02-20 |
Hobro
|
0 - 0 |
Aarhus Fremad
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
4 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
33% |
17% |
Aarhus Fremad poslední 12 zápasy
|
2026-05-09 |
Aarhus Fremad
|
0 - 0 |
HB Koge
|
|
2026-05-01 |
Middelfart
|
0 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-04-26 |
Aarhus Fremad
|
0 - 1 |
Hobro
|
|
2026-04-22 |
Aarhus Fremad
|
5 - 1 |
Middelfart
|
|
2026-04-18 |
AAB Aalborg
|
3 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-04-11 |
Aarhus Fremad
|
3 - 1 |
B.93 Copenhagen
|
|
2026-04-06 |
HB Koge
|
2 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-03-21 |
Hillerod
|
1 - 0 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-03-14 |
Aarhus Fremad
|
0 - 0 |
Horsens
|
|
2026-03-06 |
AAB Aalborg
|
0 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-02-28 |
Aarhus Fremad
|
4 - 1 |
Middelfart
|
|
2026-02-20 |
Hobro
|
0 - 0 |
Aarhus Fremad
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
5 |
4 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
42% |
33% |
33% |
Tabulka Skupina o udržení D1
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
AAB Aalborg |
29 |
11 |
9 |
9 |
48 |
41 |
+7 |
42 |
| 2 |
HB Koge |
29 |
10 |
7 |
12 |
38 |
46 |
-8 |
37 |
| 3 |
Aarhus Fremad |
29 |
9 |
10 |
10 |
42 |
35 |
+7 |
37 |
| 4 |
Hobro |
29 |
9 |
9 |
11 |
36 |
38 |
-2 |
36 |
| 5 |
B.93 Copenhagen |
29 |
9 |
5 |
15 |
37 |
53 |
-16 |
32 |
| 6 |
Middelfart |
29 |
3 |
6 |
20 |
28 |
66 |
-38 |
15 |
Chronologie zápasů v lize
| Hobro |
|
| Aarhus Fremad |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Hobro |
Aarhus Fremad |
| 1 |
AAB Aalborg |
0 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
HB Koge |
1 - 2 |
2 - 0 |
| 3 |
Aarhus Fremad |
|
- |
| 4 |
Hobro |
- |
|
| 5 |
B.93 Copenhagen |
3 - 3 |
|
| 6 |
Middelfart |
|
0 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Hobro |
Aarhus Fremad |
| Vítězství |
9 |
9 |
| Remízy |
9 |
10 |
| Prohry |
11 |
10 |
| Vstřelené góly |
36 |
42 |
| Obdržené góly |
38 |
35 |
| Průměr vstřelené góly |
1.24 |
1.45 |
| Průměr obdržené góly |
1.31 |
1.21 |
| Zápasy vstřelené góly |
76% |
62% |
| Zápasy obdržené góly |
66% |
76% |
| Skórují Oba Týmy |
45% |
52% |
| Nad 1.5 |
72% |
69% |
| Nad 2.5 |
38% |
48% |
| Nad 3.5 |
21% |
38% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
3 |
| Remízy |
4 |
5 |
| Prohry |
7 |
6 |
| Vstřelené góly |
15 |
14 |
| Obdržené góly |
21 |
20 |
| Průměr vstřelené góly |
1.07 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.50 |
1.43 |
| Zápasy vstřelené góly |
71% |
64% |
| Zápasy obdržené góly |
71% |
79% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
50% |
| Nad 1.5 |
64% |
71% |
| Nad 2.5 |
43% |
36% |
| Nad 3.5 |
29% |
29% |
Celková statistika pro Skupina o udržení D1
| Zápasy (21) |
| Domácí vítězství |
38% |
| Remízy |
19% |
| Vítězství pro hosta |
43% |
| Odehrané zápasy |
70% |
| Góly (69) |
| Góly na zápas |
3.29 |
| Góly doma na zápas |
1.57 |
| Góly hosta na zápas |
1.71 |
| Domácí tým skóroval v |
71% |
| Hostující tým skóroval v |
86% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
| Nad 1.5 |
81% |
| Nad 2.5 |
57% |
| Nad 3.5 |
43% |
Hobro další 3 zápasy
|
2026-05-17 |
Hobro
|
- |
Aarhus Fremad
|
|
2026-05-25 |
HB Koge
|
- |
Hobro
|
|
2026-05-30 |
Hobro
|
- |
Middelfart
|
Aarhus Fremad další 3 zápasy
|
2026-05-17 |
Hobro
|
- |
Aarhus Fremad
|
|
2026-05-25 |
Aarhus Fremad
|
- |
AAB Aalborg
|
|
2026-05-30 |
B.93 Copenhagen
|
- |
Aarhus Fremad
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.75 |
3.20 |
2.45 |
| Pravděpodobnost |
33% |
32% |
35% |
|
12 @ 1.36 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.50 |
1.40 |
| Pravděpodobnost |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
69% |
31% |
|
Nad 1.5 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.20 |
1.65 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Pod 2.5 @ 1.65 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.00 |
1.22 |
| Pravděpodobnost |
|
25% |
75% |
|
Pod 3.5 @ 1.22 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.83 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Ano @ 1.83 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-14 08:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!