Singapore Premier League - Singapur
sobota, 28.11.2020
09:30
09:30

Hougang Utd

Tanjong Pagar
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Hougang |
| Hosté: | Queenstown |
| Vzdálenost: | 12.4 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 09:30 (17:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 68% | 18% | 14% | 1.66 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 60% | 40% | 43% | 57% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-11-01 | Tanjong Pagar | 0 - 0 | Hougang Utd |
| 2014-10-29 | Hougang Utd | 4 - 2 | Tanjong Pagar |
| 2014-07-21 | Tanjong Pagar | 0 - 0 | Hougang Utd |
| 2014-05-26 | Tanjong Pagar | 1 - 0 | Hougang Utd |
| 2014-05-21 | Hougang Utd | 1 - 1 | Tanjong Pagar |
| 2014-02-27 | Tanjong Pagar | 1 - 2 | Hougang Utd |
| 2013-07-04 | Tanjong Pagar | 1 - 0 | Hougang Utd |
| 2013-03-22 | Hougang Utd | 2 - 3 | Tanjong Pagar |
| 2012-06-14 | Tanjong Pagar | 0 - 1 | Hougang Utd |
| 2012-05-20 | Tanjong Pagar | 1 - 1 | Hougang Utd |
| 2012-02-09 | Hougang Utd | 1 - 1 | Tanjong Pagar |
| 2011-11-26 | Tanjong Pagar | 1 - 3 | Hougang Utd |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Hougang Utd poslední 12 zápasy
| 2020-11-25 | Hougang Utd | 0 - 2 | Tampines Rovers |
| 2020-11-21 | Geylang Int | 2 - 0 | Hougang Utd |
| 2020-11-17 | Hougang Utd | 1 - 3 | Home United |
| 2020-11-12 | Hougang Utd | 4 - 1 | Young Lions |
| 2020-11-08 | FC Jurong | 4 - 0 | Hougang Utd |
| 2020-11-04 | Home United | 1 - 1 | Hougang Utd |
| 2020-11-01 | Tanjong Pagar | 0 - 0 | Hougang Utd |
| 2020-10-17 | Tampines Rovers | 1 - 2 | Hougang Utd |
| 2020-03-18 | Balestier Khalsa | 2 - 2 | Hougang Utd |
| 2020-03-15 | Hougang Utd | 1 - 2 | Geylang Int |
| 2020-03-01 | Young Lions | 1 - 4 | Hougang Utd |
| 2020-02-25 | Hougang Utd | 2 - 3 | Cong An HoChiMinh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 8 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 67% | 50% |
Tanjong Pagar poslední 12 zápasy
| 2020-11-25 | Balestier Khalsa | 2 - 2 | Tanjong Pagar |
| 2020-11-22 | Tanjong Pagar | 2 - 2 | Tampines Rovers |
| 2020-11-17 | Geylang Int | 2 - 1 | Tanjong Pagar |
| 2020-11-13 | Home United | 6 - 1 | Tanjong Pagar |
| 2020-11-04 | Tanjong Pagar | 0 - 3 | Geylang Int |
| 2020-11-01 | Tanjong Pagar | 0 - 0 | Hougang Utd |
| 2020-10-25 | Young Lions | 2 - 1 | Tanjong Pagar |
| 2020-10-17 | Tanjong Pagar | 0 - 1 | Balestier Khalsa |
| 2020-03-20 | Tanjong Pagar | 2 - 2 | FC Jurong |
| 2020-03-14 | Tampines Rovers | 2 - 0 | Tanjong Pagar |
| 2020-03-06 | Tanjong Pagar | 1 - 1 | Home United |
| 2014-10-29 | Hougang Utd | 4 - 2 | Tanjong Pagar |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 0% | 42% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Tabulka Singapore Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Jurong | 11 | +17 | 26 |
| 2 | Tampines Rovers | 11 | +13 | 24 |
| 3 | Home United | 11 | +19 | 20 |
| 4 | Geylang Int | 11 | -3 | 16 |
| 5 | Balestier Khalsa | 11 | -6 | 13 |
| 6 | Hougang Utd | 11 | -4 | 12 |
| 7 | Young Lions | 11 | -23 | 6 |
| 8 | Tanjong Pagar | 11 | -13 | 5 |
Chronologie zápasů v lize
| Hougang Utd | |
| Tanjong Pagar | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Hougang Utd | Tanjong Pagar |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Jurong | ||
| 2 | Tampines Rovers | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Home United | 1 - 3 | 6 - 1 |
| 4 | Geylang Int | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Balestier Khalsa | 2 - 2 | |
| 6 | Hougang Utd | - | |
| 7 | Young Lions | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Tanjong Pagar | - |
Pozice v lize
| Hougang Utd | Tanjong Pagar | |
| Pozice | 6 | 8 |
| Body | 12 | 5 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 7 | 8 |
| Body | 3 | 1 |
Forma v lize
| Hougang Utd | Tanjong Pagar | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
3 5 |
0
5 6 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 3 |
0
1 4 |
Góly v lize
| Hougang Utd | Tanjong Pagar | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
15
19 |
10
23 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
8 |
5
14 |
Celková statistika pro Singapore Premier League
| Zápasy (44) | |
| Domácí vítězství | 41% |
| Remízy | 23% |
| Vítězství pro hosta | 36% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (145) | |
| Góly na zápas | 3.30 |
| Góly doma na zápas | 1.80 |
| Góly hosta na zápas | 1.50 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 52% |
| Nad 1.5 | 89% |
| Nad 2.5 | 66% |
| Nad 3.5 | 48% |
Hougang Utd další 6 zápasy
| 2020-12-02 | Hougang Utd | - | Balestier Khalsa |
| 2020-12-05 | Hougang Utd | - | FC Jurong |
| 2021-03-13 | FC Jurong | - | Hougang Utd |
| 2021-03-17 | Hougang Utd | - | Geylang Int |
| 2021-03-20 | Home United | - | Hougang Utd |
| 2021-04-03 | Hougang Utd | - | Tampines Rovers |
Tanjong Pagar další 6 zápasy
| 2020-12-02 | FC Jurong | - | Tanjong Pagar |
| 2020-12-05 | Tanjong Pagar | - | Young Lions |
| 2021-03-14 | Geylang Int | - | Tanjong Pagar |
| 2021-03-17 | Tanjong Pagar | - | Home United |
| 2021-03-21 | Tampines Rovers | - | Tanjong Pagar |
| 2021-04-04 | Balestier Khalsa | - | Tanjong Pagar |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 3.50 | 4.75 |
| Pravděpodobnost | 68% | 18% | 14% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 2.00 |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.62 | 1.44 | |
| Pravděpodobnost | 43% | 57% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.61 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 59% | 41% | |
| Ano @ 1.61 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-28 08:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!