NPFL - Nigérie
sobota, 10.10.2026
16:00
Ikorodu City
Kwara United
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Lagos |
| Hosté: |
Ilorin |
| Vzdálenost: |
261.2 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
16:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
3.44 |
5.99 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.27 |
| 43% |
35% |
22% |
1.50 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.66 |
|
|
|
2.24 |
1.56 |
|
|
|
4.26 |
1.16 |
| 65% |
35% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
22% |
78% |
Poslední 4 přímé zápasy
|
2026-01-18 |
Ikorodu City
|
1 - 0 |
Kwara United
|
|
2025-08-24 |
Kwara United
|
0 - 0 |
Ikorodu City
|
|
2025-02-09 |
Ikorodu City
|
2 - 1 |
Kwara United
|
|
2024-09-22 |
Kwara United
|
0 - 0 |
Ikorodu City
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
0 |
|
1 |
1 |
0 |
| 50% |
50% |
0% |
|
25% |
25% |
0% |
Ikorodu City poslední 12 zápasy
|
2026-10-04 |
Rivers United
|
2 - 0 |
Ikorodu City
|
|
2026-09-30 |
Sporting Lagos
|
0 - 0 |
Ikorodu City
|
|
2026-09-27 |
Ikorodu City
|
2 - 0 |
Enugu Rangers
|
|
2026-09-23 |
Bendel Insurance
|
2 - 1 |
Ikorodu City
|
|
2026-09-19 |
Ikorodu City
|
0 - 0 |
Barau
|
|
2026-09-13 |
Abia Warriors
|
2 - 2 |
Ikorodu City
|
|
2026-08-30 |
Ikorodu City
|
3 - 1 |
Ranchers Bees
|
|
2026-07-11 |
El-Kanemi
|
1 - 0 |
Ikorodu City
|
|
2026-06-17 |
Nasarawa United
|
1 - 1 |
Ikorodu City
|
|
2026-06-11 |
Ikorodu City
|
2 - 2 |
Barau
|
|
2026-06-06 |
Ikorodu City
|
1 - 1 |
Enyimba
|
|
2026-06-01 |
Ikorodu City
|
2 - 0 |
Jigawa G. Stars
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
9 |
4 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
75% |
33% |
25% |
Kwara United poslední 12 zápasy
|
2026-10-04 |
Kwara United
|
2 - 1 |
Ranchers Bees
|
|
2026-09-27 |
Kun Khalifat
|
1 - 0 |
Kwara United
|
|
2026-09-23 |
Kwara United
|
2 - 1 |
Nasarawa United
|
|
2026-09-20 |
Warri Wolves
|
1 - 0 |
Kwara United
|
|
2026-09-13 |
Kwara United
|
3 - 0 |
Katsina United
|
|
2026-09-06 |
Plateau United
|
1 - 0 |
Kwara United
|
|
2026-08-30 |
Kwara United
|
2 - 2 |
Kano Pillars
|
|
2026-05-24 |
Bayelsa United
|
4 - 0 |
Kwara United
|
|
2026-05-10 |
Kwara United
|
2 - 0 |
Enyimba
|
|
2026-05-03 |
Niger Tornadoes
|
2 - 2 |
Kwara United
|
|
2026-04-19 |
Kwara United
|
2 - 1 |
Barau
|
|
2026-04-12 |
Shooting Stars
|
0 - 0 |
Kwara United
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
25% |
Tabulka NPFL
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Enugu Rangers |
7 |
5 |
1 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
16 |
| 2 |
Rivers United |
7 |
4 |
3 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
15 |
| 3 |
Doma United |
7 |
4 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
13 |
| 4 |
Barau |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 5 |
Bendel Insurance |
7 |
4 |
0 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
12 |
| 6 |
Katsina United |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 7 |
Kano Pillars |
7 |
2 |
5 |
0 |
11 |
7 |
+4 |
11 |
| 8 |
Plateau United |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 9 |
Kwara United |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 10 |
Ikorodu City |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 11 |
Sporting Lagos |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
8 |
0 |
9 |
| 12 |
Niger Tornadoes |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 13 |
Shooting Stars |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 14 |
Nasarawa United |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
8 |
| 15 |
Abia Warriors |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 16 |
Ranchers Bees |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
7 |
| 17 |
Enyimba |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
7 |
| 18 |
Warri Wolves |
7 |
2 |
1 |
4 |
3 |
6 |
-3 |
7 |
| 19 |
Kun Khalifat |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
5 |
| 20 |
Inter Lagos |
7 |
1 |
2 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
2 |
Chronologie zápasů v lize
| Ikorodu City |
|
| Kwara United |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Ikorodu City |
Kwara United |
| 1 |
Enugu Rangers |
2 - 0 |
|
| 2 |
Rivers United |
|
|
| 3 |
Doma United |
|
|
| 4 |
Barau |
0 - 0 |
|
| 5 |
Bendel Insurance |
|
|
| 6 |
Katsina United |
|
|
| 7 |
Kano Pillars |
|
|
| 8 |
Plateau United |
|
1 - 0 |
| 9 |
Kwara United |
|
- |
| 10 |
Ikorodu City |
- |
|
| 11 |
Sporting Lagos |
|
|
| 12 |
Niger Tornadoes |
|
|
| 13 |
Shooting Stars |
|
|
| 14 |
Nasarawa United |
|
|
| 15 |
Abia Warriors |
|
|
| 16 |
Ranchers Bees |
3 - 1 |
|
| 17 |
Enyimba |
|
|
| 18 |
Warri Wolves |
|
1 - 0 |
| 19 |
Kun Khalifat |
|
1 - 0 |
| 20 |
Inter Lagos |
|
|
Statistiky týmu
| |
Ikorodu City |
Kwara United |
| Vítězství |
2 |
3 |
| Remízy |
3 |
1 |
| Prohry |
2 |
3 |
| Vstřelené góly |
8 |
9 |
| Obdržené góly |
7 |
7 |
| Průměr vstřelené góly |
1.14 |
1.29 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
57% |
57% |
| Zápasy obdržené góly |
57% |
86% |
| Skórují Oba Týmy |
43% |
43% |
| Nad 1.5 |
71% |
57% |
| Nad 2.5 |
43% |
57% |
| Nad 3.5 |
29% |
14% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
0 |
| Remízy |
1 |
0 |
| Prohry |
0 |
3 |
| Vstřelené góly |
5 |
0 |
| Obdržené góly |
1 |
3 |
| Průměr vstřelené góly |
1.67 |
0.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.33 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
0% |
| Zápasy obdržené góly |
33% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
0% |
| Nad 1.5 |
67% |
0% |
| Nad 2.5 |
33% |
0% |
| Nad 3.5 |
33% |
0% |
Celková statistika pro NPFL
| Zápasy (71) |
| Domácí vítězství |
62% |
| Remízy |
28% |
| Vítězství pro hosta |
10% |
| Odehrané zápasy |
19% |
| Góly (172) |
| Góly na zápas |
2.42 |
| Góly doma na zápas |
1.68 |
| Góly hosta na zápas |
0.75 |
| Domácí tým skóroval v |
80% |
| Hostující tým skóroval v |
54% |
| Skórují Oba Týmy |
46% |
| Nad 1.5 |
69% |
| Nad 2.5 |
42% |
| Nad 3.5 |
25% |
Ikorodu City další 6 zápasy
|
2026-10-18 |
Niger Tornadoes
|
- |
Ikorodu City
|
|
2026-10-25 |
Ikorodu City
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-10-31 |
Doma United
|
- |
Ikorodu City
|
|
2026-11-08 |
Ikorodu City
|
- |
Inter Lagos
|
|
2026-11-15 |
Enyimba
|
- |
Ikorodu City
|
|
2026-11-21 |
Ikorodu City
|
- |
Kano Pillars
|
Kwara United další 6 zápasy
|
2026-10-17 |
Kwara United
|
- |
Abia Warriors
|
|
2026-10-25 |
Barau
|
- |
Kwara United
|
|
2026-11-01 |
Kwara United
|
- |
Bendel Insurance
|
|
2026-11-08 |
Enugu Rangers
|
- |
Kwara United
|
|
2026-11-15 |
Kwara United
|
- |
Rivers United
|
|
2026-11-22 |
Sporting Lagos
|
- |
Kwara United
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.50 |
3.44 |
5.99 |
| Pravděpodobnost |
43% |
35% |
22% |
|
1 @ 1.50 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.08 |
2.27 |
| Pravděpodobnost |
79% |
21% |
|
1X @ 1.08 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.39 |
2.66 |
| Pravděpodobnost |
|
65% |
35% |
|
Nad 1.5 @ 1.39 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.24 |
1.56 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 2.5 @ 1.56 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.26 |
1.16 |
| Pravděpodobnost |
|
22% |
78% |
|
Pod 3.5 @ 1.16 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.30 |
1.54 |
| Pravděpodobnost |
|
44% |
56% |
|
Ne @ 1.54 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-10 12:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!