2. Bundesliga - Německo
sobota, 31.07.2021
12:30
12:30

Ingolstadt

Heidenheim
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Ingolstadt |
| Hosté: | Heidenheim an der Brenz |
| Vzdálenost: | 93.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Audi-Sportpark |
| Kapacita: | 15 445 (9 621) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Hosté: | Frank Schmidt (Nem) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 12:30 (13:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.40 | 2.15 | X2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.33 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 60% | 40% | 51% | 49% | 15% | 85% |
Poslední 8 přímé zápasy
| 2019-05-19 | Heidenheim | 4 - 2 | Ingolstadt |
| 2018-12-16 | Ingolstadt | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2018-03-31 | Heidenheim | 1 - 2 | Ingolstadt |
| 2017-10-20 | Ingolstadt | 3 - 0 | Heidenheim |
| 2017-01-07 | Ingolstadt | 3 - 0 | Heidenheim |
| 2015-11-12 | Heidenheim | 2 - 4 | Ingolstadt |
| 2015-04-10 | Heidenheim | 0 - 1 | Ingolstadt |
| 2014-10-26 | Ingolstadt | 1 - 0 | Heidenheim |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 1 | 6 | 5 | 2 | |
| 75% | 12% | 12% | 75% | 62% | 25% |
Ingolstadt poslední 12 zápasy
| 2021-07-24 | Dynamo Drážďany | 3 - 0 | Ingolstadt |
| 2021-07-17 | Ingolstadt | 1 - 1 | Greuther Furth |
| 2021-05-30 | Osnabruck | 3 - 1 | Ingolstadt |
| 2021-05-27 | Ingolstadt | 3 - 0 | Osnabruck |
| 2021-05-22 | Ingolstadt | 3 - 1 | Munchen 1860 |
| 2021-05-15 | Duisburg | 1 - 5 | Ingolstadt |
| 2021-05-08 | Ingolstadt | 0 - 0 | Saarbrucken |
| 2021-05-04 | Hansa Rostock | 1 - 1 | Ingolstadt |
| 2021-04-24 | Ingolstadt | 3 - 2 | Zwickau |
| 2021-04-21 | VfB Lubeck | 1 - 1 | Ingolstadt |
| 2021-04-18 | Ingolstadt | 0 - 0 | Meppen |
| 2021-04-10 | Ingolstadt | 2 - 2 | Bayern M. II |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Heidenheim poslední 12 zápasy
| 2021-07-24 | Heidenheim | 0 - 0 | Paderborn |
| 2021-07-17 | Heidenheim | 1 - 0 | Hoffenheim |
| 2021-07-10 | LASK Linz | 1 - 0 | Heidenheim |
| 2021-07-06 | Heidenheim | 4 - 2 | SV Ried |
| 2021-06-30 | Heidenheim | 2 - 0 | Altach |
| 2021-05-23 | Heidenheim | 1 - 2 | Karlsruher |
| 2021-05-16 | Darmstadt | 5 - 1 | Heidenheim |
| 2021-05-09 | Heidenheim | 2 - 1 | Sandhausen |
| 2021-04-24 | Nurnberg | 3 - 1 | Heidenheim |
| 2021-04-21 | Heidenheim | 0 - 2 | Bochum |
| 2021-04-18 | Jahn Regensburg | 0 - 3 | Heidenheim |
| 2021-04-11 | Hannover | 1 - 3 | Heidenheim |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Tabulka 2. Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Karlsruher | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Dynamo Drážďany | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Sankt Pauli | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Hamburger | 1 | +2 | 3 |
| 5 | F. Dusseldorf | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Jahn Regensburg | 1 | +2 | 3 |
| 7 | Nurnberg | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Paderborn | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Werder Brémy | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Hannover | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Erzgebirge Aue | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Heidenheim | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | -2 | 0 |
| 13 | Schalke 04 | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Sandhausen | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Ingolstadt | 1 | -3 | 0 |
| 16 | Holstein Kiel | 1 | -3 | 0 |
| 18 | Darmstadt | 2 | -5 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Ingolstadt | |
| Heidenheim | |
| Domácí | |
| Hosté |
Pozice v lize
| Ingolstadt | Heidenheim | |
| Pozice | 16 | 11 |
| Body | 0 | 1 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 12 | 12 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lize
| Ingolstadt | Heidenheim | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Ingolstadt | Heidenheim | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
3 |
0
0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
Celková statistika pro 2. Bundesliga
| Zápasy (11) | |
| Domácí vítězství | 27% |
| Remízy | 36% |
| Vítězství pro hosta | 36% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (27) | |
| Góly na zápas | 2.45 |
| Góly doma na zápas | 1.27 |
| Góly hosta na zápas | 1.18 |
| Domácí tým skóroval v | 64% |
| Hostující tým skóroval v | 55% |
| Skórují Oba Týmy | 36% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 27% |
Ingolstadt další 6 zápasy
| 2021-08-09 | Ingolstadt | - | Erzgebirge Aue |
| 2021-08-15 | Darmstadt | - | Ingolstadt |
| 2021-08-22 | Ingolstadt | - | Nurnberg |
| 2021-08-27 | Sandhausen | - | Ingolstadt |
| 2021-09-11 | Ingolstadt | - | Werder Brémy |
| 2021-09-19 | Sankt Pauli | - | Ingolstadt |
Heidenheim další 6 zápasy
| 2021-08-08 | Hansa Rostock | - | Heidenheim |
| 2021-08-15 | Heidenheim | - | Hansa Rostock |
| 2021-08-20 | Hannover | - | Heidenheim |
| 2021-08-28 | Heidenheim | - | Hamburger |
| 2021-09-01 | Heidenheim | - | Augsburg |
| 2021-09-12 | Heidenheim | - | Dynamo Drážďany |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.30 | 3.40 | 2.15 |
| Pravděpodobnost | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 1.33 |
| Pravděpodobnost | 42% | 58% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 12% | 88% | |
| Ne @ 2.10 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-31 08:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!