Indian Super League - Indie
čtvrtek, 21.05.2026
15:00
15:00

Jamshedpur

Odisha
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Jamshedpur |
| Hosté: | Bhubaneswar |
| Vzdálenost: | 281.9 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 5.00 | 9.00 | 1 | 1.06 | 3.50 | |||
| 58% | 19% | 23% | 1.25 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 74% | 26% | 41% | 59% | 21% | 79% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2025-03-05 | Jamshedpur | 2 - 3 | Odisha |
| 2024-09-28 | Odisha | 2 - 1 | Jamshedpur |
| 2023-12-29 | Odisha | 4 - 1 | Jamshedpur |
| 2023-12-01 | Jamshedpur | 0 - 1 | Odisha |
| 2023-02-22 | Odisha | 0 - 2 | Jamshedpur |
| 2022-10-11 | Jamshedpur | 2 - 3 | Odisha |
| 2022-03-04 | Jamshedpur | 5 - 1 | Odisha |
| 2021-12-14 | Odisha | 0 - 4 | Jamshedpur |
| 2021-02-01 | Odisha | 0 - 1 | Jamshedpur |
| 2020-11-29 | Jamshedpur | 2 - 2 | Odisha |
| 2019-12-27 | Odisha | 2 - 1 | Jamshedpur |
| 2019-10-22 | Jamshedpur | 2 - 1 | Odisha |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 75% | 50% |
Jamshedpur poslední 12 zápasy
| 2026-05-09 | Jamshedpur | 0 - 1 | Bengaluru |
| 2026-05-01 | Jamshedpur | 2 - 0 | Goa |
| 2026-04-25 | Jamshedpur | 4 - 1 | Chennaiyin |
| 2026-04-18 | Kerala Blasters | 2 - 0 | Jamshedpur |
| 2026-04-09 | Jamshedpur | 1 - 1 | Mumbai City |
| 2026-04-04 | Jamshedpur | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2026-03-19 | Sporting Delhi | 1 - 1 | Jamshedpur |
| 2026-03-15 | NorthEast Utd | 2 - 1 | Jamshedpur |
| 2026-03-06 | Jamshedpur | 1 - 0 | Inter Kashi |
| 2026-02-27 | East Bengal | 1 - 2 | Jamshedpur |
| 2026-02-21 | Jamshedpur | 1 - 0 | Minerva Punjab |
| 2026-02-15 | Jamshedpur | 1 - 0 | Mohammedan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Odisha poslední 12 zápasy
| 2026-05-16 | Odisha | 2 - 3 | Minerva Punjab |
| 2026-05-08 | Sporting Delhi | 1 - 2 | Odisha |
| 2026-05-04 | Odisha | 1 - 1 | Bengaluru |
| 2026-04-28 | East Bengal | 3 - 0 | Odisha |
| 2026-04-23 | Kerala Blasters | 2 - 1 | Odisha |
| 2026-04-17 | Odisha | 1 - 1 | Mohammedan |
| 2026-04-10 | Goa | 3 - 1 | Odisha |
| 2026-04-05 | Mumbai City | 1 - 0 | Odisha |
| 2026-03-20 | NorthEast Utd | 1 - 4 | Odisha |
| 2026-03-06 | Mohun Bagan | 5 - 1 | Odisha |
| 2026-03-01 | Odisha | 1 - 1 | Chennaiyin |
| 2026-02-24 | Odisha | 0 - 0 | Inter Kashi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Tabulka Indian Super League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal | 12 | +18 | 23 |
| 2 | Mohun Bagan | 12 | +13 | 23 |
| 3 | Bengaluru | 13 | +6 | 23 |
| 4 | Minerva Punjab | 12 | +8 | 22 |
| 5 | Mumbai City | 12 | +6 | 22 |
| 6 | Jamshedpur | 12 | +5 | 21 |
| 7 | Goa | 13 | +4 | 20 |
| 8 | Kerala Blasters | 13 | -2 | 17 |
| 9 | NorthEast Utd | 13 | -5 | 16 |
| 10 | Inter Kashi | 12 | -5 | 13 |
| 11 | Sporting Delhi | 12 | -3 | 11 |
| 12 | Odisha | 12 | -8 | 10 |
| 13 | Chennaiyin | 13 | -12 | 9 |
| 14 | Mohammedan | 13 | -25 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Jamshedpur | |
| Odisha | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Jamshedpur | Odisha |
|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal | 3 - 0 | |
| 2 | Mohun Bagan | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 3 | Bengaluru | 0 - 1 | |
| 4 | Minerva Punjab | 1 - 0 | |
| 5 | Mumbai City | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Jamshedpur | - | |
| 7 | Goa | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Kerala Blasters | 2 - 1 | |
| 9 | NorthEast Utd | 1 - 4 | |
| 10 | Inter Kashi | 1 - 0 | |
| 11 | Sporting Delhi | 1 - 2 | |
| 12 | Odisha | - | |
| 13 | Chennaiyin | 4 - 1 | |
| 14 | Mohammedan | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Jamshedpur | Odisha | |
| Pozice | 6 | 12 |
| Body | 21 | 10 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 2 | 8 |
| Body | 17 | 6 |
Forma v lize
| Jamshedpur | Odisha | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
3 3 |
2
4 6 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
2 1 |
2
0 5 |
Góly v lize
| Jamshedpur | Odisha | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
15
10 |
14
22 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
11
4 |
9
16 |
Celková statistika pro Indian Super League
| Zápasy (87) | |
| Domácí vítězství | 39% |
| Remízy | 32% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (213) | |
| Góly na zápas | 2.45 |
| Góly doma na zápas | 1.39 |
| Góly hosta na zápas | 1.06 |
| Domácí tým skóroval v | 77% |
| Hostující tým skóroval v | 66% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 41% |
| Nad 3.5 | 22% |
Jamshedpur další 2 zápasy
| 2026-08-04 | Jamshedpur | - | Sporting Delhi |
| 2026-08-17 | Mohun Bagan | - | Jamshedpur |
Odisha další 2 zápasy
| 2026-10-14 | Minerva Punjab | - | Odisha |
| 2026-10-17 | Inter Kashi | - | Odisha |
| 2026-10-24 | Odisha | - | NorthEast Utd |
| 2026-11-05 | Mohun Bagan | - | Odisha |
| 2026-12-04 | Odisha | - | Bengaluru |
| 2026-12-09 | Odisha | - | Goa |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 5.00 | 9.00 |
| Pravděpodobnost | 58% | 19% | 23% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.06 | 3.50 |
| Pravděpodobnost | 71% | 29% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 74% | 26% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 2.30 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravděpodobnost | 21% | 79% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.73 | |
| Pravděpodobnost | 59% | 41% | |
| Ano @ 2.00 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-21 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!