Eerste Divisie - Nizozemsko
pondělí, 23.11.2020
20:00
20:00

Jong Ajax

Volendam
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Amsterdam |
| Hosté: | Volendam |
| Vzdálenost: | 18.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sportpark De Toekomst |
| Kapacita: | 5 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 20:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 4.00 | 2.50 | 12 | 1.50 | 1.53 | |||
| 38% | 21% | 41% | 1.22 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 9.00 | 1.25 | 4.00 | 1.66 | 2.10 | ||||||
| 87% | 13% | 70% | 30% | 50% | 50% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-03-06 | Volendam | 4 - 0 | Jong Ajax |
| 2019-11-04 | Jong Ajax | 1 - 3 | Volendam |
| 2019-01-28 | Jong Ajax | 1 - 3 | Volendam |
| 2018-10-26 | Volendam | 3 - 1 | Jong Ajax |
| 2018-04-20 | Volendam | 1 - 2 | Jong Ajax |
| 2017-12-22 | Jong Ajax | 7 - 0 | Volendam |
| 2017-03-13 | Jong Ajax | 1 - 1 | Volendam |
| 2016-10-21 | Volendam | 1 - 1 | Jong Ajax |
| 2016-04-22 | Volendam | 1 - 1 | Jong Ajax |
| 2015-12-21 | Jong Ajax | 2 - 0 | Volendam |
| 2015-02-06 | Volendam | 3 - 4 | Jong Ajax |
| 2014-08-22 | Jong Ajax | 0 - 5 | Volendam |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 8 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 67% | 58% |
Jong Ajax poslední 12 zápasy
| 2020-11-20 | Den Bosch | 2 - 2 | Jong Ajax |
| 2020-11-07 | Cambuur | 2 - 3 | Jong Ajax |
| 2020-10-30 | Jong Ajax | 1 - 4 | Almere City |
| 2020-10-23 | MVV Maastricht | 1 - 5 | Jong Ajax |
| 2020-10-19 | Jong Ajax | 3 - 2 | Jong Utrecht |
| 2020-10-16 | Jong Ajax | 3 - 2 | Jong AZ |
| 2020-10-02 | NAC Breda | 4 - 0 | Jong Ajax |
| 2020-09-28 | Jong Ajax | 3 - 0 | Excelsior |
| 2020-09-18 | Go Ahead Eagles | 0 - 3 | Jong Ajax |
| 2020-09-14 | Jong Ajax | 1 - 2 | Jong PSV |
| 2020-09-11 | NEC Nijmegen | 2 - 1 | Jong Ajax |
| 2020-08-30 | Jong Ajax | 0 - 4 | Roda |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 12 | 12 | 8 | |
| 50% | 8% | 42% | 100% | 100% | 67% |
Volendam poslední 12 zápasy
| 2020-11-20 | Volendam | 1 - 1 | Oss |
| 2020-11-07 | De Graafschap | 2 - 5 | Volendam |
| 2020-11-01 | Volendam | 2 - 0 | FC Eindhoven |
| 2020-10-23 | Volendam | 7 - 1 | Dordrecht |
| 2020-10-19 | Jong AZ | 2 - 6 | Volendam |
| 2020-10-16 | Volendam | 5 - 1 | Jong PSV |
| 2020-10-04 | Roda | 1 - 1 | Volendam |
| 2020-09-27 | Volendam | 0 - 0 | Go Ahead Eagles |
| 2020-09-18 | Helmond Sport | 0 - 1 | Volendam |
| 2020-09-15 | Volendam | 1 - 3 | NEC Nijmegen |
| 2020-09-11 | Volendam | 0 - 1 | Jong Utrecht |
| 2020-08-30 | Telstar | 2 - 2 | Volendam |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 6 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 50% |
Tabulka Eerste Divisie
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City | 13 | +14 | 30 |
| 2 | Cambuur | 12 | +31 | 28 |
| 3 | De Graafschap | 13 | +7 | 28 |
| 4 | NAC Breda | 13 | +13 | 27 |
| 5 | Volendam | 12 | +17 | 22 |
| 6 | NEC Nijmegen | 12 | +9 | 21 |
| 7 | Excelsior | 13 | +8 | 20 |
| 8 | Telstar | 13 | +5 | 19 |
| 9 | Go Ahead Eagles | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Jong Ajax | 12 | 0 | 19 |
| 11 | FC Eindhoven | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Roda | 13 | +3 | 17 |
| 13 | Jong Utrecht | 11 | -3 | 15 |
| 14 | Jong PSV | 11 | -4 | 14 |
| 15 | Helmond Sport | 13 | -10 | 12 |
| 16 | MVV Maastricht | 13 | -17 | 10 |
| 17 | Oss | 12 | -12 | 9 |
| 18 | Den Bosch | 13 | -13 | 9 |
| 19 | Jong AZ | 12 | -18 | 8 |
| 20 | Dordrecht | 13 | -29 | 5 |
Chronologie zápasů v lize
| Jong Ajax | |
| Volendam | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Jong Ajax | Volendam |
|---|---|---|---|
| 1 | Almere City | 1 - 4 | |
| 2 | Cambuur | ||
| 3 | De Graafschap | 2 - 5 | |
| 4 | NAC Breda | ||
| 5 | Volendam | - | |
| 6 | NEC Nijmegen | ||
| 7 | Excelsior | 3 - 0 | |
| 8 | Telstar | 2 - 2 | |
| 9 | Go Ahead Eagles | ||
| 10 | Jong Ajax | - | |
| 11 | FC Eindhoven | ||
| 12 | Roda | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 13 | Jong Utrecht | 3 - 2 | |
| 14 | Jong PSV | 1 - 2 | |
| 15 | Helmond Sport | 0 - 1 | |
| 16 | MVV Maastricht | ||
| 17 | Oss | ||
| 18 | Den Bosch | ||
| 19 | Jong AZ | 3 - 2 | 2 - 6 |
| 20 | Dordrecht |
Pozice v lize
| Jong Ajax | Volendam | |
| Pozice | 10 | 5 |
| Body | 19 | 22 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 11 | 4 |
| Body | 9 | 11 |
Forma v lize
| Jong Ajax | Volendam | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
1 5 |
6
4 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
0 3 |
3
2 0 |
Góly v lize
| Jong Ajax | Volendam | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
25
25 |
31
14 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
11
14 |
15
7 |
Celková statistika pro Eerste Divisie
| Zápasy (125) | |
| Domácí vítězství | 43% |
| Remízy | 20% |
| Vítězství pro hosta | 37% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (425) | |
| Góly na zápas | 3.40 |
| Góly doma na zápas | 1.88 |
| Góly hosta na zápas | 1.52 |
| Domácí tým skóroval v | 81% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 54% |
| Nad 1.5 | 88% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 35% |
Jong Ajax další 6 zápasy
| 2020-11-28 | Dordrecht | - | Jong Ajax |
| 2020-12-07 | Jong Ajax | - | FC Eindhoven |
| 2020-12-11 | De Graafschap | - | Jong Ajax |
| 2020-12-21 | Jong Ajax | - | Telstar |
| 2021-01-05 | Oss | - | Jong Ajax |
| 2021-01-09 | Jong Ajax | - | Helmond Sport |
Volendam další 6 zápasy
| 2020-11-27 | Volendam | - | Almere City |
| 2020-12-07 | Excelsior | - | Volendam |
| 2020-12-11 | Volendam | - | Den Bosch |
| 2020-12-18 | NAC Breda | - | Volendam |
| 2021-01-03 | Volendam | - | MVV Maastricht |
| 2021-01-08 | Cambuur | - | Volendam |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 4.00 | 2.50 |
| Pravděpodobnost | 38% | 21% | 41% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 1.53 |
| Pravděpodobnost | 48% | 52% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.07 | 9.00 | |
| Pravděpodobnost | 87% | 13% | |
| Nad 1.5 @ 1.07 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 4.00 | |
| Pravděpodobnost | 70% | 30% | |
| Nad 2.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 50% | 50% | |
| Nad 3.5 @ 1.66 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.50 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Ano @ 1.28 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-23 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!