Liga MX - Mexiko
sobota, 12.09.2020
03:30
03:30

Juarez

Puebla
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Ciudad Juarez |
| Hosté: | Puebla |
| Vzdálenost: | 1 634.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Olimpico Benito Juarez |
| Kapacita: | 22 300 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 03:30 (21:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.60 | X2 | 1.28 | 1.72 | |||
| 33% | 27% | 40% | 1.72 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 41% | 59% | 27% | 73% |
Poslední 3 přímé zápasy
| 2019-08-30 | Puebla | 2 - 1 | Juarez |
| 2019-02-21 | Juarez | 1 - 1 | Puebla |
| 2019-01-23 | Puebla | 1 - 2 | Juarez |
Juarez poslední 12 zápasy
| 2020-09-09 | Dep. Toluca | 0 - 1 | Juarez |
| 2020-09-05 | Juarez | 1 - 1 | Santos Laguna |
| 2020-08-31 | Monterrey | 2 - 1 | Juarez |
| 2020-08-22 | Juarez | 0 - 0 | Leon |
| 2020-08-16 | Cruz Azul | 3 - 2 | Juarez |
| 2020-08-13 | Juarez | 0 - 2 | Guadalajara |
| 2020-08-09 | Pumas UNAM | 1 - 1 | Juarez |
| 2020-08-01 | Juarez | 1 - 0 | Necaxa |
| 2020-07-28 | Atl. San Luis | 1 - 1 | Juarez |
| 2020-07-17 | Atl. San Luis | 1 - 2 | Juarez |
| 2020-07-15 | Leon | 4 - 0 | Juarez |
| 2020-03-15 | Tigres UANL | 3 - 2 | Juarez |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Puebla poslední 12 zápasy
| 2020-09-09 | Puebla | 2 - 3 | Club America |
| 2020-09-05 | Pumas UNAM | 4 - 1 | Puebla |
| 2020-08-29 | Puebla | 4 - 1 | Dep. Toluca |
| 2020-08-24 | Club Tijuana | 1 - 0 | Puebla |
| 2020-08-15 | Puebla | 0 - 1 | Pachuca |
| 2020-08-12 | Tigres UANL | 2 - 1 | Puebla |
| 2020-08-09 | Guadalajara | 0 - 1 | Puebla |
| 2020-08-01 | Puebla | 1 - 1 | Cruz Azul |
| 2020-07-28 | Mazatlan | 1 - 4 | Puebla |
| 2020-03-14 | Atl. San Luis | 0 - 1 | Puebla |
| 2020-03-07 | Puebla | 0 - 0 | Tigres UANL |
| 2020-02-29 | Club Tijuana | 0 - 1 | Puebla |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 5 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 42% | 33% |
Tabulka Liga MX
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pumas UNAM | 9 | +9 | 19 |
| 2 | Cruz Azul | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Club America | 9 | +6 | 19 |
| 4 | Leon | 9 | +4 | 18 |
| 5 | Pachuca | 9 | +2 | 14 |
| 6 | Monterrey | 9 | +3 | 13 |
| 7 | Guadalajara | 9 | +1 | 12 |
| 8 | Dep. Toluca | 9 | -6 | 12 |
| 9 | Queretaro | 9 | +3 | 11 |
| 10 | Tigres UANL | 9 | +1 | 11 |
| 11 | Puebla | 9 | 0 | 10 |
| 12 | Juarez | 9 | -2 | 10 |
| 13 | Club Tijuana | 9 | -7 | 10 |
| 14 | Santos Laguna | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Atlas | 9 | -3 | 9 |
| 16 | Mazatlan | 9 | -5 | 9 |
| 17 | Atl. San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 18 | Necaxa | 9 | -8 | 8 |
Chronologie zápasů v lize
| Juarez | |
| Puebla | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Juarez | Puebla |
|---|---|---|---|
| 1 | Pumas UNAM | 4 - 1 | |
| 2 | Cruz Azul | ||
| 3 | Club America | ||
| 4 | Leon | 0 - 0 | |
| 5 | Pachuca | ||
| 6 | Monterrey | ||
| 7 | Guadalajara | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Dep. Toluca | ||
| 9 | Queretaro | ||
| 10 | Tigres UANL | 2 - 1 | |
| 11 | Puebla | - | |
| 12 | Juarez | - | |
| 13 | Club Tijuana | 1 - 0 | |
| 14 | Santos Laguna | 1 - 1 | |
| 15 | Atlas | ||
| 16 | Mazatlan | 1 - 4 | |
| 17 | Atl. San Luis | ||
| 18 | Necaxa | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Juarez | Puebla | |
| Pozice | 12 | 11 |
| Body | 10 | 10 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 16 | 6 |
| Body | 5 | 6 |
Forma v lize
| Juarez | Puebla | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
4 3 |
3
1 5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
2 1 |
2
0 3 |
Góly v lize
| Juarez | Puebla | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
8
10 |
14
14 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
3 |
7
8 |
Celková statistika pro Liga MX
| Zápasy (81) | |
| Domácí vítězství | 51% |
| Remízy | 27% |
| Vítězství pro hosta | 22% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (208) | |
| Góly na zápas | 2.57 |
| Góly doma na zápas | 1.51 |
| Góly hosta na zápas | 1.06 |
| Domácí tým skóroval v | 83% |
| Hostující tým skóroval v | 72% |
| Skórují Oba Týmy | 62% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 26% |
Juarez další 6 zápasy
| 2020-09-21 | Club Tijuana | - | Juarez |
| 2020-09-26 | Juarez | - | Atlas |
| 2020-10-01 | Club Tijuana | - | Juarez |
| 2020-10-04 | Juarez | - | Pachuca |
| 2020-10-17 | Mazatlan | - | Juarez |
| 2020-10-25 | Tigres UANL | - | Juarez |
Puebla další 6 zápasy
| 2020-09-19 | Necaxa | - | Puebla |
| 2020-09-26 | Puebla | - | Queretaro |
| 2020-10-03 | Puebla | - | Santos Laguna |
| 2020-10-17 | Monterrey | - | Puebla |
| 2020-10-24 | Puebla | - | Leon |
| 2020-10-31 | Atlas | - | Puebla |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Pravděpodobnost | 33% | 27% | 40% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 1.72 |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.66 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravděpodobnost | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 61% | 39% | |
| Ano @ 1.95 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-12 00:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!