J2 League - Japonsko
neděle, 17.05.2026
06:00
Kagoshima Utd
Roasso Kumamoto
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Kagoshima |
| Hosté: |
Kumamoto |
| Vzdálenost: |
136.5 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
06:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.72 |
3.20 |
4.40 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.98 |
| 40% |
34% |
26% |
1.72 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
|
|
|
4.00 |
1.21 |
| 56% |
44% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
21% |
79% |
Poslední 3 přímé zápasy
|
2026-03-29 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 1 |
Kagoshima Utd
|
|
2024-09-15 |
Kagoshima Utd
|
0 - 2 |
Roasso Kumamoto
|
|
2024-05-03 |
Roasso Kumamoto
|
2 - 2 |
Kagoshima Utd
|
Kagoshima Utd poslední 12 zápasy
|
2026-05-10 |
Reilac Shiga
|
1 - 0 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-05-06 |
Kagoshima Utd
|
0 - 1 |
Oita Trinita
|
|
2026-05-03 |
Ryukyu
|
1 - 1 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-04-29 |
Kagoshima Utd
|
1 - 1 |
Sagan Tosu
|
|
2026-04-25 |
Tegevajaro Miyazaki
|
1 - 0 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-04-18 |
Renofa Yamaguchi
|
2 - 1 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-04-12 |
Kagoshima Utd
|
3 - 1 |
Gainare Tottori
|
|
2026-04-05 |
Kagoshima Utd
|
1 - 1 |
Giravanz K.
|
|
2026-03-29 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 1 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-03-22 |
Gainare Tottori
|
0 - 0 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-03-15 |
Kagoshima Utd
|
1 - 0 |
Reilac Shiga
|
|
2026-03-08 |
Oita Trinita
|
0 - 0 |
Kagoshima Utd
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
5 |
2 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
42% |
17% |
8% |
Roasso Kumamoto poslední 12 zápasy
|
2026-05-10 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 1 |
Ryukyu
|
|
2026-05-06 |
Giravanz K.
|
1 - 2 |
Roasso Kumamoto
|
|
2026-05-03 |
Roasso Kumamoto
|
2 - 0 |
Reilac Shiga
|
|
2026-04-29 |
Oita Trinita
|
0 - 1 |
Roasso Kumamoto
|
|
2026-04-25 |
Gainare Tottori
|
0 - 2 |
Roasso Kumamoto
|
|
2026-04-19 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 2 |
Sagan Tosu
|
|
2026-04-12 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 5 |
Tegevajaro Miyazaki
|
|
2026-04-04 |
Ryukyu
|
0 - 1 |
Roasso Kumamoto
|
|
2026-03-29 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 1 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-03-21 |
Tegevajaro Miyazaki
|
1 - 0 |
Roasso Kumamoto
|
|
2026-03-15 |
Roasso Kumamoto
|
0 - 1 |
Gainare Tottori
|
|
2026-03-08 |
Reilac Shiga
|
1 - 0 |
Roasso Kumamoto
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
5 |
2 |
1 |
| 42% |
0% |
58% |
|
42% |
17% |
8% |
Tabulka J2 League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Vegalta Sendai |
17 |
11 |
5 |
1 |
32 |
12 |
+20 |
43 |
| 2 |
Shonan Bellmare |
17 |
8 |
4 |
5 |
24 |
16 |
+8 |
31 |
| 3 |
Blaublitz Akita |
16 |
9 |
2 |
5 |
19 |
13 |
+6 |
29 |
| 4 |
SC Sagamihara |
17 |
7 |
5 |
5 |
29 |
26 |
+3 |
28 |
| 5 |
Yokohama FC |
16 |
6 |
3 |
7 |
30 |
27 |
+3 |
23 |
| 6 |
Tochigi City |
17 |
5 |
4 |
8 |
20 |
32 |
-12 |
21 |
| 7 |
Thespa Gunma |
16 |
5 |
4 |
7 |
18 |
31 |
-13 |
20 |
| 8 |
M. Yamagata |
17 |
5 |
2 |
10 |
17 |
24 |
-7 |
19 |
| 9 |
Vanraure Hachinohe |
17 |
4 |
5 |
8 |
15 |
19 |
-4 |
18 |
| 10 |
Tochigi SC |
16 |
4 |
4 |
8 |
23 |
27 |
-4 |
17 |
|
| 1 |
Ventforet Kofu |
17 |
10 |
2 |
5 |
21 |
13 |
+8 |
33 |
| 2 |
Consadole Sap. |
17 |
9 |
2 |
6 |
26 |
21 |
+5 |
31 |
| 3 |
Fujieda MYFC |
17 |
6 |
8 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
29 |
| 4 |
Iwaki FC |
16 |
7 |
4 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
28 |
| 5 |
Gifu |
17 |
8 |
3 |
6 |
24 |
24 |
0 |
28 |
| 6 |
Omiya Ardija |
16 |
8 |
2 |
6 |
35 |
26 |
+9 |
27 |
| 7 |
M. Yamaga |
16 |
6 |
4 |
6 |
27 |
17 |
+10 |
23 |
| 8 |
Jubilo Iwata |
17 |
4 |
6 |
7 |
15 |
23 |
-8 |
22 |
| 9 |
Fukushima Utd |
17 |
4 |
3 |
10 |
25 |
38 |
-13 |
16 |
| 10 |
Nagano Parceiro |
16 |
2 |
4 |
10 |
13 |
32 |
-19 |
11 |
|
| 1 |
Kataller Toyama |
16 |
10 |
4 |
2 |
34 |
17 |
+17 |
37 |
| 2 |
Albirex Niigata |
17 |
8 |
5 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
32 |
| 3 |
Kochi United |
16 |
8 |
4 |
4 |
23 |
18 |
+5 |
30 |
| 4 |
Tokushima Vortis |
16 |
9 |
1 |
6 |
33 |
19 |
+14 |
28 |
| 5 |
Ehime |
16 |
7 |
3 |
6 |
23 |
16 |
+7 |
25 |
| 6 |
Z. Kanazawa |
16 |
4 |
6 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
22 |
| 7 |
Imabari |
16 |
5 |
3 |
8 |
12 |
15 |
-3 |
19 |
| 8 |
Nara Club |
17 |
4 |
4 |
9 |
20 |
33 |
-13 |
18 |
| 9 |
FC Osaka |
16 |
3 |
6 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
17 |
| 10 |
Kamatamare S. |
16 |
4 |
2 |
10 |
10 |
29 |
-19 |
15 |
|
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki |
16 |
14 |
1 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
43 |
| 2 |
Sagan Tosu |
17 |
8 |
5 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
31 |
| 3 |
Renofa Yamaguchi |
17 |
7 |
4 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
28 |
| 4 |
Kagoshima Utd |
16 |
6 |
5 |
5 |
16 |
13 |
+3 |
27 |
| 5 |
Roasso Kumamoto |
16 |
8 |
1 |
7 |
18 |
17 |
+1 |
25 |
| 6 |
Gainare Tottori |
16 |
5 |
4 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
22 |
| 7 |
Oita Trinita |
16 |
6 |
2 |
8 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 8 |
Reilac Shiga |
16 |
5 |
1 |
10 |
12 |
26 |
-14 |
16 |
| 9 |
Giravanz K. |
16 |
4 |
3 |
9 |
16 |
26 |
-10 |
15 |
| 10 |
Ryukyu |
16 |
2 |
6 |
8 |
10 |
20 |
-10 |
15 |
Chronologie zápasů v lize
| Kagoshima Utd |
|
| Roasso Kumamoto |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Kagoshima Utd |
Roasso Kumamoto |
| 1 |
Vegalta Sendai |
|
|
| 2 |
Shonan Bellmare |
|
|
| 3 |
Blaublitz Akita |
|
|
| 4 |
SC Sagamihara |
|
|
| 5 |
Yokohama FC |
|
|
| 6 |
Tochigi City |
|
|
| 7 |
Thespa Gunma |
|
|
| 8 |
M. Yamagata |
|
|
| 9 |
Vanraure Hachinohe |
|
|
| 10 |
Tochigi SC |
|
|
|
| 1 |
Ventforet Kofu |
|
|
| 2 |
Consadole Sap. |
|
|
| 3 |
Fujieda MYFC |
|
|
| 4 |
Iwaki FC |
|
|
| 5 |
Gifu |
|
|
| 6 |
Omiya Ardija |
|
|
| 7 |
M. Yamaga |
|
|
| 8 |
Jubilo Iwata |
|
|
| 9 |
Fukushima Utd |
|
|
| 10 |
Nagano Parceiro |
|
|
|
| 1 |
Kataller Toyama |
|
|
| 2 |
Albirex Niigata |
|
|
| 3 |
Kochi United |
|
|
| 4 |
Tokushima Vortis |
|
|
| 5 |
Ehime |
|
|
| 6 |
Z. Kanazawa |
|
|
| 7 |
Imabari |
|
|
| 8 |
Nara Club |
|
|
| 9 |
FC Osaka |
|
|
| 10 |
Kamatamare S. |
|
|
|
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki |
2 - 3 |
1 - 0 |
| 2 |
Sagan Tosu |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Renofa Yamaguchi |
1 - 0 |
|
| 4 |
Kagoshima Utd |
- |
|
| 5 |
Roasso Kumamoto |
|
- |
| 6 |
Gainare Tottori |
3 - 1 |
0 - 2 |
| 7 |
Oita Trinita |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Reilac Shiga |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Giravanz K. |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 10 |
Ryukyu |
3 - 1 |
0 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Kagoshima Utd |
Roasso Kumamoto |
| Vítězství |
6 |
8 |
| Remízy |
5 |
1 |
| Prohry |
5 |
7 |
| Vstřelené góly |
16 |
18 |
| Obdržené góly |
13 |
17 |
| Průměr vstřelené góly |
1.00 |
1.12 |
| Průměr obdržené góly |
0.81 |
1.06 |
| Zápasy vstřelené góly |
69% |
56% |
| Zápasy obdržené góly |
62% |
75% |
| Skórují Oba Týmy |
44% |
31% |
| Nad 1.5 |
44% |
56% |
| Nad 2.5 |
25% |
31% |
| Nad 3.5 |
19% |
19% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
4 |
4 |
| Remízy |
2 |
1 |
| Prohry |
2 |
2 |
| Vstřelené góly |
12 |
7 |
| Obdržené góly |
8 |
4 |
| Průměr vstřelené góly |
1.50 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
0.57 |
| Zápasy vstřelené góly |
88% |
71% |
| Zápasy obdržené góly |
75% |
57% |
| Skórují Oba Týmy |
62% |
29% |
| Nad 1.5 |
62% |
43% |
| Nad 2.5 |
38% |
14% |
| Nad 3.5 |
38% |
0% |
Celková statistika pro J2 League
| Zápasy (328) |
| Domácí vítězství |
38% |
| Remízy |
22% |
| Vítězství pro hosta |
39% |
| Odehrané zápasy |
21% |
| Góly (835) |
| Góly na zápas |
2.55 |
| Góly doma na zápas |
1.29 |
| Góly hosta na zápas |
1.25 |
| Domácí tým skóroval v |
70% |
| Hostující tým skóroval v |
70% |
| Skórují Oba Týmy |
48% |
| Nad 1.5 |
69% |
| Nad 2.5 |
48% |
| Nad 3.5 |
27% |
Kagoshima Utd další 1 zápasy
|
2026-05-24 |
Giravanz K.
|
- |
Kagoshima Utd
|
Roasso Kumamoto další 1 zápasy
|
2026-05-23 |
Renofa Yamaguchi
|
- |
Roasso Kumamoto
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.72 |
3.20 |
4.40 |
| Pravděpodobnost |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.72 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.18 |
1.98 |
| Pravděpodobnost |
72% |
28% |
|
1X @ 1.18 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
|
56% |
44% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.20 |
1.58 |
| Pravděpodobnost |
|
34% |
66% |
|
Pod 2.5 @ 1.58 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.00 |
1.21 |
| Pravděpodobnost |
|
21% |
79% |
|
Pod 3.5 @ 1.21 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.00 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
40% |
60% |
|
Ne @ 1.70 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-16 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!