Erste Liga - Rakousko
sobota, 03.10.2020
13:30
13:30

Kapfenberg

Austria Wien II
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Kapfenberg |
| Hosté: | Vídeň |
| Vzdálenost: | 117.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Franz Fekete |
| Kapacita: | 12 000 (2 000) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 13:30 (14:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.60 | 2.37 | 12 | 1.53 | 1.50 | |||
| 34% | 30% | 36% | 1.28 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 93% | 7% | 76% | 24% | 45% | 55% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-07-31 | Kapfenberg | 0 - 3 | Austria Wien II |
| 2019-11-08 | Austria Wien II | 4 - 1 | Kapfenberg |
| 2019-02-22 | Austria Wien II | 1 - 3 | Kapfenberg |
| 2018-07-27 | Kapfenberg | 3 - 0 | Austria Wien II |
| 2008-04-29 | Austria Wien II | 3 - 3 | Kapfenberg |
| 2007-10-19 | Kapfenberg | 1 - 1 | Austria Wien II |
| 2007-08-03 | Austria Wien II | 2 - 2 | Kapfenberg |
| 2007-03-30 | Kapfenberg | 1 - 0 | Austria Wien II |
| 2007-03-20 | Austria Wien II | 3 - 0 | Kapfenberg |
| 2006-09-29 | Kapfenberg | 0 - 1 | Austria Wien II |
| 2006-05-05 | Austria Wien II | 3 - 3 | Kapfenberg |
| 2006-03-28 | Kapfenberg | 0 - 0 | Austria Wien II |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 8 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 67% | 42% |
Kapfenberg poslední 12 zápasy
| 2020-09-30 | FAC Vídeň | 4 - 0 | Kapfenberg |
| 2020-09-25 | Kapfenberg | 2 - 4 | BW Linz |
| 2020-09-18 | Vorwarts Steyr | 0 - 3 | Kapfenberg |
| 2020-09-11 | Kapfenberg | 0 - 3 | W. Innsbruck |
| 2020-09-05 | Kapfenberg | 0 - 5 | Sturm Graz |
| 2020-07-31 | Kapfenberg | 0 - 3 | Austria Wien II |
| 2020-07-25 | FAC Vídeň | 2 - 0 | Kapfenberg |
| 2020-07-22 | Grazer AK | 2 - 0 | Kapfenberg |
| 2020-07-17 | Kapfenberg | 0 - 6 | A. Lustenau |
| 2020-07-14 | Kapfenberg | 2 - 3 | W. Innsbruck |
| 2020-06-27 | Liefering | 3 - 2 | Kapfenberg |
| 2020-06-24 | Amstetten | 2 - 0 | Kapfenberg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 11 | 12 | 9 | 6 | |
| 8% | 0% | 92% | 100% | 75% | 50% |
Austria Wien II poslední 12 zápasy
| 2020-09-29 | Austria Wien II | 1 - 2 | Horn |
| 2020-09-25 | A. Klagenfurt | 3 - 2 | Austria Wien II |
| 2020-09-18 | Austria Wien II | 2 - 4 | Grazer AK |
| 2020-09-12 | Juniors OO | 1 - 1 | Austria Wien II |
| 2020-08-25 | BW Linz | 6 - 0 | Austria Wien II |
| 2020-07-31 | Kapfenberg | 0 - 3 | Austria Wien II |
| 2020-07-24 | Dornbirn 1913 | 1 - 1 | Austria Wien II |
| 2020-07-17 | Austria Wien II | 8 - 2 | Juniors OO |
| 2020-07-10 | W. Innsbruck | 0 - 1 | Austria Wien II |
| 2020-07-05 | Austria Wien II | 1 - 0 | Grazer AK |
| 2020-06-27 | FAC Vídeň | 1 - 1 | Austria Wien II |
| 2020-06-24 | Austria Wien II | 1 - 4 | Vorwarts Steyr |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Tabulka Erste Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Liefering | 5 | +7 | 11 |
| 2 | BW Linz | 4 | +5 | 9 |
| 3 | A. Klagenfurt | 4 | +3 | 8 |
| 4 | FAC Vídeň | 4 | +4 | 7 |
| 5 | Grazer AK | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Juniors OO | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Lafnitz | 4 | +1 | 7 |
| 8 | W. Innsbruck | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dornbirn 1913 | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Horn | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Vorwarts Steyr | 4 | -2 | 5 |
| 12 | Amstetten | 5 | -2 | 4 |
| 13 | Rapid Wien II | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Kapfenberg | 4 | -6 | 3 |
| 15 | A. Lustenau | 4 | -4 | 2 |
| 16 | Austria Wien II | 4 | -4 | 1 |
Chronologie zápasů v lize
| Kapfenberg | |
| Austria Wien II | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Kapfenberg | Austria Wien II |
|---|---|---|---|
| 1 | Liefering | ||
| 2 | BW Linz | 2 - 4 | |
| 3 | A. Klagenfurt | 3 - 2 | |
| 4 | FAC Vídeň | ||
| 5 | Grazer AK | ||
| 6 | Juniors OO | 1 - 1 | |
| 6 | Lafnitz | ||
| 8 | W. Innsbruck | 0 - 3 | |
| 9 | Dornbirn 1913 | ||
| 10 | Horn | ||
| 11 | Vorwarts Steyr | ||
| 12 | Amstetten | ||
| 13 | Rapid Wien II | ||
| 14 | Kapfenberg | - | |
| 15 | A. Lustenau | ||
| 16 | Austria Wien II | - |
Pozice v lize
| Kapfenberg | Austria Wien II | |
| Pozice | 14 | 16 |
| Body | 3 | 1 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 16 | 14 |
| Body | 0 | 1 |
Forma v lize
| Kapfenberg | Austria Wien II | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 3 |
0
1 3 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 2 |
0
1 1 |
Góly v lize
| Kapfenberg | Austria Wien II | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
11 |
6
10 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
7 |
3
4 |
Celková statistika pro Erste Liga
| Zápasy (35) | |
| Domácí vítězství | 20% |
| Remízy | 40% |
| Vítězství pro hosta | 40% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (106) | |
| Góly na zápas | 3.03 |
| Góly doma na zápas | 1.46 |
| Góly hosta na zápas | 1.57 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 83% |
| Skórují Oba Týmy | 63% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 37% |
Kapfenberg další 6 zápasy
| 2020-10-16 | Admira | - | Kapfenberg |
| 2020-10-23 | Juniors OO | - | Kapfenberg |
| 2020-10-26 | Kapfenberg | - | A. Klagenfurt |
| 2020-10-30 | Lafnitz | - | Kapfenberg |
| 2020-11-06 | Kapfenberg | - | A. Lustenau |
| 2020-11-13 | TSV Hartberg | - | Kapfenberg |
Austria Wien II další 6 zápasy
| 2020-10-23 | Austria Wien II | - | A. Lustenau |
| 2020-10-26 | FAC Vídeň | - | Austria Wien II |
| 2020-10-30 | Austria Wien II | - | Liefering |
| 2020-11-08 | W. Innsbruck | - | Austria Wien II |
| 2020-11-20 | Amstetten | - | Austria Wien II |
| 2020-11-27 | Austria Wien II | - | Lafnitz |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 3.60 | 2.37 |
| Pravděpodobnost | 34% | 30% | 36% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 1.50 |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 93% | 7% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.35 | |
| Pravděpodobnost | 76% | 24% | |
| Nad 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 1.53 | |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% | |
| Pod 3.5 @ 1.53 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Ano @ 1.50 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-03 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!