Süper Lig - Turecko
neděle, 03.05.2026
18:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Kayseri |
| Hosté: |
Eyup |
| Vzdálenost: |
614.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Kadir Has
|
| Kapacita: |
32 864 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
18:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.71 |
3.70 |
4.50 |
1X |
|
|
|
1.18 |
2.00 |
| 42% |
24% |
34% |
1.18 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
24% |
76% |
Poslední 3 přímé zápasy
|
2025-12-06 |
Eyupspor
|
1 - 1 |
Kayserispor
|
|
2025-02-16 |
Eyupspor
|
1 - 1 |
Kayserispor
|
|
2024-09-15 |
Kayserispor
|
2 - 2 |
Eyupspor
|
Kayserispor poslední 12 zápasy
|
2026-04-25 |
Kayserispor
|
2 - 0 |
Caykur Rizespor
|
|
2026-04-20 |
Gaziantep FK
|
3 - 0 |
Kayserispor
|
|
2026-04-11 |
Kayserispor
|
0 - 4 |
Fenerbahce
|
|
2026-04-04 |
Kasimpasa
|
2 - 0 |
Kayserispor
|
|
2026-03-19 |
Kayserispor
|
1 - 0 |
Fatih Karagumruk
|
|
2026-03-15 |
Samsunspor
|
2 - 1 |
Kayserispor
|
|
2026-03-09 |
Kayserispor
|
1 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2026-03-01 |
Genclerbirligi
|
0 - 0 |
Kayserispor
|
|
2026-02-22 |
Kayserispor
|
1 - 0 |
Antalyaspor
|
|
2026-02-15 |
Goztepe
|
0 - 0 |
Kayserispor
|
|
2026-02-09 |
Kayserispor
|
1 - 2 |
Kocaelispor
|
|
2026-02-01 |
Galatasaray
|
4 - 0 |
Kayserispor
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
8 |
6 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
67% |
50% |
25% |
Eyupspor poslední 12 zápasy
|
2026-04-25 |
Eyupspor
|
3 - 0 |
Gaziantep FK
|
|
2026-04-18 |
Fatih Karagumruk
|
1 - 2 |
Eyupspor
|
|
2026-04-13 |
Eyupspor
|
1 - 2 |
Samsunspor
|
|
2026-04-05 |
Antalyaspor
|
3 - 0 |
Eyupspor
|
|
2026-03-18 |
Eyupspor
|
0 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2026-03-15 |
Kasimpasa
|
1 - 0 |
Eyupspor
|
|
2026-03-09 |
Eyupspor
|
0 - 1 |
Kocaelispor
|
|
2026-03-05 |
Eyupspor
|
0 - 1 |
Konyaspor
|
|
2026-02-28 |
Goztepe
|
0 - 0 |
Eyupspor
|
|
2026-02-21 |
Eyupspor
|
1 - 0 |
Genclerbirligi
|
|
2026-02-13 |
Galatasaray
|
5 - 1 |
Eyupspor
|
|
2026-02-08 |
Eyupspor
|
1 - 2 |
Ist. Basaksehir
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
6 |
6 |
1 |
| 25% |
8% |
67% |
|
50% |
50% |
8% |
Tabulka Süper Lig
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Galatasaray |
32 |
23 |
5 |
4 |
73 |
27 |
+46 |
74 |
| 2 |
Fenerbahce |
32 |
20 |
10 |
2 |
71 |
34 |
+37 |
70 |
| 3 |
Trabzonspor |
32 |
19 |
9 |
4 |
59 |
35 |
+24 |
66 |
| 4 |
Besiktas |
32 |
17 |
8 |
7 |
56 |
36 |
+20 |
59 |
| 5 |
Goztepe |
32 |
13 |
13 |
6 |
40 |
28 |
+12 |
52 |
| 6 |
Ist. Basaksehir |
32 |
14 |
9 |
9 |
53 |
34 |
+19 |
51 |
| 7 |
Samsunspor |
32 |
12 |
12 |
8 |
43 |
42 |
+1 |
48 |
| 8 |
Caykur Rizespor |
32 |
10 |
10 |
12 |
44 |
46 |
-2 |
40 |
| 9 |
Konyaspor |
32 |
10 |
10 |
12 |
42 |
45 |
-3 |
40 |
| 10 |
Gaziantep FK |
32 |
9 |
10 |
13 |
41 |
54 |
-13 |
37 |
| 11 |
Kocaelispor |
31 |
9 |
9 |
13 |
25 |
35 |
-10 |
36 |
| 12 |
Alanyaspor |
31 |
6 |
15 |
10 |
37 |
38 |
-1 |
33 |
| 13 |
Kasimpasa |
31 |
7 |
10 |
14 |
29 |
45 |
-16 |
31 |
| 14 |
Antalyaspor |
31 |
7 |
7 |
17 |
30 |
51 |
-21 |
28 |
| 15 |
Genclerbirligi |
31 |
7 |
7 |
17 |
30 |
44 |
-14 |
28 |
| 16 |
Eyupspor |
31 |
7 |
7 |
17 |
25 |
44 |
-19 |
28 |
| 17 |
Kayserispor |
31 |
5 |
11 |
15 |
23 |
57 |
-34 |
26 |
| 18 |
Fatih Karagumruk |
31 |
5 |
6 |
20 |
27 |
53 |
-26 |
21 |
Chronologie zápasů v lize
| Kayserispor |
|
| Eyupspor |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Kayserispor |
Eyupspor |
| 1 |
Galatasaray |
0 - 4 |
5 - 1 |
| 2 |
Fenerbahce |
0 - 4 |
|
| 3 |
Trabzonspor |
1 - 3 |
2 - 0 |
| 4 |
Besiktas |
0 - 4 |
2 - 1 |
| 5 |
Goztepe |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 6 |
Ist. Basaksehir |
0 - 3 |
0 - 0 |
| 7 |
Samsunspor |
1 - 3 |
1 - 0 |
| 8 |
Caykur Rizespor |
2 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Konyaspor |
|
1 - 1 |
| 10 |
Gaziantep FK |
0 - 3 |
1 - 2 |
| 11 |
Kocaelispor |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 12 |
Alanyaspor |
0 - 0 |
1 - 3 |
| 13 |
Kasimpasa |
3 - 2 |
1 - 0 |
| 14 |
Antalyaspor |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 15 |
Genclerbirligi |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 16 |
Eyupspor |
|
- |
| 17 |
Kayserispor |
- |
|
| 18 |
Fatih Karagumruk |
1 - 0 |
1 - 2 |
Statistiky týmu
| |
Kayserispor |
Eyupspor |
| Vítězství |
5 |
7 |
| Remízy |
11 |
7 |
| Prohry |
15 |
17 |
| Vstřelené góly |
23 |
25 |
| Obdržené góly |
57 |
44 |
| Průměr vstřelené góly |
0.74 |
0.81 |
| Průměr obdržené góly |
1.84 |
1.42 |
| Zápasy vstřelené góly |
58% |
52% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
81% |
| Skórují Oba Týmy |
45% |
42% |
| Nad 1.5 |
77% |
65% |
| Nad 2.5 |
48% |
45% |
| Nad 3.5 |
32% |
13% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
4 |
3 |
| Remízy |
3 |
3 |
| Prohry |
8 |
9 |
| Vstřelené góly |
12 |
10 |
| Obdržené góly |
30 |
23 |
| Průměr vstřelené góly |
0.80 |
0.67 |
| Průměr obdržené góly |
2.00 |
1.53 |
| Zápasy vstřelené góly |
60% |
40% |
| Zápasy obdržené góly |
73% |
87% |
| Skórují Oba Týmy |
40% |
40% |
| Nad 1.5 |
80% |
60% |
| Nad 2.5 |
60% |
47% |
| Nad 3.5 |
40% |
13% |
Celková statistika pro Süper Lig
| Zápasy (284) |
| Domácí vítězství |
41% |
| Remízy |
30% |
| Vítězství pro hosta |
29% |
| Odehrané zápasy |
93% |
| Góly (748) |
| Góly na zápas |
2.63 |
| Góly doma na zápas |
1.42 |
| Góly hosta na zápas |
1.21 |
| Domácí tým skóroval v |
77% |
| Hostující tým skóroval v |
68% |
| Skórují Oba Týmy |
55% |
| Nad 1.5 |
76% |
| Nad 2.5 |
52% |
| Nad 3.5 |
27% |
Kayserispor další 2 zápasy
|
2026-05-09 |
Alanyaspor
|
- |
Kayserispor
|
|
2026-05-17 |
Kayserispor
|
- |
Konyaspor
|
Eyupspor další 2 zápasy
|
2026-05-09 |
Eyupspor
|
- |
Caykur Rizespor
|
|
2026-05-17 |
Fenerbahce
|
- |
Eyupspor
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.71 |
3.70 |
4.50 |
| Pravděpodobnost |
42% |
24% |
34% |
|
1X @ 1.18 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.18 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
55% |
45% |
|
1X @ 1.18 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.29 |
3.50 |
| Pravděpodobnost |
|
72% |
28% |
|
Nad 1.5 @ 1.29 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.90 |
1.90 |
| Pravděpodobnost |
|
48% |
52% |
|
Pod 2.5 @ 1.90 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.25 |
1.33 |
| Pravděpodobnost |
|
24% |
76% |
|
Pod 3.5 @ 1.33 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.83 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Ne @ 1.83 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-03 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!