Úrvalsdeild - Island
neděle, 03.05.2026
19:00
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Keflavik |
| Hosté: |
Reykjavík |
| Vzdálenost: |
35.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Nettovollurinn |
| Kapacita: |
4 957 |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
4.60 |
1.43 |
2 |
|
|
|
2.65 |
1.13 |
| 18% |
42% |
40% |
1.43 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.25 |
|
|
|
1.44 |
2.55 |
|
|
|
2.10 |
1.63 |
| 86% |
14% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
51% |
49% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2023-07-08 |
Keflavik IF
|
3 - 3 |
Vikingur R.
|
|
2023-05-04 |
Vikingur R.
|
4 - 1 |
Keflavik IF
|
|
2022-09-11 |
Keflavik IF
|
0 - 3 |
Vikingur R.
|
|
2022-04-28 |
Vikingur R.
|
4 - 1 |
Keflavik IF
|
|
2021-07-19 |
Keflavik IF
|
1 - 2 |
Vikingur R.
|
|
2021-05-02 |
Vikingur R.
|
1 - 0 |
Keflavik IF
|
|
2021-03-19 |
Vikingur R.
|
3 - 3 |
Keflavik IF
|
|
2020-02-23 |
Keflavik IF
|
0 - 2 |
Vikingur R.
|
|
2019-03-09 |
Vikingur R.
|
2 - 4 |
Keflavik IF
|
|
2018-09-23 |
Keflavik IF
|
0 - 4 |
Vikingur R.
|
|
2018-07-13 |
Vikingur R.
|
1 - 0 |
Keflavik IF
|
|
2017-03-10 |
Vikingur R.
|
0 - 2 |
Keflavik IF
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
10 |
8 |
6 |
| 17% |
17% |
67% |
|
83% |
67% |
50% |
Keflavik IF poslední 12 zápasy
|
2026-04-26 |
KA Akureyri
|
1 - 2 |
Keflavik IF
|
|
2026-04-22 |
Keflavik IF
|
0 - 0 |
Breidablik
|
|
2026-04-17 |
Fram Reykjavik
|
3 - 1 |
Keflavik IF
|
|
2026-04-12 |
KR Reykjavik
|
3 - 2 |
Keflavik IF
|
|
2026-04-06 |
Grindavik
|
0 - 0 |
Keflavik IF
|
|
2026-03-06 |
Keflavik IF
|
4 - 3 |
Fram Reykjavik
|
|
2026-02-27 |
Keflavik IF
|
3 - 1 |
Aegir
|
|
2026-02-14 |
Vestri
|
2 - 3 |
Keflavik IF
|
|
2026-02-06 |
Keflavik IF
|
2 - 2 |
HK Kopavogur
|
|
2026-01-30 |
Stjarnan
|
2 - 1 |
Keflavik IF
|
|
2025-09-27 |
Keflavik IF
|
4 - 0 |
HK Kopavogur
|
|
2025-09-21 |
Njardvik
|
0 - 3 |
Keflavik IF
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
10 |
7 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
83% |
58% |
Vikingur R. poslední 12 zápasy
|
2026-04-27 |
Vikingur R.
|
4 - 0 |
Akranes
|
|
2026-04-23 |
Vikingur R.
|
3 - 2 |
Stjarnan
|
|
2026-04-17 |
KA Akureyri
|
0 - 2 |
Vikingur R.
|
|
2026-04-10 |
Vikingur R.
|
1 - 1 |
Breidablik
|
|
2026-04-04 |
Fram Reykjavik
|
2 - 4 |
Vikingur R.
|
|
2026-03-29 |
Vikingur R.
|
4 - 0 |
Vestri
|
|
2026-03-04 |
Vikingur R.
|
2 - 0 |
IR Reykjavik
|
|
2026-02-19 |
Vikingur R.
|
1 - 0 |
KR Reykjavik
|
|
2026-02-15 |
KA Akureyri
|
2 - 0 |
Vikingur R.
|
|
2026-02-07 |
Vikingur R.
|
1 - 1 |
Njardvik
|
|
2026-01-31 |
Vikingur R.
|
2 - 0 |
Grindavik
|
|
2026-01-14 |
Vikingur R.
|
2 - 0 |
IR Reykjavik
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
11 |
4 |
4 |
| 75% |
17% |
8% |
|
92% |
33% |
33% |
Tabulka Úrvalsdeild
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
KR Reykjavik |
5 |
5 |
0 |
0 |
22 |
9 |
+13 |
15 |
| 2 |
Vikingur R. |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
3 |
+7 |
10 |
| 3 |
Valur Reykjavik |
5 |
3 |
0 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
9 |
| 4 |
Breidablik |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
8 |
| 5 |
Fram Reykjavik |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
7 |
| 6 |
Stjarnan |
4 |
2 |
0 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 7 |
Thor Akureyri |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
6 |
| 8 |
Keflavik IF |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
KA Akureyri |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 10 |
Akranes |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
| 11 |
Hafnarfjordur |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
1 |
| 12 |
Vestmannaeyjar |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
Chronologie zápasů v lize
| Keflavik IF |
|
| Vikingur R. |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Keflavik IF |
Vikingur R. |
| 1 |
KR Reykjavik |
|
|
| 2 |
Vikingur R. |
|
- |
| 3 |
Valur Reykjavik |
|
|
| 4 |
Breidablik |
0 - 0 |
|
| 5 |
Fram Reykjavik |
|
|
| 6 |
Stjarnan |
|
|
| 7 |
Thor Akureyri |
|
|
| 8 |
Keflavik IF |
- |
|
| 9 |
KA Akureyri |
|
0 - 2 |
| 10 |
Akranes |
|
|
| 11 |
Hafnarfjordur |
|
|
| 12 |
Vestmannaeyjar |
|
|
Statistiky týmu
| |
Keflavik IF |
Vikingur R. |
| Vítězství |
1 |
3 |
| Remízy |
1 |
1 |
| Prohry |
2 |
0 |
| Vstřelené góly |
5 |
10 |
| Obdržené góly |
7 |
3 |
| Průměr vstřelené góly |
1.25 |
2.50 |
| Průměr obdržené góly |
1.75 |
0.75 |
| Zápasy vstřelené góly |
75% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
75% |
50% |
| Skórují Oba Týmy |
75% |
50% |
| Nad 1.5 |
75% |
100% |
| Nad 2.5 |
75% |
50% |
| Nad 3.5 |
50% |
50% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
1 |
| Remízy |
1 |
0 |
| Prohry |
0 |
0 |
| Vstřelené góly |
0 |
2 |
| Obdržené góly |
0 |
0 |
| Průměr vstřelené góly |
0.00 |
2.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.00 |
0.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
0% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
0% |
0% |
| Skórují Oba Týmy |
0% |
0% |
| Nad 1.5 |
0% |
100% |
| Nad 2.5 |
0% |
0% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro Úrvalsdeild
| Zápasy (26) |
| Domácí vítězství |
50% |
| Remízy |
19% |
| Vítězství pro hosta |
31% |
| Odehrané zápasy |
20% |
| Góly (99) |
| Góly na zápas |
3.81 |
| Góly doma na zápas |
2.15 |
| Góly hosta na zápas |
1.65 |
| Domácí tým skóroval v |
88% |
| Hostující tým skóroval v |
77% |
| Skórují Oba Týmy |
69% |
| Nad 1.5 |
85% |
| Nad 2.5 |
69% |
| Nad 3.5 |
54% |
Keflavik IF další 6 zápasy
|
2026-05-08 |
Akranes
|
- |
Keflavik IF
|
|
2026-05-17 |
Keflavik IF
|
- |
Stjarnan
|
|
2026-05-22 |
Keflavik IF
|
- |
Thor Akureyri
|
|
2026-05-31 |
Vestmannaeyjar
|
- |
Keflavik IF
|
|
2026-06-14 |
Keflavik IF
|
- |
Hafnarfjordur
|
|
2026-06-21 |
Valur Reykjavik
|
- |
Keflavik IF
|
Vikingur R. další 6 zápasy
|
2026-05-08 |
Vikingur R.
|
- |
Thor Akureyri
|
|
2026-05-13 |
HK Kopavogur
|
- |
Vikingur R.
|
|
2026-05-17 |
Vestmannaeyjar
|
- |
Vikingur R.
|
|
2026-05-22 |
Vikingur R.
|
- |
Hafnarfjordur
|
|
2026-05-26 |
Stjarnan
|
- |
Vikingur R.
|
|
2026-05-31 |
Valur Reykjavik
|
- |
Vikingur R.
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
5.50 |
4.60 |
1.43 |
| Pravděpodobnost |
18% |
42% |
40% |
|
2 @ 1.43 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
2.65 |
1.13 |
| Pravděpodobnost |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.13 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.14 |
5.25 |
| Pravděpodobnost |
|
86% |
14% |
|
Nad 1.5 @ 1.14 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.44 |
2.55 |
| Pravděpodobnost |
|
64% |
36% |
|
Nad 2.5 @ 1.44 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.63 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Nad 3.5 @ 2.10 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.63 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
|
64% |
36% |
|
Ano @ 1.63 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-03 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!