J2 League - Japonsko
neděle, 26.04.2026
06:00
Kochi United
Tokushima Vortis
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Kochi |
| Hosté: |
Tokushima |
| Vzdálenost: |
109.7 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
06:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.40 |
3.00 |
2.00 |
X2 |
|
|
|
1.71 |
1.27 |
| 29% |
33% |
38% |
1.27 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
|
|
|
4.20 |
1.20 |
| 77% |
23% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
39% |
61% |
Poslední 1 přímé zápasy
|
2026-03-29 |
Tokushima Vortis
|
3 - 0 |
Kochi United
|
Kochi United poslední 11 zápasy
|
2026-04-19 |
Kataller Toyama
|
4 - 0 |
Kochi United
|
|
2026-04-12 |
Kochi United
|
2 - 1 |
Albirex Niigata
|
|
2026-04-05 |
Kochi United
|
2 - 0 |
Kamatamare S.
|
|
2026-03-29 |
Tokushima Vortis
|
3 - 0 |
Kochi United
|
|
2026-03-22 |
Ehime
|
1 - 0 |
Kochi United
|
|
2026-03-14 |
Kochi United
|
2 - 0 |
Imabari
|
|
2026-03-07 |
Albirex Niigata
|
2 - 2 |
Kochi United
|
|
2026-03-01 |
Kochi United
|
2 - 0 |
Nara Club
|
|
2026-02-22 |
Kochi United
|
3 - 2 |
Z. Kanazawa
|
|
2026-02-15 |
FC Osaka
|
2 - 2 |
Kochi United
|
|
2026-02-08 |
Kochi United
|
3 - 1 |
Kataller Toyama
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
3 |
|
10 |
7 |
5 |
| 55% |
18% |
27% |
|
91% |
64% |
45% |
Tokushima Vortis poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Tokushima Vortis
|
2 - 1 |
Z. Kanazawa
|
|
2026-04-12 |
Kamatamare S.
|
0 - 5 |
Tokushima Vortis
|
|
2026-04-05 |
Tokushima Vortis
|
1 - 0 |
FC Osaka
|
|
2026-03-29 |
Tokushima Vortis
|
3 - 0 |
Kochi United
|
|
2026-03-22 |
Imabari
|
2 - 1 |
Tokushima Vortis
|
|
2026-03-15 |
Tokushima Vortis
|
1 - 0 |
Kamatamare S.
|
|
2026-03-08 |
Z. Kanazawa
|
0 - 4 |
Tokushima Vortis
|
|
2026-02-28 |
Ehime
|
0 - 1 |
Tokushima Vortis
|
|
2026-02-22 |
Tokushima Vortis
|
1 - 3 |
Kataller Toyama
|
|
2026-02-15 |
Tokushima Vortis
|
4 - 0 |
Albirex Niigata
|
|
2026-02-07 |
Nara Club
|
0 - 6 |
Tokushima Vortis
|
|
2025-12-13 |
JEF Utd Chiba
|
1 - 0 |
Tokushima Vortis
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
0 |
3 |
|
8 |
8 |
5 |
| 75% |
0% |
25% |
|
67% |
67% |
42% |
Tabulka J2 League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Vegalta Sendai |
12 |
8 |
4 |
0 |
23 |
6 |
+17 |
33 |
| 2 |
Shonan Bellmare |
12 |
7 |
3 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
27 |
| 3 |
Blaublitz Akita |
11 |
7 |
1 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
22 |
| 4 |
M. Yamagata |
12 |
5 |
1 |
6 |
12 |
12 |
0 |
18 |
| 5 |
SC Sagamihara |
12 |
4 |
3 |
5 |
20 |
20 |
0 |
17 |
| 6 |
Yokohama FC |
12 |
4 |
1 |
7 |
20 |
21 |
-1 |
15 |
| 7 |
Tochigi SC |
12 |
4 |
1 |
7 |
19 |
22 |
-3 |
14 |
| 8 |
Vanraure Hachinohe |
11 |
3 |
3 |
5 |
11 |
11 |
0 |
13 |
| 9 |
Thespa Gunma |
12 |
3 |
3 |
6 |
14 |
27 |
-13 |
13 |
| 10 |
Tochigi City |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
28 |
-15 |
13 |
|
| 1 |
Iwaki FC |
12 |
7 |
3 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
27 |
| 2 |
Ventforet Kofu |
12 |
7 |
1 |
4 |
14 |
8 |
+6 |
23 |
| 3 |
Fujieda MYFC |
12 |
5 |
5 |
2 |
16 |
14 |
+2 |
23 |
| 4 |
Omiya Ardija |
12 |
6 |
2 |
4 |
26 |
17 |
+9 |
21 |
| 5 |
Gifu |
12 |
6 |
2 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
21 |
| 6 |
M. Yamaga |
11 |
5 |
2 |
4 |
23 |
14 |
+9 |
18 |
| 7 |
Jubilo Iwata |
12 |
3 |
4 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
17 |
| 8 |
Consadole Sap. |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
16 |
| 9 |
Fukushima Utd |
12 |
2 |
2 |
8 |
16 |
29 |
-13 |
9 |
| 10 |
Nagano Parceiro |
11 |
1 |
3 |
7 |
9 |
24 |
-15 |
7 |
|
| 1 |
Tokushima Vortis |
11 |
9 |
0 |
2 |
29 |
6 |
+23 |
27 |
| 2 |
Kataller Toyama |
12 |
7 |
3 |
2 |
28 |
16 |
+12 |
27 |
| 3 |
Kochi United |
11 |
6 |
2 |
3 |
18 |
16 |
+2 |
22 |
| 4 |
Albirex Niigata |
12 |
5 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
22 |
| 5 |
Z. Kanazawa |
12 |
3 |
5 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
18 |
| 6 |
Ehime |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
12 |
0 |
16 |
| 7 |
Kamatamare S. |
11 |
4 |
1 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
14 |
| 8 |
FC Osaka |
12 |
2 |
4 |
6 |
6 |
10 |
-4 |
12 |
| 9 |
Nara Club |
12 |
2 |
3 |
7 |
14 |
26 |
-12 |
11 |
| 10 |
Imabari |
12 |
2 |
3 |
7 |
6 |
12 |
-6 |
10 |
|
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki |
12 |
11 |
0 |
1 |
25 |
7 |
+18 |
33 |
| 2 |
Kagoshima Utd |
12 |
6 |
3 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
25 |
| 3 |
Sagan Tosu |
12 |
6 |
2 |
4 |
14 |
9 |
+5 |
22 |
| 4 |
Renofa Yamaguchi |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
21 |
| 5 |
Oita Trinita |
12 |
5 |
2 |
5 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Roasso Kumamoto |
12 |
5 |
1 |
6 |
13 |
15 |
-2 |
16 |
| 7 |
Reilac Shiga |
11 |
4 |
1 |
6 |
7 |
14 |
-7 |
13 |
| 8 |
Gainare Tottori |
11 |
2 |
3 |
6 |
6 |
14 |
-8 |
12 |
| 9 |
Giravanz K. |
12 |
3 |
2 |
7 |
12 |
19 |
-7 |
11 |
| 10 |
Ryukyu |
12 |
1 |
5 |
6 |
8 |
16 |
-8 |
11 |
Chronologie zápasů v lize
| Kochi United |
|
| Tokushima Vortis |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Kochi United |
Tokushima Vortis |
| 1 |
Vegalta Sendai |
|
|
| 2 |
Shonan Bellmare |
|
|
| 3 |
Blaublitz Akita |
|
|
| 4 |
M. Yamagata |
|
|
| 5 |
SC Sagamihara |
|
|
| 6 |
Yokohama FC |
|
|
| 7 |
Tochigi SC |
|
|
| 8 |
Vanraure Hachinohe |
|
|
| 9 |
Thespa Gunma |
|
|
| 10 |
Tochigi City |
|
|
|
| 1 |
Iwaki FC |
|
|
| 2 |
Ventforet Kofu |
|
|
| 3 |
Fujieda MYFC |
|
|
| 4 |
Omiya Ardija |
|
|
| 5 |
Gifu |
|
|
| 6 |
M. Yamaga |
|
|
| 7 |
Jubilo Iwata |
|
|
| 8 |
Consadole Sap. |
|
|
| 9 |
Fukushima Utd |
|
|
| 10 |
Nagano Parceiro |
|
|
|
| 1 |
Tokushima Vortis |
|
- |
| 2 |
Kataller Toyama |
3 - 1 |
|
| 3 |
Kochi United |
- |
|
| 4 |
Albirex Niigata |
2 - 1 |
|
| 5 |
Z. Kanazawa |
3 - 2 |
0 - 4 |
| 6 |
Ehime |
|
0 - 1 |
| 7 |
Kamatamare S. |
2 - 0 |
0 - 5 |
| 8 |
FC Osaka |
|
|
| 9 |
Nara Club |
2 - 0 |
0 - 6 |
| 10 |
Imabari |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki |
|
|
| 2 |
Kagoshima Utd |
|
|
| 3 |
Sagan Tosu |
|
|
| 4 |
Renofa Yamaguchi |
|
|
| 5 |
Oita Trinita |
|
|
| 6 |
Roasso Kumamoto |
|
|
| 7 |
Reilac Shiga |
|
|
| 8 |
Gainare Tottori |
|
|
| 9 |
Giravanz K. |
|
|
| 10 |
Ryukyu |
|
|
Statistiky týmu
| |
Kochi United |
Tokushima Vortis |
| Vítězství |
6 |
9 |
| Remízy |
2 |
0 |
| Prohry |
3 |
2 |
| Vstřelené góly |
18 |
29 |
| Obdržené góly |
16 |
6 |
| Průměr vstřelené góly |
1.64 |
2.64 |
| Průměr obdržené góly |
1.45 |
0.55 |
| Zápasy vstřelené góly |
73% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
73% |
27% |
| Skórují Oba Týmy |
45% |
27% |
| Nad 1.5 |
91% |
73% |
| Nad 2.5 |
64% |
73% |
| Nad 3.5 |
45% |
45% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
6 |
4 |
| Remízy |
0 |
0 |
| Prohry |
0 |
1 |
| Vstřelené góly |
14 |
17 |
| Obdržené góly |
4 |
2 |
| Průměr vstřelené góly |
2.33 |
3.40 |
| Průměr obdržené góly |
0.67 |
0.40 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
50% |
20% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
20% |
| Nad 1.5 |
100% |
80% |
| Nad 2.5 |
50% |
80% |
| Nad 3.5 |
33% |
60% |
Celková statistika pro J2 League
| Zápasy (235) |
| Domácí vítězství |
42% |
| Remízy |
21% |
| Vítězství pro hosta |
37% |
| Odehrané zápasy |
15% |
| Góly (601) |
| Góly na zápas |
2.56 |
| Góly doma na zápas |
1.35 |
| Góly hosta na zápas |
1.20 |
| Domácí tým skóroval v |
71% |
| Hostující tým skóroval v |
68% |
| Skórují Oba Týmy |
47% |
| Nad 1.5 |
68% |
| Nad 2.5 |
49% |
| Nad 3.5 |
29% |
Kochi United další 6 zápasy
|
2026-04-29 |
Nara Club
|
- |
Kochi United
|
|
2026-05-02 |
Kochi United
|
- |
FC Osaka
|
|
2026-05-06 |
Imabari
|
- |
Kochi United
|
|
2026-05-10 |
Kamatamare S.
|
- |
Kochi United
|
|
2026-05-17 |
Kochi United
|
- |
Ehime
|
|
2026-05-24 |
Z. Kanazawa
|
- |
Kochi United
|
Tokushima Vortis další 6 zápasy
|
2026-04-29 |
FC Osaka
|
- |
Tokushima Vortis
|
|
2026-05-02 |
Tokushima Vortis
|
- |
Ehime
|
|
2026-05-06 |
Albirex Niigata
|
- |
Tokushima Vortis
|
|
2026-05-10 |
Tokushima Vortis
|
- |
Nara Club
|
|
2026-05-17 |
Kataller Toyama
|
- |
Tokushima Vortis
|
|
2026-05-24 |
Tokushima Vortis
|
- |
Imabari
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
3.40 |
3.00 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
29% |
33% |
38% |
|
X2 @ 1.27 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.71 |
1.27 |
| Pravděpodobnost |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.27 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
|
77% |
23% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.25 |
1.57 |
| Pravděpodobnost |
|
61% |
39% |
|
Nad 2.5 @ 2.25 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.20 |
1.20 |
| Pravděpodobnost |
|
39% |
61% |
|
Pod 3.5 @ 1.20 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.98 |
1.72 |
| Pravděpodobnost |
|
39% |
61% |
|
Ne @ 1.72 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-26 04:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!