Liga de Expansión MX - Mexiko
středa, 11.11.2020
01:05
01:05

Leones Negros

Correcaminos
3 - 1
(3 - 1, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Guadalajara |
| Hosté: | Ciudad Victoria |
| Vzdálenost: | 550.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jalisco |
| Kapacita: | 637 131 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 01:05 (19:05 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.97 | 3.32 | 3.84 | X2 | 1.22 | 1.73 | |||
| 23% | 48% | 29% | 1.73 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.91 | 2.11 | 1.67 | 3.82 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 25% | 75% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-02-22 | Correcaminos | 6 - 2 | Leones Negros |
| 2019-10-27 | Leones Negros | 1 - 0 | Correcaminos |
| 2019-02-02 | Leones Negros | 2 - 2 | Correcaminos |
| 2018-08-18 | Correcaminos | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2018-01-06 | Correcaminos | 1 - 1 | Leones Negros |
| 2017-07-22 | Leones Negros | 0 - 1 | Correcaminos |
| 2017-02-09 | Leones Negros | 3 - 2 | Correcaminos |
| 2016-08-27 | Correcaminos | 0 - 2 | Leones Negros |
| 2016-01-30 | Correcaminos | 0 - 2 | Leones Negros |
| 2015-08-15 | Leones Negros | 7 - 1 | Correcaminos |
| 2014-02-15 | Correcaminos | 1 - 0 | Leones Negros |
| 2013-08-31 | Leones Negros | 1 - 2 | Correcaminos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Leones Negros poslední 12 zápasy
| 2020-11-06 | Dorados Sinaloa | 3 - 2 | Leones Negros |
| 2020-11-01 | Venados | 2 - 1 | Leones Negros |
| 2020-10-29 | Leones Negros | 0 - 0 | Morelia |
| 2020-10-22 | Leones Negros | 0 - 1 | Cancun |
| 2020-10-19 | Cimarrones | 2 - 0 | Leones Negros |
| 2020-10-12 | Leones Negros | 1 - 1 | Tapatio |
| 2020-10-02 | Celaya | 1 - 0 | Leones Negros |
| 2020-09-27 | Leones Negros | 2 - 2 | Pumas Tabasco |
| 2020-09-15 | Tlaxcala | 1 - 3 | Leones Negros |
| 2020-09-11 | Leones Negros | 1 - 2 | Jaiba Brava |
| 2020-09-06 | Atlante | 0 - 1 | Leones Negros |
| 2020-08-30 | Leones Negros | 1 - 1 | Zacatecas |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Correcaminos poslední 12 zápasy
| 2020-11-05 | Zacatecas | 5 - 1 | Correcaminos |
| 2020-10-29 | Correcaminos | 0 - 3 | Tapatio |
| 2020-10-23 | Venados | 2 - 2 | Correcaminos |
| 2020-10-19 | Tlaxcala | 1 - 0 | Correcaminos |
| 2020-10-16 | Correcaminos | 3 - 2 | Alebrijes Oaxaca |
| 2020-10-11 | Jaiba Brava | 0 - 0 | Correcaminos |
| 2020-09-23 | Correcaminos | 2 - 1 | Cimarrones |
| 2020-09-17 | Dorados Sinaloa | 2 - 2 | Correcaminos |
| 2020-09-10 | Correcaminos | 2 - 0 | Tepatitlan |
| 2020-09-02 | Cancun | 2 - 0 | Correcaminos |
| 2020-08-25 | Celaya | 2 - 1 | Correcaminos |
| 2020-08-20 | Correcaminos | 0 - 0 | Pumas Tabasco |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Tabulka Liga de Expansión MX
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celaya | 13 | +8 | 29 |
| 2 | Cancun | 13 | +9 | 27 |
| 3 | Atlante | 13 | +9 | 26 |
| 4 | Zacatecas | 13 | +7 | 25 |
| 5 | Cimarrones | 13 | +6 | 24 |
| 6 | Morelia | 12 | +3 | 23 |
| 7 | Tepatitlan | 13 | +4 | 20 |
| 8 | Jaiba Brava | 13 | 0 | 20 |
| 9 | Tapatio | 13 | +5 | 19 |
| 10 | Dorados Sinaloa | 13 | -7 | 16 |
| 11 | Pumas Tabasco | 12 | -7 | 16 |
| 12 | Venados | 13 | -7 | 14 |
| 13 | Tlaxcala | 12 | -8 | 14 |
| 14 | Correcaminos | 12 | -7 | 13 |
| 15 | Leones Negros | 13 | -5 | 12 |
| 16 | Alebrijes Oaxaca | 13 | -10 | 12 |
Chronologie zápasů v lize
| Leones Negros | |
| Correcaminos | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Leones Negros | Correcaminos |
|---|---|---|---|
| 1 | Celaya | 2 - 1 | |
| 2 | Cancun | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Atlante | ||
| 4 | Zacatecas | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 5 | Cimarrones | ||
| 6 | Morelia | 0 - 0 | |
| 7 | Tepatitlan | ||
| 8 | Jaiba Brava | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | Tapatio | 1 - 1 | |
| 10 | Dorados Sinaloa | 2 - 2 | |
| 11 | Pumas Tabasco | 2 - 2 | |
| 12 | Venados | 2 - 2 | |
| 13 | Tlaxcala | 1 - 0 | |
| 14 | Correcaminos | - | |
| 15 | Leones Negros | - | |
| 16 | Alebrijes Oaxaca |
Pozice v lize
| Leones Negros | Correcaminos | |
| Pozice | 15 | 14 |
| Body | 12 | 13 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 15 | 16 |
| Body | 4 | 3 |
Forma v lize
| Leones Negros | Correcaminos | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
4 7 |
3
4 5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
4 2 |
0
3 4 |
Góly v lize
| Leones Negros | Correcaminos | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
12
17 |
13
20 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
5
7 |
6
14 |
Celková statistika pro Liga de Expansión MX
| Zápasy (102) | |
| Domácí vítězství | 41% |
| Remízy | 29% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (250) | |
| Góly na zápas | 2.45 |
| Góly doma na zápas | 1.35 |
| Góly hosta na zápas | 1.10 |
| Domácí tým skóroval v | 77% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 21% |
Leones Negros další 6 zápasy
| 2020-11-17 | Tepatitlan | - | Leones Negros |
| 2021-01-17 | Leones Negros | - | Tlaxcala |
| 2021-01-21 | Jaiba Brava | - | Leones Negros |
| 2021-01-29 | Leones Negros | - | Dorados Sinaloa |
| 2021-02-03 | Pumas Tabasco | - | Leones Negros |
| 2021-02-12 | Leones Negros | - | Venados |
Correcaminos další 6 zápasy
| 2020-11-15 | Correcaminos | - | Morelia |
| 2020-11-19 | Correcaminos | - | Atlante |
| 2021-01-14 | Correcaminos | - | Cancun |
| 2021-01-22 | Atlante | - | Correcaminos |
| 2021-01-27 | Correcaminos | - | Venados |
| 2021-02-06 | Morelia | - | Correcaminos |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.97 | 3.32 | 3.84 |
| Pravděpodobnost | 23% | 48% | 29% |
| X2 @ 1.73 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.73 |
| Pravděpodobnost | 43% | 57% |
| X2 @ 1.73 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.35 | 2.91 | |
| Pravděpodobnost | 70% | 30% | |
| Nad 1.5 @ 1.35 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.11 | 1.67 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.82 | 1.22 | |
| Pravděpodobnost | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.96 | 1.78 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Ano @ 1.96 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-11 00:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!