Konferenční liga UEFA - Kvalifikace
úterý, 03.08.2021
19:45
Linfield
(Severní Irsko)
Fola Esch
(Lucembursko)
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Belfast (Sir) |
| Hosté: |
Esch-sur-Alzette (Lux) |
| Vzdálenost: |
989.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Windsor Park
(Belfast / Sir)
|
| Kapacita: |
18 500 |
| Rozměry: |
101 x 69 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:45 (19:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.30 |
2.70 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 36% |
32% |
32% |
1.30 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Linfield poslední 12 zápasy
|
2021-07-29 |
Borac B. Luka
|
0 - 0 |
Linfield
|
|
2021-07-22 |
Linfield
|
4 - 0 |
Borac B. Luka
|
|
2021-07-13 |
Linfield
|
1 - 2 |
Zalgiris
|
|
2021-07-06 |
Zalgiris
|
3 - 1 |
Linfield
|
|
2021-05-29 |
Cliftonville
|
0 - 2 |
Linfield
|
|
2021-05-25 |
Coleraine
|
1 - 1 |
Linfield
|
|
2021-05-21 |
Larne
|
1 - 2 |
Linfield
|
|
2021-05-18 |
Ballymena Utd
|
0 - 3 |
Linfield
|
|
2021-05-15 |
Linfield
|
1 - 2 |
Larne
|
|
2021-05-11 |
Loughgall
|
1 - 3 |
Linfield
|
|
2021-05-08 |
Linfield
|
5 - 2 |
Dungannon
|
|
2021-05-04 |
Linfield
|
3 - 1 |
Crusaders
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
9 |
5 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
75% |
42% |
Fola Esch poslední 12 zápasy
|
2021-07-29 |
Fola Esch
|
1 - 0 |
Sh. Soligorsk
|
|
2021-07-22 |
Sh. Soligorsk
|
1 - 2 |
Fola Esch
|
|
2021-07-13 |
Lincoln Red Imps
|
5 - 0 |
Fola Esch
|
|
2021-07-06 |
Fola Esch
|
2 - 2 |
Lincoln Red Imps
|
|
2021-05-30 |
Jeunesse Esch
|
0 - 3 |
Fola Esch
|
|
2021-05-26 |
Fola Esch
|
5 - 0 |
Wiltz 71
|
|
2021-05-22 |
Fola Esch
|
5 - 0 |
Differdange
|
|
2021-05-16 |
Rodange 91
|
2 - 1 |
Fola Esch
|
|
2021-05-12 |
Fola Esch
|
5 - 2 |
US Hostert
|
|
2021-05-08 |
Etzella
|
3 - 2 |
Fola Esch
|
|
2021-05-02 |
Fola Esch
|
2 - 3 |
Mondorf
|
|
2021-04-28 |
Victoria Rosport
|
1 - 5 |
Fola Esch
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
11 |
11 |
8 |
| 58% |
8% |
33% |
|
92% |
92% |
67% |
Tabulka Premiership (Severní Irsko)
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Linfield |
33 |
22 |
4 |
7 |
76 |
34 |
+42 |
70 |
| 2 |
Glentoran |
33 |
18 |
9 |
6 |
61 |
29 |
+32 |
63 |
| 3 |
Coleraine |
33 |
18 |
8 |
7 |
50 |
32 |
+18 |
62 |
| 4 |
Cliftonville |
33 |
16 |
8 |
9 |
55 |
35 |
+20 |
56 |
| 5 |
Larne |
33 |
15 |
10 |
8 |
56 |
35 |
+21 |
55 |
| 6 |
Crusaders |
33 |
16 |
5 |
12 |
59 |
40 |
+19 |
53 |
| 7 |
Glenavon |
33 |
14 |
10 |
9 |
56 |
57 |
-1 |
52 |
| 8 |
Ballymena Utd |
33 |
13 |
7 |
13 |
50 |
40 |
+10 |
46 |
| 9 |
Portadown |
33 |
8 |
6 |
19 |
40 |
65 |
-25 |
30 |
| 10 |
Warrenpoint |
33 |
6 |
9 |
18 |
32 |
65 |
-33 |
27 |
| 11 |
Carrick Rangers |
33 |
4 |
8 |
21 |
28 |
77 |
-49 |
20 |
| 12 |
Dungannon |
33 |
4 |
4 |
25 |
18 |
72 |
-54 |
16 |
Tabulka Fola Esch
Žádné údaje v systému
Linfield další 6 zápasy
|
2021-08-12 |
Fola Esch
|
- |
Linfield
|
|
2021-08-28 |
Linfield
|
- |
Crusaders
|
|
2021-09-11 |
Portadown
|
- |
Linfield
|
|
2021-09-14 |
Ballyclare Comrades
|
- |
Linfield
|
|
2021-09-18 |
Linfield
|
- |
Coleraine
|
|
2021-09-25 |
Glenavon
|
- |
Linfield
|
Fola Esch další 6 zápasy
|
2021-08-08 |
Mondorf
|
- |
Fola Esch
|
|
2021-08-12 |
Fola Esch
|
- |
Linfield
|
|
2021-08-15 |
Fola Esch
|
- |
Etzella
|
|
2021-08-19 |
Fola Esch
|
- |
Kairat Almaty
|
|
2021-08-22 |
Differdange
|
- |
Fola Esch
|
|
2021-08-26 |
Kairat Almaty
|
- |
Fola Esch
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.30 |
3.30 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.30 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.40 |
1.53 |
| Pravděpodobnost |
57% |
43% |
|
1X @ 1.40 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.30 |
3.40 |
| Pravděpodobnost |
|
70% |
30% |
|
Nad 1.5 @ 1.30 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.75 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Pod 2.5 @ 1.75 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.50 |
1.28 |
| Pravděpodobnost |
|
26% |
74% |
|
Pod 3.5 @ 1.28 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.80 |
1.90 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Ano @ 1.80 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-08-03 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!