Părva PFL - Bulharsko
sobota, 31.07.2021
19:00
19:00

Ludogorets

CSKA 1948
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Razgrad |
| Hosté: | Sofia |
| Vzdálenost: | 275.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ludogorets Arena |
| Kapacita: | 8 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Domácí: | Per-Mathias Hogmo (Nor) |
| Hosté: | Aleksandar Aleksandrov (Bul) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:00 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.75 | 6.50 | 1 | 1.10 | 3.25 | |||
| 45% | 33% | 22% | 1.30 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 83% | 17% | 75% | 25% |
Poslední 3 přímé zápasy
| 2021-05-26 | CSKA 1948 | 3 - 1 | Ludogorets |
| 2021-04-22 | Ludogorets | 4 - 0 | CSKA 1948 |
| 2020-11-08 | CSKA 1948 | 0 - 3 | Ludogorets |
Ludogorets poslední 12 zápasy
| 2021-07-28 | Ludogorets | 3 - 1 | Mura |
| 2021-07-25 | Lokomotiv Pd | 1 - 3 | Ludogorets |
| 2021-07-21 | Mura | 0 - 0 | Ludogorets |
| 2021-07-17 | Ludogorets | 4 - 0 | CSKA Sofie |
| 2021-07-13 | Sh. Soligorsk | 0 - 1 | Ludogorets |
| 2021-07-07 | Ludogorets | 1 - 0 | Sh. Soligorsk |
| 2021-06-27 | LASK Linz | 0 - 3 | Ludogorets |
| 2021-06-23 | Ferencváros | 3 - 1 | Ludogorets |
| 2021-06-19 | CFR Cluj | 1 - 1 | Ludogorets |
| 2021-06-16 | Heimstetten | 0 - 2 | Ludogorets |
| 2021-05-26 | CSKA 1948 | 3 - 1 | Ludogorets |
| 2021-05-15 | Ludogorets | 4 - 1 | Arda Kardzhali |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 7 | 6 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 58% | 50% |
CSKA 1948 poslední 12 zápasy
| 2021-07-25 | CSKA 1948 | 2 - 4 | CSKA Sofie |
| 2021-07-09 | CSKA 1948 | 2 - 1 | Lokomotiv Pd |
| 2021-07-07 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2021-07-03 | Septemvri Simitli | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2021-06-29 | CSKA 1948 | 2 - 3 | Shkendija 79 |
| 2021-06-26 | Černo More | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2021-06-23 | CSKA 1948 | 2 - 3 | Slavia Sofie |
| 2021-05-26 | CSKA 1948 | 3 - 1 | Ludogorets |
| 2021-05-22 | CSKA 1948 | 1 - 0 | CSKA Sofie |
| 2021-05-19 | Lokomotiv Pd | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| 2021-05-16 | Beroe | 3 - 3 | CSKA 1948 |
| 2021-05-12 | Arda Kardzhali | 0 - 0 | CSKA 1948 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 7 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 58% | 42% |
Tabulka Părva PFL
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Sofie | 2 | +1 | 4 |
| 2 | CSKA Sofie | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Ludogorets | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Botev Plovdiv | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Beroe | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Tsarsko Selo | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Arda Kardzhali | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Botev Vratsa | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Černo More | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Levski Sofie | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Pirin Bl | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Lokomotiv Sf | 1 | -1 | 0 |
| 13 | CSKA 1948 | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Lokomotiv Pd | 1 | -2 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Ludogorets | |
| CSKA 1948 | |
| Domácí | |
| Hosté |
Pozice v lize
| Ludogorets | CSKA 1948 | |
| Pozice | 3 | 13 |
| Body | 3 | 0 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 9 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lize
| Ludogorets | CSKA 1948 | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Ludogorets | CSKA 1948 | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
1 |
2
4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
Celková statistika pro Părva PFL
| Zápasy (8) | |
| Domácí vítězství | 25% |
| Remízy | 38% |
| Vítězství pro hosta | 38% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (17) | |
| Góly na zápas | 2.12 |
| Góly doma na zápas | 0.88 |
| Góly hosta na zápas | 1.25 |
| Domácí tým skóroval v | 62% |
| Hostující tým skóroval v | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 50% |
| Nad 1.5 | 50% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 25% |
Ludogorets další 6 zápasy
| 2021-08-03 | Olympiakos | - | Ludogorets |
| 2021-08-08 | CSKA Sofie | - | Ludogorets |
| 2021-08-10 | Ludogorets | - | Olympiakos |
| 2021-08-15 | Arda Kardzhali | - | Ludogorets |
| 2021-08-18 | Malmo | - | Ludogorets |
| 2021-08-21 | Ludogorets | - | Lokomotiv Sf |
CSKA 1948 další 6 zápasy
| 2021-08-06 | CSKA 1948 | - | Lokomotiv Sf |
| 2021-08-13 | Pirin Bl | - | CSKA 1948 |
| 2021-08-21 | CSKA 1948 | - | Černo More |
| 2021-08-27 | Slavia Sofie | - | CSKA 1948 |
| 2021-09-04 | Lokomotiv Sf | - | CSKA 1948 |
| 2021-09-12 | CSKA 1948 | - | Botev Vratsa |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 5.75 | 6.50 |
| Pravděpodobnost | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.10 | 3.25 |
| Pravděpodobnost | 85% | 15% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.62 | 1.44 | |
| Pravděpodobnost | 75% | 25% | |
| Nad 3.5 @ 2.62 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.72 | |
| Pravděpodobnost | 83% | 17% | |
| Ano @ 2.00 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-31 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!