J2 League - Japonsko
středa, 21.10.2020
11:00
11:00

Machida Zelvia

Avispa Fukuoka
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Machida |
| Hosté: | Fukuoka |
| Vzdálenost: | 856.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Machida |
| Kapacita: | 8 924 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 11:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.20 | 2.30 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 23% | 34% | 43% | 1.36 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 62% | 38% | 35% | 65% | 19% | 81% |
Poslední 10 přímé zápasy
| 2020-09-13 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Machida Zelvia |
| 2019-07-14 | Machida Zelvia | 0 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2019-04-13 | Avispa Fukuoka | 0 - 2 | Machida Zelvia |
| 2018-11-04 | Machida Zelvia | 2 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2018-06-30 | Avispa Fukuoka | 2 - 2 | Machida Zelvia |
| 2017-08-05 | Machida Zelvia | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2017-04-08 | Avispa Fukuoka | 1 - 3 | Machida Zelvia |
| 2015-10-14 | Machida Zelvia | 2 - 0 | Avispa Fukuoka |
| 2012-09-17 | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | Machida Zelvia |
| 2012-03-11 | Machida Zelvia | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 40% | 20% | 40% | 80% | 40% | 20% |
Machida Zelvia poslední 12 zápasy
| 2020-10-17 | JEF Utd Chiba | 0 - 0 | Machida Zelvia |
| 2020-10-14 | Machida Zelvia | 3 - 0 | Kyoto Sanga |
| 2020-10-11 | Machida Zelvia | 2 - 2 | Z. Kanazawa |
| 2020-10-04 | Albirex Niigata | 4 - 0 | Machida Zelvia |
| 2020-09-30 | Machida Zelvia | 1 - 1 | Giravanz K. |
| 2020-09-27 | Tochigi SC | 2 - 0 | Machida Zelvia |
| 2020-09-23 | Machida Zelvia | 1 - 1 | V-Varen Nagasaki |
| 2020-09-20 | Machida Zelvia | 0 - 0 | Omiya Ardija |
| 2020-09-13 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Machida Zelvia |
| 2020-09-09 | Z. Kanazawa | 1 - 1 | Machida Zelvia |
| 2020-09-06 | Machida Zelvia | 4 - 2 | Ryukyu |
| 2020-09-02 | Ehime | 1 - 2 | Machida Zelvia |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Avispa Fukuoka poslední 12 zápasy
| 2020-10-18 | Thespa Gunma | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2020-10-14 | Albirex Niigata | 1 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2020-10-10 | Ventforet Kofu | 0 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2020-10-04 | Avispa Fukuoka | 2 - 0 | Giravanz K. |
| 2020-09-30 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Tochigi SC |
| 2020-09-27 | V-Varen Nagasaki | 1 - 3 | Avispa Fukuoka |
| 2020-09-23 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Thespa Gunma |
| 2020-09-19 | Z. Kanazawa | 1 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2020-09-16 | Omiya Ardija | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2020-09-13 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Machida Zelvia |
| 2020-09-09 | M. Yamagata | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2020-09-05 | Avispa Fukuoka | 2 - 0 | Renofa Yamaguchi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 12 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 | |
| 100% | 0% | 0% | 58% | 33% | 8% |
Tabulka J2 League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Avispa Fukuoka | 27 | +13 | 55 |
| 2 | Tokushima Vortis | 27 | +20 | 52 |
| 3 | Giravanz K. | 27 | +9 | 47 |
| 4 | V-Varen Nagasaki | 27 | +7 | 47 |
| 5 | Albirex Niigata | 27 | +10 | 43 |
| 6 | Ventforet Kofu | 27 | +5 | 42 |
| 7 | Tokyo Verdy | 27 | +8 | 39 |
| 8 | M. Yamagata | 27 | +7 | 38 |
| 9 | Z. Kanazawa | 27 | +3 | 38 |
| 10 | Kyoto Sanga | 27 | 0 | 38 |
| 11 | Jubilo Iwata | 27 | +5 | 37 |
| 12 | Mito HollyHock | 27 | +5 | 35 |
| 13 | Machida Zelvia | 27 | -1 | 35 |
| 14 | Tochigi SC | 27 | -1 | 35 |
| 15 | Fagiano Okayama | 27 | -2 | 35 |
| 16 | Omiya Ardija | 27 | -7 | 34 |
| 17 | JEF Utd Chiba | 27 | -3 | 32 |
| 18 | Ryukyu | 27 | -9 | 27 |
| 19 | Renofa Yamaguchi | 27 | -15 | 26 |
| 20 | Thespa Gunma | 27 | -23 | 26 |
| 21 | M. Yamaga | 27 | -16 | 25 |
| 22 | Ehime | 27 | -15 | 22 |
Chronologie zápasů v lize
| Machida Zelvia | |
| Avispa Fukuoka | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Machida Zelvia | Avispa Fukuoka |
|---|---|---|---|
| 1 | Avispa Fukuoka | - | |
| 2 | Tokushima Vortis | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Giravanz K. | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | V-Varen Nagasaki | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 5 | Albirex Niigata | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Ventforet Kofu | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Tokyo Verdy | ||
| 8 | M. Yamagata | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Z. Kanazawa | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Kyoto Sanga | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Jubilo Iwata | 0 - 0 | |
| 12 | Mito HollyHock | ||
| 13 | Machida Zelvia | - | |
| 14 | Tochigi SC | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Fagiano Okayama | 2 - 0 | |
| 16 | Omiya Ardija | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | JEF Utd Chiba | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 18 | Ryukyu | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 19 | Renofa Yamaguchi | ||
| 20 | Thespa Gunma | 0 - 1 | |
| 21 | M. Yamaga | 1 - 0 | |
| 22 | Ehime |
Pozice v lize
| Machida Zelvia | Avispa Fukuoka | |
| Pozice | 13 | 1 |
| Body | 35 | 55 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 10 | 1 |
| Body | 20 | 32 |
Forma v lize
| Machida Zelvia | Avispa Fukuoka | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
8
11 8 |
17
4 6 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
8 2 |
10
2 2 |
Góly v lize
| Machida Zelvia | Avispa Fukuoka | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
29
30 |
33
20 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
18
12 |
18
9 |
Celková statistika pro J2 League
| Zápasy (297) | |
| Domácí vítězství | 37% |
| Remízy | 28% |
| Vítězství pro hosta | 35% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (714) | |
| Góly na zápas | 2.40 |
| Góly doma na zápas | 1.24 |
| Góly hosta na zápas | 1.16 |
| Domácí tým skóroval v | 71% |
| Hostující tým skóroval v | 67% |
| Skórují Oba Týmy | 48% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 43% |
| Nad 3.5 | 24% |
Machida Zelvia další 6 zápasy
| 2020-10-25 | Ventforet Kofu | - | Machida Zelvia |
| 2020-11-01 | Machida Zelvia | - | Ehime |
| 2020-11-04 | V-Varen Nagasaki | - | Machida Zelvia |
| 2020-11-08 | Fagiano Okayama | - | Machida Zelvia |
| 2020-11-11 | Machida Zelvia | - | Renofa Yamaguchi |
| 2020-11-15 | Machida Zelvia | - | M. Yamaga |
Avispa Fukuoka další 6 zápasy
| 2020-10-25 | Avispa Fukuoka | - | JEF Utd Chiba |
| 2020-11-01 | Jubilo Iwata | - | Avispa Fukuoka |
| 2020-11-04 | Mito HollyHock | - | Avispa Fukuoka |
| 2020-11-08 | Avispa Fukuoka | - | M. Yamaga |
| 2020-11-11 | Avispa Fukuoka | - | Ryukyu |
| 2020-11-15 | Renofa Yamaguchi | - | Avispa Fukuoka |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 3.20 | 2.30 |
| Pravděpodobnost | 23% | 34% | 43% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 1.36 |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.62 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Nad 1.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% | |
| Pod 2.5 @ 1.50 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.00 | 1.16 | |
| Pravděpodobnost | 19% | 81% | |
| Pod 3.5 @ 1.16 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 40% | 60% | |
| Ne @ 1.66 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-21 08:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!