Segunda División - Španělsko
neděle, 22.11.2020
15:00
15:00

Mallorca

Sporting Gijon
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Palma de Mallorca |
| Hosté: | Gijon |
| Vzdálenost: | 819.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mallorca Son Moix Stadium |
| Kapacita: | 26 020 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.80 | 12 | 1.25 | 1.66 | |||
| 45% | 15% | 40% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 2.20 | 2.87 | 1.40 | 6.00 | 1.12 | ||||||
| 44% | 56% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-05-05 | Mallorca | 2 - 1 | Sporting Gijon |
| 2018-12-15 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Mallorca |
| 2015-05-03 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Mallorca |
| 2014-11-30 | Mallorca | 0 - 1 | Sporting Gijon |
| 2014-02-02 | Mallorca | 1 - 3 | Sporting Gijon |
| 2013-09-01 | Sporting Gijon | 3 - 0 | Mallorca |
| 2012-03-21 | Sporting Gijon | 2 - 3 | Mallorca |
| 2011-12-20 | Sporting Gijon | 0 - 2 | Mallorca |
| 2011-12-13 | Mallorca | 0 - 1 | Sporting Gijon |
| 2011-10-26 | Mallorca | 1 - 2 | Sporting Gijon |
| 2011-01-29 | Mallorca | 0 - 4 | Sporting Gijon |
| 2010-11-11 | Sporting Gijon | 2 - 2 | Mallorca |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 58% | 33% |
Mallorca poslední 12 zápasy
| 2020-11-14 | Girona | 0 - 1 | Mallorca |
| 2020-11-08 | Mallorca | 3 - 0 | Ponferradina |
| 2020-11-01 | Real Zaragoza | 0 - 0 | Mallorca |
| 2020-10-29 | Mallorca | 3 - 1 | Malaga |
| 2020-10-26 | Alcorcon | 0 - 2 | Mallorca |
| 2020-10-22 | Mallorca | 0 - 0 | Albacete |
| 2020-10-18 | Mirandes | 0 - 0 | Mallorca |
| 2020-10-11 | Lugo | 0 - 1 | Mallorca |
| 2020-10-03 | Mallorca | 2 - 0 | Tenerife |
| 2020-09-27 | Mallorca | 1 - 0 | Sabadell |
| 2020-09-20 | Espanyol | 0 - 0 | Mallorca |
| 2020-09-13 | Mallorca | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 33% | 17% | 8% |
Sporting Gijon poslední 12 zápasy
| 2020-11-16 | Sporting Gijon | 1 - 1 | Rayo Vallecano |
| 2020-11-07 | Mirandes | 1 - 0 | Sporting Gijon |
| 2020-11-02 | Sporting Gijon | 1 - 0 | Castellon |
| 2020-10-29 | Alcorcon | 1 - 2 | Sporting Gijon |
| 2020-10-25 | Sporting Gijon | 2 - 1 | Ponferradina |
| 2020-10-22 | Malaga | 1 - 0 | Sporting Gijon |
| 2020-10-18 | Sporting Gijon | 1 - 1 | Tenerife |
| 2020-10-11 | Real Oviedo | 1 - 0 | Sporting Gijon |
| 2020-10-04 | Almeria | 0 - 1 | Sporting Gijon |
| 2020-09-26 | Sporting Gijon | 2 - 0 | Girona |
| 2020-09-20 | Cartagena | 0 - 1 | Sporting Gijon |
| 2020-09-12 | Sporting Gijon | 1 - 0 | UD Logrones |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 | |
| 58% | 17% | 25% | 42% | 17% | 0% |
Tabulka Segunda División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Espanyol | 13 | +13 | 27 |
| 2 | Mallorca | 12 | +11 | 25 |
| 3 | Leganes | 13 | +4 | 25 |
| 4 | Sporting Gijon | 12 | +5 | 23 |
| 5 | Almeria | 11 | +5 | 20 |
| 6 | Rayo Vallecano | 13 | +3 | 20 |
| 7 | Mirandes | 13 | +3 | 19 |
| 8 | Fuenlabrada | 13 | +2 | 19 |
| 9 | Lugo | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Girona | 12 | -2 | 18 |
| 11 | Malaga | 13 | -7 | 18 |
| 12 | Real Oviedo | 13 | +2 | 17 |
| 13 | UD Logrones | 11 | +1 | 17 |
| 14 | Las Palmas | 12 | 0 | 17 |
| 15 | Ponferradina | 12 | -4 | 16 |
| 16 | Cartagena | 13 | -1 | 15 |
| 17 | Tenerife | 12 | -3 | 13 |
| 18 | Castellon | 13 | -7 | 11 |
| 19 | Real Zaragoza | 11 | -1 | 10 |
| 20 | Albacete | 12 | -6 | 10 |
| 21 | Sabadell | 11 | -7 | 7 |
| 22 | Alcorcon | 12 | -11 | 7 |
Chronologie zápasů v lize
| Mallorca | |
| Sporting Gijon | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Mallorca | Sporting Gijon |
|---|---|---|---|
| 1 | Espanyol | ||
| 2 | Mallorca | - | |
| 3 | Leganes | ||
| 4 | Sporting Gijon | - | |
| 5 | Almeria | 0 - 1 | |
| 6 | Rayo Vallecano | 0 - 1 | |
| 7 | Mirandes | 1 - 0 | |
| 8 | Fuenlabrada | ||
| 9 | Lugo | ||
| 10 | Girona | ||
| 11 | Malaga | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Real Oviedo | 1 - 0 | |
| 13 | UD Logrones | ||
| 14 | Las Palmas | ||
| 15 | Ponferradina | 3 - 0 | |
| 16 | Cartagena | 0 - 1 | |
| 17 | Tenerife | 2 - 0 | |
| 18 | Castellon | ||
| 19 | Real Zaragoza | ||
| 20 | Albacete | 0 - 0 | |
| 21 | Sabadell | 1 - 0 | |
| 22 | Alcorcon | 1 - 2 |
Pozice v lize
| Mallorca | Sporting Gijon | |
| Pozice | 2 | 4 |
| Body | 25 | 23 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 5 | 6 |
| Body | 13 | 9 |
Forma v lize
| Mallorca | Sporting Gijon | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
7
4 1 |
7
2 3 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
1 1 |
3
0 3 |
Góly v lize
| Mallorca | Sporting Gijon | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
13
2 |
12
7 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
9
2 |
4
4 |
Celková statistika pro Segunda División
| Zápasy (135) | |
| Domácí vítězství | 47% |
| Remízy | 24% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (262) | |
| Góly na zápas | 1.94 |
| Góly doma na zápas | 1.14 |
| Góly hosta na zápas | 0.80 |
| Domácí tým skóroval v | 71% |
| Hostující tým skóroval v | 56% |
| Skórují Oba Týmy | 36% |
| Nad 1.5 | 58% |
| Nad 2.5 | 34% |
| Nad 3.5 | 8% |
Mallorca další 6 zápasy
| 2020-11-25 | Cartagena | - | Mallorca |
| 2020-11-29 | Mallorca | - | UD Logrones |
| 2020-12-03 | Almeria | - | Mallorca |
| 2020-12-07 | Mallorca | - | Castellon |
| 2020-12-12 | Leganes | - | Mallorca |
| 2020-12-16 | Guijuelo | - | Mallorca |
Sporting Gijon další 6 zápasy
| 2020-11-25 | Sporting Gijon | - | Sabadell |
| 2020-11-29 | Las Palmas | - | Sporting Gijon |
| 2020-12-03 | Sporting Gijon | - | Albacete |
| 2020-12-06 | Espanyol | - | Sporting Gijon |
| 2020-12-13 | Sporting Gijon | - | Real Zaragoza |
| 2020-12-21 | Sporting Gijon | - | Leganes |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 3.10 | 3.80 |
| Pravděpodobnost | 45% | 15% | 40% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 1.66 |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.61 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 44% | 56% | |
| Pod 1.5 @ 2.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.87 | 1.40 | |
| Pravděpodobnost | 22% | 78% | |
| Pod 2.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 6.00 | 1.12 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.12 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravděpodobnost | 25% | 75% | |
| Ne @ 1.50 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-22 12:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!