National League - Gibraltar
úterý, 13.08.2019
19:30
19:30

Manchester 62

Boca Gibraltar
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Gibraltar |
| Hosté: | Gibraltar |
| Stadion | |
| Stadion: | Europa Sports Park |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:30 (20:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.99 | 1.89 | 12 | 1.79 | 1.28 | |||
| 32% | 29% | 39% | 1.18 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 | 11.00 | 1.19 | 4.08 | 1.53 | 2.33 | ||||||
| 33% | 67% | 33% | 67% | 33% | 67% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Manchester 62 poslední 12 zápasy
| 2018-06-03 | Lynx | 9 - 0 | Manchester 62 |
| 2018-05-30 | Manchester 62 | 0 - 9 | Europa FC |
| 2018-05-15 | Gibr. Phoenix | 2 - 0 | Manchester 62 |
| 2018-05-12 | Manchester 62 | 0 - 6 | Glacis Utd |
| 2018-05-07 | Lincoln Red Imps | 6 - 0 | Manchester 62 |
| 2018-05-03 | Manchester 62 | 0 - 3 | Mons Calpe |
| 2018-04-28 | Lions Gibraltar | 0 - 0 | Manchester 62 |
| 2018-04-20 | Manchester 62 | 0 - 4 | Gibraltar Utd |
| 2018-04-13 | Manchester 62 | 0 - 5 | St Joseph's |
| 2018-04-07 | Manchester 62 | 1 - 2 | Lynx |
| 2018-04-01 | Europa FC | 4 - 1 | Manchester 62 |
| 2018-03-16 | Manchester 62 | 1 - 1 | Gibr. Phoenix |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 10 | 11 | 9 | 7 | |
| 0% | 17% | 83% | 92% | 75% | 58% |
Boca Gibraltar poslední 12 zápasy
| 2019-05-18 | Europa FC | 13 - 1 | Boca Gibraltar |
| 2019-05-11 | Boca Gibraltar | 0 - 7 | Lions Gibraltar |
| 2019-05-05 | Lincoln Red Imps | 10 - 0 | Boca Gibraltar |
| 2019-04-25 | Boca Gibraltar | 0 - 8 | Gibr. Phoenix |
| 2019-04-13 | Lynx | 1 - 0 | Boca Gibraltar |
| 2019-04-07 | Boca Gibraltar | 2 - 3 | Glacis Utd |
| 2019-03-30 | Gibraltar Utd | 7 - 0 | Boca Gibraltar |
| 2019-03-09 | Boca Gibraltar | 0 - 5 | Mons Calpe |
| 2019-02-28 | St Joseph's | 10 - 1 | Boca Gibraltar |
| 2019-02-23 | Boca Gibraltar | 0 - 9 | Europa FC |
| 2019-02-18 | Lions Gibraltar | 2 - 1 | Boca Gibraltar |
| 2019-02-02 | Boca Gibraltar | 0 - 11 | Lincoln Red Imps |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 12 | 11 | 11 | 10 | |
| 0% | 0% | 100% | 92% | 92% | 83% |
Tabulka National League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lynx | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Mons Calpe | 1 | -4 | 0 |
| 3 | Boca Gibraltar | 0 | 0 | 0 |
| 3 | FCB Magpies | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Glacis Utd | 0 | 0 | 0 |
| 3 | College 1975 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Lions Gibraltar | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Lincoln Red Imps | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Manchester 62 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | St Joseph's | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Europa FC | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Europa Point | 0 | 0 | 0 |
Pozice v lize
| Manchester 62 | Boca Gibraltar | |
| Pozice | 3 | 3 |
| Body | 0 | 0 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 2 | 2 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lize
| Manchester 62 | Boca Gibraltar | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Manchester 62 | Boca Gibraltar | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
Celková statistika pro National League
| Zápasy (1) | |
| Domácí vítězství | 100% |
| Remízy | 0% |
| Vítězství pro hosta | 0% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (6) | |
| Góly na zápas | 6.00 |
| Góly doma na zápas | 5.00 |
| Góly hosta na zápas | 1.00 |
| Domácí tým skóroval v | 100% |
| Hostující tým skóroval v | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 100% |
| Nad 1.5 | 100% |
| Nad 2.5 | 100% |
| Nad 3.5 | 100% |
Manchester 62 další 6 zápasy
| 2019-08-24 | St Joseph's | - | Manchester 62 |
| 2019-09-11 | Manchester 62 | - | Olympique 13 |
| 2019-09-30 | College 1975 | - | Manchester 62 |
| 2019-10-20 | Manchester 62 | - | Europa FC |
| 2019-10-26 | Glacis Utd | - | Manchester 62 |
| 2019-10-31 | Manchester 62 | - | Lions Gibraltar |
Boca Gibraltar další 6 zápasy
| 2019-09-14 | St Joseph's | - | Boca Gibraltar |
| 2019-09-19 | Boca Gibraltar | - | Lynx |
| 2019-09-29 | Boca Gibraltar | - | Mons Calpe |
| 2019-10-19 | Boca Gibraltar | - | Europa Point |
| 2019-10-24 | College 1975 | - | Boca Gibraltar |
| 2019-11-04 | Boca Gibraltar | - | FCB Magpies |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 3.99 | 1.89 |
| Pravděpodobnost | 32% | 29% | 39% |
| 12 @ 1.18 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.79 | 1.28 |
| Pravděpodobnost | 36% | 64% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.01 | 11.00 | |
| Pravděpodobnost | 33% | 67% | |
| Pod 1.5 @ 11.00 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.19 | 4.08 | |
| Pravděpodobnost | 33% | 67% | |
| Pod 2.5 @ 4.08 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.33 | |
| Pravděpodobnost | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 2.33 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.38 | |
| Pravděpodobnost | 33% | 67% | |
| Ne @ 3.38 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2019-08-13 16:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!