A-League - Austrálie
pondělí, 03.08.2020
10:30
10:30

Melbourne Vict.

CC Mariners
2 - 3
(1 - 0, 1 - 3)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Melbourne |
| Hosté: | Central Coast |
| Vzdálenost: | 754.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | AAMI Park |
| Kapacita: | 30 500 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 10:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.75 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 57% | 15% | 28% | 2.00 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.10 | 2.75 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 62% | 38% | 30% | 70% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-01-12 | CC Mariners | 3 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2019-04-14 | Melbourne Vict. | 2 - 1 | CC Mariners |
| 2019-02-02 | CC Mariners | 2 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2018-11-11 | Melbourne Vict. | 4 - 1 | CC Mariners |
| 2018-03-18 | Melbourne Vict. | 5 - 2 | CC Mariners |
| 2018-01-06 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | CC Mariners |
| 2017-10-29 | CC Mariners | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2017-04-14 | Melbourne Vict. | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2017-02-19 | CC Mariners | 0 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2016-12-28 | Melbourne Vict. | 4 - 1 | CC Mariners |
| 2016-03-06 | CC Mariners | 0 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2016-01-08 | CC Mariners | 3 - 3 | Melbourne Vict. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 8 | 6 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 67% | 50% |
Melbourne Vict. poslední 12 zápasy
| 2020-07-29 | Melbourne Vict. | 1 - 2 | Brisbane Roar |
| 2020-07-25 | Melbourne Vict. | 1 - 2 | Western United |
| 2020-03-15 | Wellington Ph. | 3 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2020-03-07 | Melbourne Vict. | 1 - 4 | Sydney |
| 2020-02-29 | Melbourne Vict. | 2 - 1 | Adelaide Utd |
| 2020-02-22 | Newcastle Jets | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2020-02-18 | Seoul | 1 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2020-02-11 | Melbourne Vict. | 1 - 0 | Chiangrai Utd |
| 2020-02-07 | Melbourne City | 2 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2020-02-01 | Perth Glory | 2 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2020-01-28 | Kashima Antlers | 0 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2020-01-24 | Melbourne Vict. | 0 - 3 | Sydney |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 17% |
CC Mariners poslední 12 zápasy
| 2020-07-27 | CC Mariners | 1 - 1 | WS Wanderers |
| 2020-07-24 | CC Mariners | 0 - 0 | Newcastle Jets |
| 2020-07-18 | Perth Glory | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2020-03-20 | CC Mariners | 2 - 4 | Melbourne City |
| 2020-03-13 | Brisbane Roar | 1 - 0 | CC Mariners |
| 2020-03-08 | CC Mariners | 1 - 3 | Wellington Ph. |
| 2020-03-01 | Western United | 6 - 2 | CC Mariners |
| 2020-02-23 | CC Mariners | 0 - 3 | Sydney |
| 2020-02-14 | Adelaide Utd | 2 - 0 | CC Mariners |
| 2020-02-09 | Newcastle Jets | 4 - 3 | CC Mariners |
| 2020-02-02 | CC Mariners | 1 - 3 | WS Wanderers |
| 2020-01-25 | CC Mariners | 0 - 1 | Brisbane Roar |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 10 | 8 | 6 | 5 | |
| 0% | 17% | 83% | 67% | 50% | 42% |
Tabulka A-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney | 23 | +25 | 51 |
| 2 | Melbourne City | 24 | +10 | 43 |
| 3 | Wellington Ph. | 24 | +8 | 40 |
| 4 | Brisbane Roar | 24 | +1 | 38 |
| 5 | Perth Glory | 23 | +11 | 34 |
| 6 | Adelaide Utd | 24 | -5 | 34 |
| 7 | Newcastle Jets | 25 | -11 | 31 |
| 8 | Western United | 22 | +6 | 30 |
| 9 | WS Wanderers | 23 | -2 | 30 |
| 10 | Melbourne Vict. | 23 | -13 | 20 |
| 11 | CC Mariners | 25 | -30 | 15 |
Chronologie zápasů v lize
| Melbourne Vict. | |
| CC Mariners | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Melbourne Vict. | CC Mariners |
|---|---|---|---|
| 1 | Sydney | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Melbourne City | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Wellington Ph. | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Brisbane Roar | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Perth Glory | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Adelaide Utd | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Newcastle Jets | 4 - 0 | 4 - 3 |
| 8 | Western United | 1 - 2 | 6 - 2 |
| 9 | WS Wanderers | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 10 | Melbourne Vict. | - | |
| 11 | CC Mariners | - |
Pozice v lize
| Melbourne Vict. | CC Mariners | |
| Pozice | 10 | 11 |
| Body | 20 | 15 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 10 | 11 |
| Body | 12 | 3 |
Forma v lize
| Melbourne Vict. | CC Mariners | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
5 13 |
4
3 18 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
3 6 |
1
0 11 |
Góly v lize
| Melbourne Vict. | CC Mariners | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
26
39 |
23
53 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
14
18 |
10
28 |
Celková statistika pro A-League
| Zápasy (130) | |
| Domácí vítězství | 48% |
| Remízy | 18% |
| Vítězství pro hosta | 33% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (378) | |
| Góly na zápas | 2.91 |
| Góly doma na zápas | 1.58 |
| Góly hosta na zápas | 1.33 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 74% |
| Skórují Oba Týmy | 62% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 28% |
Melbourne Vict. další 6 zápasy
| 2020-08-08 | Perth Glory | - | Melbourne Vict. |
| 2020-08-12 | WS Wanderers | - | Melbourne Vict. |
| 2020-11-24 | Beijing Guoan | - | Melbourne Vict. |
| 2020-11-27 | Melbourne Vict. | - | Beijing Guoan |
| 2020-11-30 | Chiangrai Utd | - | Melbourne Vict. |
| 2020-12-03 | Melbourne Vict. | - | Seoul |
CC Mariners další 6 zápasy
| 2020-12-31 | CC Mariners | - | Newcastle Jets |
| 2021-01-03 | Macarthur | - | CC Mariners |
| 2021-01-19 | CC Mariners | - | WS Wanderers |
| 2021-01-22 | Sydney | - | CC Mariners |
| 2021-01-31 | CC Mariners | - | Wellington Ph. |
| 2021-02-03 | CC Mariners | - | Melbourne City |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 3.75 | 3.50 |
| Pravděpodobnost | 57% | 15% | 28% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 1.72 |
| Pravděpodobnost | 67% | 33% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravděpodobnost | 77% | 23% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 62% | 38% | |
| Nad 2.5 @ 1.72 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.44 | |
| Pravděpodobnost | 30% | 70% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.61 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% | |
| Ano @ 1.61 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-03 08:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!