Primera División - Peru
neděle, 18.10.2026
00:00
Melgar Arequipa
Dep. Garcilaso
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Arequipa |
| Hosté: |
Cusco |
| Vzdálenost: |
323.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Virgen de Chapi
|
| Kapacita: |
60 000 |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
00:00 (18:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.80 |
4.50 |
12 |
|
|
|
1.18 |
2.20 |
| 34% |
28% |
38% |
1.25 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 65% |
35% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
30% |
70% |
Poslední 7 přímé zápasy
|
2026-04-28 |
Dep. Garcilaso
|
1 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2025-09-19 |
Dep. Garcilaso
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2025-04-18 |
Melgar Arequipa
|
1 - 2 |
Dep. Garcilaso
|
|
2024-11-03 |
Melgar Arequipa
|
1 - 1 |
Dep. Garcilaso
|
|
2024-05-25 |
Dep. Garcilaso
|
1 - 3 |
Melgar Arequipa
|
|
2023-07-02 |
Dep. Garcilaso
|
2 - 2 |
Melgar Arequipa
|
|
2023-05-15 |
Melgar Arequipa
|
2 - 4 |
Dep. Garcilaso
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
3 |
|
6 |
4 |
3 |
| 14% |
43% |
43% |
|
86% |
57% |
43% |
Melgar Arequipa poslední 12 zápasy
|
2026-10-11 |
U. de Deportes
|
2 - 2 |
Melgar Arequipa
|
|
2026-09-20 |
Melgar Arequipa
|
1 - 1 |
Sport Boys
|
|
2026-09-12 |
Real Garcilaso
|
0 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2026-09-07 |
Melgar Arequipa
|
3 - 0 |
ADT Tarma
|
|
2026-09-01 |
Atletico Grau
|
1 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2026-08-23 |
Melgar Arequipa
|
1 - 1 |
Alianza Lima
|
|
2026-08-15 |
Los Chankas CYC
|
0 - 3 |
Melgar Arequipa
|
|
2026-08-09 |
Melgar Arequipa
|
2 - 4 |
FC Cajamarca
|
|
2026-08-02 |
Dep. Moquegua
|
0 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2026-07-26 |
Melgar Arequipa
|
2 - 1 |
Sp. Cristal
|
|
2026-07-18 |
Cienciano
|
1 - 3 |
Melgar Arequipa
|
|
2026-06-29 |
Melgar Arequipa
|
0 - 0 |
Dep. Moquegua
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
50% |
25% |
Dep. Garcilaso poslední 12 zápasy
|
2026-10-10 |
Dep. Garcilaso
|
0 - 1 |
Sport Huancayo
|
|
2026-09-20 |
Dep. Garcilaso
|
4 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2026-09-13 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-09-06 |
Dep. Garcilaso
|
4 - 2 |
Atletico Grau
|
|
2026-08-30 |
Alianza Lima
|
0 - 1 |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-08-23 |
Dep. Garcilaso
|
4 - 1 |
Real Garcilaso
|
|
2026-08-17 |
Cienciano
|
0 - 0 |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-08-09 |
Dep. Garcilaso
|
2 - 0 |
Dep. Moquegua
|
|
2026-08-02 |
ADT Tarma
|
0 - 1 |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-07-27 |
Dep. Garcilaso
|
2 - 1 |
FC Cajamarca
|
|
2026-07-17 |
Sp. Cristal
|
1 - 0 |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-07-12 |
Dep. Moquegua
|
0 - 0 |
Dep. Garcilaso
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
5 |
4 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
42% |
33% |
25% |
Tabulka Primera División
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Sport Huancayo |
12 |
8 |
1 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
25 |
| 2 |
Sp. Cristal |
11 |
7 |
1 |
3 |
21 |
10 |
+11 |
22 |
| 3 |
Dep. Garcilaso |
11 |
7 |
1 |
3 |
18 |
7 |
+11 |
22 |
| 4 |
Alianza Atl. |
11 |
7 |
1 |
3 |
23 |
18 |
+5 |
22 |
| 5 |
U. de Deportes |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
18 |
+3 |
21 |
| 6 |
Juan Pablo II |
11 |
5 |
4 |
2 |
21 |
13 |
+8 |
19 |
| 7 |
Melgar Arequipa |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 8 |
Alianza Lima |
11 |
5 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
19 |
| 9 |
Sport Boys |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 10 |
Real Garcilaso |
12 |
6 |
0 |
6 |
21 |
18 |
+3 |
18 |
| 11 |
Atletico Grau |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
17 |
| 12 |
Los Chankas CYC |
12 |
3 |
3 |
6 |
13 |
25 |
-12 |
12 |
| 13 |
Cienciano |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
18 |
-4 |
11 |
| 14 |
FC Cajamarca |
11 |
3 |
2 |
6 |
18 |
24 |
-6 |
11 |
| 15 |
Comerciantes Un |
11 |
2 |
4 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
10 |
| 16 |
Dep. Moquegua |
11 |
1 |
4 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
7 |
| 17 |
ADT Tarma |
12 |
1 |
3 |
8 |
8 |
23 |
-15 |
6 |
| 18 |
UTC Cajamarca |
11 |
0 |
2 |
9 |
11 |
25 |
-14 |
2 |
Chronologie zápasů v lize
| Melgar Arequipa |
|
| Dep. Garcilaso |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Melgar Arequipa |
Dep. Garcilaso |
| 1 |
Sport Huancayo |
|
|
| 2 |
Sp. Cristal |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 3 |
Dep. Garcilaso |
|
- |
| 4 |
Alianza Atl. |
|
|
| 5 |
U. de Deportes |
|
|
| 6 |
Juan Pablo II |
|
|
| 7 |
Melgar Arequipa |
- |
|
| 8 |
Alianza Lima |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Sport Boys |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 10 |
Real Garcilaso |
|
|
| 11 |
Atletico Grau |
|
|
| 12 |
Los Chankas CYC |
|
|
| 13 |
Cienciano |
|
0 - 0 |
| 14 |
FC Cajamarca |
2 - 4 |
|
| 15 |
Comerciantes Un |
|
|
| 16 |
Dep. Moquegua |
|
|
| 17 |
ADT Tarma |
3 - 0 |
0 - 1 |
| 18 |
UTC Cajamarca |
|
|
Statistiky týmu
| |
Melgar Arequipa |
Dep. Garcilaso |
| Vítězství |
5 |
7 |
| Remízy |
4 |
1 |
| Prohry |
2 |
3 |
| Vstřelené góly |
18 |
18 |
| Obdržené góly |
11 |
7 |
| Průměr vstřelené góly |
1.64 |
1.64 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
0.64 |
| Zápasy vstřelené góly |
82% |
64% |
| Zápasy obdržené góly |
64% |
55% |
| Skórují Oba Týmy |
55% |
27% |
| Nad 1.5 |
73% |
45% |
| Nad 2.5 |
55% |
36% |
| Nad 3.5 |
27% |
27% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
2 |
| Remízy |
2 |
1 |
| Prohry |
1 |
2 |
| Vstřelené góly |
9 |
2 |
| Obdržené góly |
7 |
2 |
| Průměr vstřelené góly |
1.80 |
0.40 |
| Průměr obdržené góly |
1.40 |
0.40 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
40% |
| Zápasy obdržené góly |
80% |
40% |
| Skórují Oba Týmy |
80% |
0% |
| Nad 1.5 |
100% |
0% |
| Nad 2.5 |
60% |
0% |
| Nad 3.5 |
20% |
0% |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (101) |
| Domácí vítězství |
48% |
| Remízy |
22% |
| Vítězství pro hosta |
31% |
| Odehrané zápasy |
66% |
| Góly (296) |
| Góly na zápas |
2.93 |
| Góly doma na zápas |
1.69 |
| Góly hosta na zápas |
1.24 |
| Domácí tým skóroval v |
83% |
| Hostující tým skóroval v |
72% |
| Skórují Oba Týmy |
61% |
| Nad 1.5 |
79% |
| Nad 2.5 |
56% |
| Nad 3.5 |
37% |
Melgar Arequipa další 5 zápasy
|
2026-10-23 |
UTC Cajamarca
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2026-10-30 |
Melgar Arequipa
|
- |
Comerciantes Un
|
|
2026-11-02 |
Sport Huancayo
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2026-11-07 |
Melgar Arequipa
|
- |
Juan Pablo II
|
|
2026-11-14 |
Alianza Atl.
|
- |
Melgar Arequipa
|
Dep. Garcilaso další 5 zápasy
|
2026-10-25 |
Dep. Garcilaso
|
- |
Los Chankas CYC
|
|
2026-10-28 |
Alianza Atl.
|
- |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-11-02 |
UTC Cajamarca
|
- |
Dep. Garcilaso
|
|
2026-11-07 |
Dep. Garcilaso
|
- |
Comerciantes Un
|
|
2026-11-14 |
Juan Pablo II
|
- |
Dep. Garcilaso
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.65 |
3.80 |
4.50 |
| Pravděpodobnost |
34% |
28% |
38% |
|
12 @ 1.25 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.18 |
2.20 |
| Pravděpodobnost |
47% |
53% |
|
X2 @ 2.20 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.20 |
4.33 |
| Pravděpodobnost |
|
65% |
35% |
|
Nad 1.5 @ 1.20 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.67 |
2.15 |
| Pravděpodobnost |
|
49% |
51% |
|
Pod 2.5 @ 2.15 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.63 |
1.44 |
| Pravděpodobnost |
|
30% |
70% |
|
Pod 3.5 @ 1.44 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.67 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Ne @ 2.10 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-17 00:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!