Primeira Liga - Portugalsko
sobota, 02.05.2026
15:30
Moreirense
Estrela Amadora
3 - 2
(1 - 2, 2 - 0)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.10 |
2.40 |
1 |
|
|
|
1.53 |
1.36 |
| 48% |
25% |
27% |
3.10 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.30 |
1.60 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
28% |
72% |
Poslední 8 přímé zápasy
|
2025-12-20 |
Estrela Amadora
|
0 - 0 |
Moreirense
|
|
2025-03-02 |
Moreirense
|
1 - 1 |
Estrela Amadora
|
|
2024-09-28 |
Estrela Amadora
|
2 - 1 |
Moreirense
|
|
2024-04-07 |
Moreirense
|
2 - 2 |
Estrela Amadora
|
|
2023-11-11 |
Estrela Amadora
|
0 - 1 |
Moreirense
|
|
2023-05-06 |
Estrela Amadora
|
2 - 4 |
Moreirense
|
|
2022-12-31 |
Moreirense
|
0 - 0 |
Estrela Amadora
|
|
2022-11-27 |
Moreirense
|
4 - 2 |
Estrela Amadora
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
1 |
|
5 |
4 |
3 |
| 38% |
50% |
12% |
|
62% |
50% |
38% |
Moreirense poslední 12 zápasy
|
2026-04-25 |
Benfica
|
4 - 1 |
Moreirense
|
|
2026-04-20 |
Moreirense
|
1 - 0 |
Estoril Praia
|
|
2026-04-10 |
Famalicao
|
1 - 1 |
Moreirense
|
|
2026-04-04 |
Moreirense
|
0 - 1 |
SC Braga
|
|
2026-03-21 |
Moreirense
|
0 - 1 |
Arouca
|
|
2026-03-15 |
Porto
|
3 - 0 |
Moreirense
|
|
2026-03-07 |
Moreirense
|
1 - 1 |
Nacional Madeira
|
|
2026-03-01 |
Casa Pia
|
1 - 1 |
Moreirense
|
|
2026-02-21 |
Moreirense
|
0 - 3 |
Sporting CP
|
|
2026-02-16 |
Rio Ave
|
1 - 2 |
Moreirense
|
|
2026-02-07 |
Moreirense
|
1 - 2 |
Gil Vicente
|
|
2026-01-30 |
V. Guimaraes
|
1 - 0 |
Moreirense
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
5 |
1 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
42% |
8% |
Estrela Amadora poslední 12 zápasy
|
2026-04-26 |
Estrela Amadora
|
1 - 2 |
Porto
|
|
2026-04-19 |
Arouca
|
1 - 0 |
Estrela Amadora
|
|
2026-04-11 |
Estrela Amadora
|
0 - 1 |
Sporting CP
|
|
2026-04-04 |
Nacional Madeira
|
2 - 0 |
Estrela Amadora
|
|
2026-03-20 |
Estrela Amadora
|
4 - 0 |
Casa Pia
|
|
2026-03-15 |
Rio Ave
|
2 - 1 |
Estrela Amadora
|
|
2026-03-08 |
Estrela Amadora
|
2 - 2 |
Gil Vicente
|
|
2026-02-28 |
AVS Futebol SAD
|
0 - 0 |
Estrela Amadora
|
|
2026-02-20 |
Estrela Amadora
|
0 - 2 |
Tondela
|
|
2026-02-14 |
V. Guimaraes
|
2 - 1 |
Estrela Amadora
|
|
2026-02-07 |
Estrela Amadora
|
1 - 0 |
Santa Clara
|
|
2026-01-31 |
Alverca
|
1 - 1 |
Estrela Amadora
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
5 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
42% |
17% |
Tabulka Primeira Liga
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Porto |
31 |
26 |
4 |
1 |
63 |
15 |
+48 |
82 |
| 2 |
Benfica |
31 |
22 |
9 |
0 |
67 |
20 |
+47 |
75 |
| 3 |
Sporting CP |
31 |
22 |
7 |
2 |
77 |
22 |
+55 |
73 |
| 4 |
SC Braga |
31 |
16 |
8 |
7 |
59 |
31 |
+28 |
56 |
| 5 |
Famalicao |
31 |
14 |
9 |
8 |
39 |
27 |
+12 |
51 |
| 6 |
Gil Vicente |
31 |
13 |
10 |
8 |
46 |
32 |
+14 |
49 |
| 7 |
V. Guimaraes |
31 |
12 |
6 |
13 |
38 |
43 |
-5 |
42 |
| 8 |
Moreirense |
31 |
11 |
6 |
14 |
34 |
45 |
-11 |
39 |
| 9 |
Alverca |
31 |
10 |
8 |
13 |
34 |
49 |
-15 |
38 |
| 10 |
Estoril Praia |
31 |
10 |
7 |
14 |
51 |
52 |
-1 |
37 |
| 11 |
Arouca |
31 |
10 |
5 |
16 |
39 |
60 |
-21 |
35 |
| 12 |
Rio Ave |
31 |
8 |
10 |
13 |
33 |
52 |
-19 |
34 |
| 13 |
Santa Clara |
31 |
8 |
8 |
15 |
28 |
38 |
-10 |
32 |
| 14 |
Nacional Madeira |
31 |
8 |
7 |
16 |
34 |
41 |
-7 |
31 |
| 15 |
Estrela Amadora |
31 |
6 |
10 |
15 |
34 |
51 |
-17 |
28 |
| 16 |
Casa Pia |
31 |
5 |
11 |
15 |
29 |
55 |
-26 |
26 |
| 17 |
Tondela |
31 |
4 |
10 |
17 |
23 |
52 |
-29 |
22 |
| 18 |
AVS Futebol SAD |
31 |
1 |
11 |
19 |
22 |
65 |
-43 |
14 |
Chronologie zápasů v lize
| Moreirense |
|
| Estrela Amadora |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Moreirense |
Estrela Amadora |
| 1 |
Porto |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 2 |
Benfica |
0 - 4 |
4 - 0 |
| 3 |
Sporting CP |
0 - 3 |
4 - 0 |
| 4 |
SC Braga |
0 - 1 |
|
| 5 |
Famalicao |
2 - 2 |
2 - 3 |
| 6 |
Gil Vicente |
1 - 2 |
2 - 0 |
| 7 |
V. Guimaraes |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 8 |
Moreirense |
- |
|
| 9 |
Alverca |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Estoril Praia |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
Arouca |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 12 |
Rio Ave |
3 - 1 |
2 - 1 |
| 13 |
Santa Clara |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Nacional Madeira |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 15 |
Estrela Amadora |
|
- |
| 16 |
Casa Pia |
2 - 1 |
3 - 5 |
| 17 |
Tondela |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 18 |
AVS Futebol SAD |
|
0 - 0 |
Statistiky týmu
| |
Moreirense |
Estrela Amadora |
| Vítězství |
11 |
6 |
| Remízy |
6 |
10 |
| Prohry |
14 |
15 |
| Vstřelené góly |
34 |
34 |
| Obdržené góly |
45 |
51 |
| Průměr vstřelené góly |
1.10 |
1.10 |
| Průměr obdržené góly |
1.45 |
1.65 |
| Zápasy vstřelené góly |
71% |
55% |
| Zápasy obdržené góly |
74% |
77% |
| Skórují Oba Týmy |
48% |
45% |
| Nad 1.5 |
74% |
74% |
| Nad 2.5 |
52% |
52% |
| Nad 3.5 |
19% |
35% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
7 |
2 |
| Remízy |
2 |
5 |
| Prohry |
6 |
8 |
| Vstřelené góly |
17 |
13 |
| Obdržené góly |
19 |
27 |
| Průměr vstřelené góly |
1.13 |
0.87 |
| Průměr obdržené góly |
1.27 |
1.80 |
| Zápasy vstřelené góly |
73% |
47% |
| Zápasy obdržené góly |
73% |
80% |
| Skórují Oba Týmy |
47% |
47% |
| Nad 1.5 |
67% |
73% |
| Nad 2.5 |
53% |
47% |
| Nad 3.5 |
20% |
33% |
Celková statistika pro Primeira Liga
| Zápasy (279) |
| Domácí vítězství |
41% |
| Remízy |
26% |
| Vítězství pro hosta |
33% |
| Odehrané zápasy |
91% |
| Góly (750) |
| Góly na zápas |
2.69 |
| Góly doma na zápas |
1.49 |
| Góly hosta na zápas |
1.19 |
| Domácí tým skóroval v |
73% |
| Hostující tým skóroval v |
68% |
| Skórují Oba Týmy |
47% |
| Nad 1.5 |
75% |
| Nad 2.5 |
54% |
| Nad 3.5 |
29% |
Moreirense další 2 zápasy
|
2026-05-11 |
Tondela
|
- |
Moreirense
|
|
2026-05-16 |
Moreirense
|
- |
AVS Futebol SAD
|
Estrela Amadora další 2 zápasy
|
2026-05-11 |
Estrela Amadora
|
- |
Famalicao
|
|
2026-05-16 |
SC Braga
|
- |
Estrela Amadora
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
3.10 |
3.10 |
2.40 |
| Pravděpodobnost |
48% |
25% |
27% |
|
1 @ 3.10 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.53 |
1.36 |
| Pravděpodobnost |
64% |
36% |
|
1X @ 1.53 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.75 |
| Pravděpodobnost |
|
74% |
26% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.30 |
1.60 |
| Pravděpodobnost |
|
52% |
48% |
|
Nad 2.5 @ 2.30 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.33 |
1.20 |
| Pravděpodobnost |
|
28% |
72% |
|
Pod 3.5 @ 1.20 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.95 |
1.80 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 1.80 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-02 12:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!