Division 1 - Jih - Švédsko
sobota, 03.10.2020
15:00
15:00

Motala AIF

Oskarshamns
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Motala |
| Hosté: | Oskarshamn |
| Vzdálenost: | 164.1 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.60 | 2.20 | X2 | 1.57 | 1.40 | |||
| 27% | 31% | 42% | 1.40 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.55 | 2.37 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 80% | 20% | 60% | 40% | 43% | 57% |
Poslední 3 přímé zápasy
| 2020-08-12 | Oskarshamns | 1 - 2 | Motala AIF |
| 2014-11-01 | Motala AIF | 2 - 0 | Oskarshamns |
| 2014-06-28 | Oskarshamns | 2 - 2 | Motala AIF |
Motala AIF poslední 12 zápasy
| 2020-09-26 | Torns IF | 1 - 0 | Motala AIF |
| 2020-09-23 | Motala AIF | 5 - 3 | Varnamo |
| 2020-09-19 | Motala AIF | 1 - 3 | Trollhattan |
| 2020-09-12 | Utsiktens | 2 - 0 | Motala AIF |
| 2020-09-06 | Motala AIF | 0 - 0 | Lunds |
| 2020-09-02 | Trollhattan | 2 - 1 | Motala AIF |
| 2020-08-29 | Motala AIF | 1 - 3 | Karlskrona |
| 2020-08-22 | Qviding | 0 - 0 | Motala AIF |
| 2020-08-16 | Motala AIF | 1 - 1 | Tvaakers IF |
| 2020-08-12 | Oskarshamns | 1 - 2 | Motala AIF |
| 2020-08-08 | Motala AIF | 2 - 2 | Torns IF |
| 2020-07-19 | Lunds | 1 - 2 | Motala AIF |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Oskarshamns poslední 12 zápasy
| 2020-09-30 | Oskarshamns | 0 - 0 | Varbergs BoIS |
| 2020-09-27 | Oskarshamns | 4 - 0 | Eskilsminne IF |
| 2020-09-23 | Linkoping City | 2 - 1 | Oskarshamns |
| 2020-09-19 | Oskarshamns | 2 - 1 | Tvaakers IF |
| 2020-09-12 | Lunds | 1 - 1 | Oskarshamns |
| 2020-09-06 | Oskarshamns | 2 - 2 | Utsiktens |
| 2020-09-02 | Skovde | 4 - 1 | Oskarshamns |
| 2020-08-29 | Oskarshamns | 2 - 2 | Qviding |
| 2020-08-22 | Oskarshamns | 3 - 2 | Lunds |
| 2020-08-18 | Assyriska IF | 3 - 5 | Oskarshamns |
| 2020-08-15 | Torns IF | 2 - 0 | Oskarshamns |
| 2020-08-12 | Oskarshamns | 1 - 2 | Motala AIF |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 9 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 75% | 50% |
Tabulka Division 1 - Jih
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Varnamo | 20 | +34 | 49 |
| 2 | Utsiktens | 20 | +11 | 36 |
| 3 | Landskrona BoIS | 19 | +11 | 36 |
| 4 | Lindome GIF | 19 | +16 | 35 |
| 5 | Torns IF | 20 | +14 | 32 |
| 6 | Assyriska IK | 20 | +6 | 28 |
| 7 | Skovde | 20 | +3 | 28 |
| 8 | Oskarshamns | 20 | -3 | 26 |
| 9 | Linkoping City | 20 | +2 | 25 |
| 10 | Trollhattan | 20 | -4 | 25 |
| 11 | Lunds | 20 | -3 | 23 |
| 12 | Tvaakers IF | 20 | -13 | 21 |
| 13 | Qviding | 20 | -20 | 20 |
| 14 | Eskilsminne IF | 20 | -15 | 19 |
| 15 | Motala AIF | 20 | -11 | 18 |
| 16 | Karlskrona | 20 | -28 | 13 |
Chronologie zápasů v lize
| Motala AIF | |
| Oskarshamns | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Motala AIF | Oskarshamns |
|---|---|---|---|
| 1 | Varnamo | 5 - 3 | |
| 2 | Utsiktens | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 3 | Landskrona BoIS | 1 - 3 | |
| 4 | Lindome GIF | 7 - 1 | |
| 5 | Torns IF | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Assyriska IK | 2 - 3 | 0 - 2 |
| 7 | Skovde | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 8 | Oskarshamns | - | |
| 9 | Linkoping City | 2 - 1 | |
| 10 | Trollhattan | 1 - 3 | |
| 11 | Lunds | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Tvaakers IF | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Qviding | ||
| 14 | Eskilsminne IF | 1 - 4 | |
| 15 | Motala AIF | - | |
| 16 | Karlskrona | 1 - 3 |
Pozice v lize
| Motala AIF | Oskarshamns | |
| Pozice | 15 | 8 |
| Body | 18 | 26 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 16 | 11 |
| Body | 7 | 8 |
Forma v lize
| Motala AIF | Oskarshamns | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
6 10 |
7
5 8 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
4 5 |
2
2 5 |
Góly v lize
| Motala AIF | Oskarshamns | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
24
35 |
32
35 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
16
23 |
12
20 |
Celková statistika pro Division 1 - Jih
| Zápasy (159) | |
| Domácí vítězství | 48% |
| Remízy | 27% |
| Vítězství pro hosta | 25% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (479) | |
| Góly na zápas | 3.01 |
| Góly doma na zápas | 1.74 |
| Góly hosta na zápas | 1.28 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 55% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 56% |
| Nad 3.5 | 40% |
Motala AIF další 6 zápasy
| 2020-10-07 | Assyriska IK | - | Motala AIF |
| 2020-10-11 | Motala AIF | - | Lindome GIF |
| 2020-10-17 | Motala AIF | - | Eskilsminne IF |
| 2020-10-24 | Karlskrona | - | Motala AIF |
| 2020-10-31 | Tvaakers IF | - | Motala AIF |
| 2020-11-07 | Motala AIF | - | Qviding |
Oskarshamns další 6 zápasy
| 2020-10-07 | Karlskrona | - | Oskarshamns |
| 2020-10-11 | Oskarshamns | - | Assyriska IK |
| 2020-10-17 | Landskrona BoIS | - | Oskarshamns |
| 2020-10-25 | Varnamo | - | Oskarshamns |
| 2020-10-31 | Oskarshamns | - | Lindome GIF |
| 2020-11-08 | Trollhattan | - | Oskarshamns |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.62 | 3.60 | 2.20 |
| Pravděpodobnost | 27% | 31% | 42% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 1.40 |
| Pravděpodobnost | 38% | 62% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 2.37 | |
| Pravděpodobnost | 60% | 40% | |
| Nad 2.5 @ 1.55 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 1.53 | |
| Pravděpodobnost | 43% | 57% | |
| Pod 3.5 @ 1.53 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravděpodobnost | 63% | 37% | |
| Ano @ 1.50 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-03 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!