Persian Gulf Pro League - Írán
úterý, 13.07.2021
17:30
17:30

Naft M.I.S

Zob Ahan
2 - 3
(0 - 3, 2 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Masjed Soleyman |
| Hosté: | Isfahane |
| Vzdálenost: | 237.1 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:30 (21:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.48 | 2.56 | 2.51 | 1X | 1.42 | 1.28 | |||
| 38% | 35% | 27% | 1.42 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.69 | 2.07 | 3.15 | 1.31 | 6.57 | 1.08 | ||||||
| 58% | 42% | 26% | 74% | 15% | 85% |
Poslední 7 přímé zápasy
| 2021-01-20 | Zob Ahan | 0 - 0 | Naft M.I.S |
| 2020-07-31 | Zob Ahan | 1 - 1 | Naft M.I.S |
| 2019-11-29 | Naft M.I.S | 0 - 0 | Zob Ahan |
| 2019-05-16 | Naft M.I.S | 2 - 2 | Zob Ahan |
| 2018-12-12 | Zob Ahan | 0 - 0 | Naft M.I.S |
| 2015-05-01 | Zob Ahan | 2 - 0 | Naft M.I.S |
| 2014-10-31 | Naft M.I.S | 1 - 1 | Zob Ahan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 6 | 1 | 4 | 1 | 1 | |
| 0% | 86% | 14% | 57% | 14% | 14% |
Naft M.I.S poslední 12 zápasy
| 2021-07-06 | Padideh Mashhad | 1 - 0 | Naft M.I.S |
| 2021-07-01 | Naft M.I.S | 1 - 2 | Sanat Naft |
| 2021-06-27 | Paykan Tehran | 1 - 1 | Naft M.I.S |
| 2021-06-22 | Foolad Ahvaz | 2 - 0 | Naft M.I.S |
| 2021-05-16 | Naft M.I.S | 1 - 0 | Machine Sazi |
| 2021-04-22 | Naft M.I.S | 1 - 0 | Mes Rafsanjan |
| 2021-04-12 | Sepahan Isfahan | 0 - 0 | Naft M.I.S |
| 2021-04-03 | Naft M.I.S | 0 - 2 | Nassaji M. |
| 2021-03-18 | Persepolis | 2 - 1 | Naft M.I.S |
| 2021-03-06 | Saipa Karaj | 0 - 0 | Naft M.I.S |
| 2021-03-01 | Naft M.I.S | 1 - 1 | Tractor |
| 2021-02-13 | Naft M.I.S | 1 - 2 | Aluminium Arak |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 3 | 0 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 25% | 0% |
Zob Ahan poslední 12 zápasy
| 2021-07-05 | Zob Ahan | 1 - 1 | Saipa Karaj |
| 2021-06-30 | Tractor | 1 - 0 | Zob Ahan |
| 2021-06-25 | Zob Ahan | 1 - 1 | Aluminium Arak |
| 2021-05-24 | Zob Ahan | 1 - 2 | Persepolis |
| 2021-05-19 | Esteghlal Teh. | 2 - 1 | Zob Ahan |
| 2021-05-14 | Gol Gohar | 1 - 0 | Zob Ahan |
| 2021-05-09 | Esteghlal Teh. | 0 - 2 | Zob Ahan |
| 2021-04-15 | Padideh Mashhad | 1 - 1 | Zob Ahan |
| 2021-04-03 | Zob Ahan | 1 - 0 | Sanat Naft |
| 2021-03-17 | Paykan Tehran | 1 - 0 | Zob Ahan |
| 2021-03-11 | Zob Ahan | 2 - 1 | Padideh Mashhad |
| 2021-03-06 | Zob Ahan | 2 - 0 | Machine Sazi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 0% |
Tabulka Persian Gulf Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 27 | +24 | 58 |
| 2 | Sepahan Isfahan | 27 | +25 | 56 |
| 3 | Esteghlal Teh. | 27 | +15 | 50 |
| 4 | Foolad Ahvaz | 27 | +7 | 39 |
| 5 | Tractor | 27 | +2 | 39 |
| 6 | Gol Gohar | 27 | -1 | 38 |
| 7 | Padideh Mashhad | 26 | -1 | 37 |
| 8 | Aluminium Arak | 27 | -4 | 37 |
| 9 | Paykan Tehran | 26 | -1 | 35 |
| 10 | Sanat Naft | 27 | -4 | 33 |
| 11 | Mes Rafsanjan | 26 | -8 | 31 |
| 12 | Naft M.I.S | 26 | -6 | 28 |
| 13 | Nassaji M. | 26 | -7 | 26 |
| 14 | Zob Ahan | 26 | -8 | 23 |
| 15 | Saipa Karaj | 27 | -11 | 23 |
| 16 | Machine Sazi | 27 | -22 | 14 |
Chronologie zápasů v lize
| Naft M.I.S | |
| Zob Ahan | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Naft M.I.S | Zob Ahan |
|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Sepahan Isfahan | 3 - 1 | |
| 3 | Esteghlal Teh. | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 4 | Foolad Ahvaz | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Tractor | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Gol Gohar | 1 - 0 | |
| 7 | Padideh Mashhad | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Aluminium Arak | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Paykan Tehran | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Sanat Naft | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Mes Rafsanjan | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Naft M.I.S | - | |
| 13 | Nassaji M. | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 14 | Zob Ahan | - | |
| 15 | Saipa Karaj | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Machine Sazi | 1 - 0 | 1 - 1 |
Pozice v lize
| Naft M.I.S | Zob Ahan | |
| Pozice | 12 | 14 |
| Body | 28 | 23 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 12 |
| Body | 19 | 10 |
Forma v lize
| Naft M.I.S | Zob Ahan | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
10 10 |
4
11 11 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
4 4 |
2
4 7 |
Góly v lize
| Naft M.I.S | Zob Ahan | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
17
23 |
24
32 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
14
12 |
12
17 |
Celková statistika pro Persian Gulf Pro League
| Zápasy (213) | |
| Domácí vítězství | 42% |
| Remízy | 34% |
| Vítězství pro hosta | 24% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (405) | |
| Góly na zápas | 1.90 |
| Góly doma na zápas | 1.08 |
| Góly hosta na zápas | 0.82 |
| Domácí tým skóroval v | 71% |
| Hostující tým skóroval v | 58% |
| Skórují Oba Týmy | 42% |
| Nad 1.5 | 57% |
| Nad 2.5 | 29% |
| Nad 3.5 | 12% |
Naft M.I.S další 6 zápasy
| 2021-07-20 | Esteghlal Teh. | - | Naft M.I.S |
| 2021-07-25 | Naft M.I.S | - | Gol Gohar |
| 2021-07-30 | Aluminium Arak | - | Naft M.I.S |
| 2021-10-19 | Paykan Tehran | - | Naft M.I.S |
| 2021-10-24 | Naft M.I.S | - | Sepahan Isfahan |
| 2021-10-30 | Padideh Mashhad | - | Naft M.I.S |
Zob Ahan další 6 zápasy
| 2021-07-20 | Zob Ahan | - | Nassaji M. |
| 2021-07-25 | Sepahan Isfahan | - | Zob Ahan |
| 2021-07-30 | Zob Ahan | - | Mes Rafsanjan |
| 2021-10-20 | Sanat Naft | - | Zob Ahan |
| 2021-10-25 | Zob Ahan | - | Esteghlal Teh. |
| 2021-11-01 | Paykan Tehran | - | Zob Ahan |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.48 | 2.56 | 2.51 |
| Pravděpodobnost | 38% | 35% | 27% |
| 1X @ 1.42 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.42 | 1.28 |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% |
| 1X @ 1.42 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.69 | 2.07 | |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% | |
| Nad 1.5 @ 1.69 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.15 | 1.31 | |
| Pravděpodobnost | 26% | 74% | |
| Pod 2.5 @ 1.31 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 6.57 | 1.08 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.08 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.47 | 1.51 | |
| Pravděpodobnost | 44% | 56% | |
| Ne @ 1.51 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-13 16:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!