SuperLiga - Srbsko
neděle, 23.08.2020
16:30
16:30

Napredak Kr.

Vojvodina
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Krusevac |
| Hosté: | Novi Sad |
| Vzdálenost: | 220.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mladost |
| Kapacita: | 10 331 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 16:30 (17:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.30 | 1.65 | 2 | 2.20 | 1.12 | |||
| 27% | 24% | 49% | 1.65 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.95 | 1.85 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 87% | 13% | 81% | 19% | 46% | 54% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-11-23 | Vojvodina | 2 - 1 | Napredak Kr. |
| 2019-07-28 | Napredak Kr. | 0 - 2 | Vojvodina |
| 2019-04-20 | Napredak Kr. | 5 - 0 | Vojvodina |
| 2019-03-09 | Napredak Kr. | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2018-10-06 | Vojvodina | 0 - 1 | Napredak Kr. |
| 2018-04-15 | Napredak Kr. | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2018-03-03 | Napredak Kr. | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2017-09-16 | Vojvodina | 3 - 1 | Napredak Kr. |
| 2017-04-18 | Vojvodina | 2 - 1 | Napredak Kr. |
| 2016-12-04 | Vojvodina | 2 - 0 | Napredak Kr. |
| 2016-08-10 | Napredak Kr. | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2015-04-09 | Vojvodina | 0 - 1 | Napredak Kr. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 33% | 17% |
Napredak Kr. poslední 12 zápasy
| 2020-08-15 | Indija | 1 - 0 | Napredak Kr. |
| 2020-08-09 | Napredak Kr. | 2 - 1 | Radnik |
| 2020-08-05 | Javor Ivanjica | 3 - 0 | Napredak Kr. |
| 2020-08-01 | Napredak Kr. | 1 - 3 | Partizan |
| 2020-07-25 | Crvena Zvezda | 2 - 1 | Napredak Kr. |
| 2020-06-19 | Sp. Subotica | 0 - 2 | Napredak Kr. |
| 2020-06-13 | Napredak Kr. | 1 - 0 | Mladost Lucani |
| 2020-06-05 | Vozdovac | 1 - 0 | Napredak Kr. |
| 2020-05-30 | Napredak Kr. | 1 - 1 | Radnički Niš |
| 2020-03-14 | Crvena Zvezda | 3 - 0 | Napredak Kr. |
| 2020-03-07 | Napredak Kr. | 0 - 0 | Proleter N. Sad |
| 2020-03-01 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Napredak Kr. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 8% |
Vojvodina poslední 12 zápasy
| 2020-08-16 | Vojvodina | 3 - 0 | Mladost Lucani |
| 2020-08-09 | Vozdovac | 1 - 3 | Vojvodina |
| 2020-08-05 | Vojvodina | 2 - 2 | Cukaricki |
| 2020-07-31 | TSC Backa Topola | 2 - 2 | Vojvodina |
| 2020-06-24 | Vojvodina | 2 - 2 | Partizan |
| 2020-06-19 | Vojvodina | 1 - 0 | Partizan |
| 2020-06-14 | Indija | 2 - 0 | Vojvodina |
| 2020-06-10 | Cukaricki | 0 - 1 | Vojvodina |
| 2020-06-06 | Javor Ivanjica | 1 - 3 | Vojvodina |
| 2020-06-03 | Vojvodina | 0 - 0 | Mladost Lucani |
| 2020-05-29 | Vojvodina | 1 - 1 | Cukaricki |
| 2020-05-23 | Vojvodina | 0 - 1 | Sp. Subotica |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 50% | 42% |
Tabulka SuperLiga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Cukaricki | 5 | +11 | 13 |
| 3 | Partizan | 5 | +12 | 12 |
| 4 | Sp. Subotica | 5 | +9 | 12 |
| 5 | Mladost Lucani | 4 | +1 | 9 |
| 6 | Javor Ivanjica | 5 | 0 | 9 |
| 7 | Radnički Niš | 5 | 0 | 9 |
| 8 | TSC Backa Topola | 5 | +5 | 8 |
| 9 | Vojvodina | 4 | +5 | 8 |
| 10 | Proleter N. Sad | 5 | +3 | 8 |
| 11 | Metalac | 5 | -4 | 7 |
| 12 | Vozdovac | 4 | -1 | 6 |
| 13 | Radnik | 5 | -3 | 3 |
| 14 | Novi Pazar | 4 | -4 | 3 |
| 15 | Mačva Sabac | 4 | -4 | 3 |
| 16 | Napredak Kr. | 4 | -5 | 3 |
| 17 | Indija | 5 | -10 | 3 |
| 18 | Backa Palanka | 5 | -4 | 2 |
| 19 | Rad Bělehrad | 4 | -9 | 0 |
| 20 | Zlatibor Cajetina | 4 | -13 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Napredak Kr. | |
| Vojvodina | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Napredak Kr. | Vojvodina |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | ||
| 2 | Cukaricki | ||
| 3 | Partizan | 1 - 3 | |
| 4 | Sp. Subotica | ||
| 5 | Mladost Lucani | ||
| 6 | Javor Ivanjica | ||
| 7 | Radnički Niš | ||
| 8 | TSC Backa Topola | 2 - 2 | |
| 9 | Vojvodina | - | |
| 10 | Proleter N. Sad | ||
| 11 | Metalac | ||
| 12 | Vozdovac | 1 - 3 | |
| 13 | Radnik | 2 - 1 | |
| 14 | Novi Pazar | ||
| 15 | Mačva Sabac | ||
| 16 | Napredak Kr. | - | |
| 17 | Indija | ||
| 18 | Backa Palanka | ||
| 19 | Rad Bělehrad | ||
| 20 | Zlatibor Cajetina |
Pozice v lize
| Napredak Kr. | Vojvodina | |
| Pozice | 16 | 9 |
| Body | 3 | 8 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 14 | 5 |
| Body | 3 | 4 |
Forma v lize
| Napredak Kr. | Vojvodina | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 3 |
2
2 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 1 |
1
1 0 |
Góly v lize
| Napredak Kr. | Vojvodina | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
8 |
10
5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
4 |
5
3 |
Celková statistika pro SuperLiga
| Zápasy (46) | |
| Domácí vítězství | 57% |
| Remízy | 11% |
| Vítězství pro hosta | 33% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (147) | |
| Góly na zápas | 3.20 |
| Góly doma na zápas | 1.91 |
| Góly hosta na zápas | 1.28 |
| Domácí tým skóroval v | 89% |
| Hostující tým skóroval v | 63% |
| Skórují Oba Týmy | 52% |
| Nad 1.5 | 87% |
| Nad 2.5 | 70% |
| Nad 3.5 | 39% |
Napredak Kr. další 6 zápasy
| 2020-08-29 | Rad Bělehrad | - | Napredak Kr. |
| 2020-09-13 | Napredak Kr. | - | Zlatibor Cajetina |
| 2020-09-19 | Backa Palanka | - | Napredak Kr. |
| 2020-09-27 | Napredak Kr. | - | Metalac |
| 2020-10-04 | Crvena Zvezda | - | Napredak Kr. |
| 2020-10-17 | Napredak Kr. | - | Radnički Niš |
Vojvodina další 6 zápasy
| 2020-08-30 | Vojvodina | - | Partizan |
| 2020-09-13 | Javor Ivanjica | - | Vojvodina |
| 2020-09-18 | Vojvodina | - | Radnik |
| 2020-09-24 | Standard Liege | - | Vojvodina |
| 2020-09-28 | Indija | - | Vojvodina |
| 2020-10-03 | Novi Pazar | - | Vojvodina |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.50 | 3.30 | 1.65 |
| Pravděpodobnost | 27% | 24% | 49% |
| 2 @ 1.65 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.12 |
| Pravděpodobnost | 35% | 65% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravděpodobnost | 87% | 13% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.85 | |
| Pravděpodobnost | 81% | 19% | |
| Nad 2.5 @ 1.95 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.36 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 59% | 41% | |
| Ano @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-08-23 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!