1. Liga - Rusko
neděle, 15.11.2020
12:00
12:00

Neftekhimik

Orenburg
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Nizhnekamsk |
| Hosté: | Orenburg |
| Vzdálenost: | 480.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Neftekhimik |
| Kapacita: | 3 200 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 12:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.25 | 2.25 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 28% | 30% | 42% | 1.36 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Poslední 5 přímé zápasy
| 2020-08-08 | Orenburg | 1 - 0 | Neftekhimik |
| 2014-08-30 | Neftekhimik | 0 - 3 | Orenburg |
| 2014-04-25 | Neftekhimik | 0 - 1 | Orenburg |
| 2013-10-01 | Orenburg | 1 - 1 | Neftekhimik |
| 2012-09-02 | Orenburg | 3 - 0 | Neftekhimik |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | |
| 0% | 20% | 80% | 60% | 40% | 0% |
Neftekhimik poslední 12 zápasy
| 2020-11-11 | SKA Khabarovsk | 3 - 2 | Neftekhimik |
| 2020-11-07 | Veles Moscow | 3 - 1 | Neftekhimik |
| 2020-11-01 | Baltika | 0 - 1 | Neftekhimik |
| 2020-10-28 | Neftekhimik | 5 - 0 | Krasnodar 2 |
| 2020-10-24 | Akron Tolyatti | 3 - 4 | Neftekhimik |
| 2020-10-17 | Torpedo Moscow | 4 - 0 | Neftekhimik |
| 2020-10-13 | Jaroslavl | 1 - 2 | Neftekhimik |
| 2020-10-09 | Neftekhimik | 3 - 1 | Voronezh |
| 2020-10-04 | Volgar | 3 - 1 | Neftekhimik |
| 2020-09-27 | Neftekhimik | 1 - 1 | Krylya Sovetov |
| 2020-09-23 | Neftekhimik | 4 - 0 | Tekstilshchik |
| 2020-09-19 | Neftekhimik | 0 - 0 | Alania |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 9 | 8 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 75% | 67% |
Orenburg poslední 12 zápasy
| 2020-11-11 | Orenburg | 0 - 0 | Irtysh Omsk |
| 2020-11-07 | Tomsk | 0 - 1 | Orenburg |
| 2020-11-01 | Orenburg | 3 - 1 | Chertanovo M. |
| 2020-10-28 | Nizhny Novgorod | 0 - 0 | Orenburg |
| 2020-10-24 | Orenburg | 1 - 3 | Yenisey |
| 2020-10-21 | Orenburg | 1 - 1 | Sochi |
| 2020-10-17 | Sp. Moskva 2 | 0 - 3 | Orenburg |
| 2020-10-13 | Chayka Pesch. | 0 - 1 | Orenburg |
| 2020-10-09 | Orenburg | 2 - 2 | SKA Khabarovsk |
| 2020-10-04 | Veles Moscow | 1 - 1 | Orenburg |
| 2020-09-27 | Orenburg | 2 - 2 | Baltika |
| 2020-09-23 | Krasnodar 2 | 1 - 1 | Orenburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 58% | 8% | 67% | 42% | 33% |
Tabulka 1. Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 21 | +20 | 48 |
| 2 | Orenburg | 21 | +17 | 44 |
| 3 | Krylya Sovetov | 21 | +30 | 43 |
| 4 | Torpedo Moscow | 21 | +28 | 43 |
| 5 | Veles Moscow | 21 | +6 | 39 |
| 6 | Alania | 21 | +21 | 38 |
| 7 | Neftekhimik | 21 | +13 | 37 |
| 8 | Sp. Moskva 2 | 21 | +2 | 33 |
| 9 | SKA Khabarovsk | 21 | +3 | 31 |
| 10 | Baltika | 21 | 0 | 31 |
| 11 | Chayka Pesch. | 21 | -2 | 31 |
| 12 | Volgar | 21 | +3 | 30 |
| 13 | Yenisey | 21 | -4 | 30 |
| 14 | Tekstilshchik | 21 | -8 | 25 |
| 15 | Krasnodar 2 | 21 | -9 | 25 |
| 16 | Voronezh | 21 | -8 | 19 |
| 17 | Irtysh Omsk | 21 | -13 | 18 |
| 18 | Akron Tolyatti | 21 | -18 | 17 |
| 19 | Dynamo Bryansk | 21 | -23 | 17 |
| 20 | Tomsk | 21 | -14 | 14 |
| 21 | Chertanovo M. | 21 | -20 | 14 |
| 22 | Jaroslavl | 21 | -24 | 13 |
Chronologie zápasů v lize
| Neftekhimik | |
| Orenburg | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Neftekhimik | Orenburg |
|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 0 - 0 | |
| 2 | Orenburg | - | |
| 3 | Krylya Sovetov | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Torpedo Moscow | 1 - 2 | |
| 5 | Veles Moscow | 1 - 1 | |
| 6 | Alania | 0 - 0 | |
| 7 | Neftekhimik | - | |
| 8 | Sp. Moskva 2 | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 9 | SKA Khabarovsk | ||
| 10 | Baltika | ||
| 11 | Chayka Pesch. | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Volgar | ||
| 13 | Yenisey | 2 - 0 | |
| 14 | Tekstilshchik | 4 - 0 | |
| 15 | Krasnodar 2 | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Voronezh | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Irtysh Omsk | 1 - 0 | |
| 18 | Akron Tolyatti | ||
| 19 | Dynamo Bryansk | 0 - 1 | |
| 20 | Tomsk | 0 - 1 | |
| 21 | Chertanovo M. | 3 - 0 | |
| 22 | Jaroslavl |
Pozice v lize
| Neftekhimik | Orenburg | |
| Pozice | 7 | 2 |
| Body | 37 | 44 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 3 | 1 |
| Body | 21 | 24 |
Forma v lize
| Neftekhimik | Orenburg | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
11
4 6 |
12
8 1 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
6
3 1 |
7
3 0 |
Góly v lize
| Neftekhimik | Orenburg | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
35
22 |
30
13 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
20
4 |
13
3 |
Celková statistika pro 1. Liga
| Zápasy (231) | |
| Domácí vítězství | 45% |
| Remízy | 22% |
| Vítězství pro hosta | 34% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (561) | |
| Góly na zápas | 2.43 |
| Góly doma na zápas | 1.32 |
| Góly hosta na zápas | 1.11 |
| Domácí tým skóroval v | 69% |
| Hostující tým skóroval v | 62% |
| Skórují Oba Týmy | 41% |
| Nad 1.5 | 70% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 20% |
Neftekhimik další 6 zápasy
| 2020-11-21 | Yenisey | - | Neftekhimik |
| 2020-11-25 | Neftekhimik | - | Nizhny Novgorod |
| 2020-11-29 | Chertanovo M. | - | Neftekhimik |
| 2020-12-05 | Neftekhimik | - | Tomsk |
| 2021-01-24 | Neftekhimik | - | Proleter N. Sad |
| 2021-01-28 | Neftekhimik | - | Vozdovac |
Orenburg další 6 zápasy
| 2020-11-21 | Alania | - | Orenburg |
| 2020-11-25 | Tekstilshchik | - | Orenburg |
| 2020-11-29 | Orenburg | - | Krylya Sovetov |
| 2020-12-05 | Volgar | - | Orenburg |
| 2021-01-22 | Mladost Lucani | - | Orenburg |
| 2021-01-29 | Orenburg | - | Prishtina |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 3.25 | 2.25 |
| Pravděpodobnost | 28% | 30% | 42% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 1.36 |
| Pravděpodobnost | 40% | 60% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.00 | |
| Pravděpodobnost | 65% | 35% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.66 | |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.66 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.25 | |
| Pravděpodobnost | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 40% | 60% | |
| Ne @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-15 08:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!