Skupina o postup - Finsko
sobota, 10.10.2026
13:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Oulu |
| Hosté: |
Tampere |
| Vzdálenost: |
399.6 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
13:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.80 |
2.70 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.67 |
| 37% |
29% |
34% |
1.22 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 85% |
15% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
49% |
51% |
Poslední 7 přímé zápasy
|
2026-08-29 |
OLS Oulu
|
2 - 1 |
Tampere Utd
|
|
2026-06-11 |
Tampere Utd
|
3 - 0 |
OLS Oulu
|
|
2025-09-18 |
Tampere Utd
|
0 - 2 |
OLS Oulu
|
|
2025-08-30 |
OLS Oulu
|
1 - 3 |
Tampere Utd
|
|
2025-06-28 |
Tampere Utd
|
2 - 2 |
OLS Oulu
|
|
2018-08-04 |
Tampere Utd
|
0 - 0 |
OLS Oulu
|
|
2018-05-19 |
OLS Oulu
|
2 - 1 |
Tampere Utd
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
2 |
|
6 |
5 |
2 |
| 43% |
29% |
29% |
|
86% |
71% |
29% |
OLS Oulu poslední 12 zápasy
|
2026-09-26 |
OLS Oulu
|
3 - 0 |
Keski-Uusimaa
|
|
2026-09-19 |
JJK Jyvaskyla
|
1 - 3 |
OLS Oulu
|
|
2026-09-12 |
RoPS Rovaniemi
|
1 - 1 |
OLS Oulu
|
|
2026-08-29 |
OLS Oulu
|
2 - 1 |
Tampere Utd
|
|
2026-08-22 |
SalPa Salo
|
4 - 1 |
OLS Oulu
|
|
2026-08-15 |
OLS Oulu
|
3 - 3 |
RoPS Rovaniemi
|
|
2026-08-09 |
Jazz Pori
|
1 - 1 |
OLS Oulu
|
|
2026-08-05 |
OLS Oulu
|
4 - 2 |
TPV Tampere
|
|
2026-07-26 |
OLS Oulu
|
2 - 1 |
KPV Kokkola
|
|
2026-07-18 |
Keski-Uusimaa
|
1 - 1 |
OLS Oulu
|
|
2026-07-11 |
VJS Vantaa
|
4 - 3 |
OLS Oulu
|
|
2026-07-04 |
OLS Oulu
|
1 - 3 |
Inter Turku 2
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
12 |
9 |
6 |
| 42% |
33% |
25% |
|
100% |
75% |
50% |
Tampere Utd poslední 12 zápasy
|
2026-09-25 |
Tampere Utd
|
4 - 0 |
JJK Jyvaskyla
|
|
2026-09-19 |
SalPa Salo
|
6 - 4 |
Tampere Utd
|
|
2026-09-12 |
Tampere Utd
|
3 - 2 |
Keski-Uusimaa
|
|
2026-08-29 |
OLS Oulu
|
2 - 1 |
Tampere Utd
|
|
2026-08-22 |
Tampere Utd
|
4 - 0 |
RoPS Rovaniemi
|
|
2026-08-15 |
Tampere Utd
|
1 - 1 |
TPV Tampere
|
|
2026-08-11 |
JJK Jyvaskyla
|
0 - 0 |
Tampere Utd
|
|
2026-08-05 |
Tampere Utd
|
6 - 0 |
KPV Kokkola
|
|
2026-07-31 |
Keski-Uusimaa
|
4 - 4 |
Tampere Utd
|
|
2026-07-24 |
Tampere Utd
|
2 - 2 |
Inter Turku 2
|
|
2026-07-18 |
VJS Vantaa
|
0 - 1 |
Tampere Utd
|
|
2026-07-10 |
Tampere Utd
|
0 - 1 |
SalPa Salo
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
8 |
7 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
67% |
58% |
Tabulka Skupina o postup
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Tampere Utd |
25 |
15 |
5 |
5 |
58 |
26 |
+32 |
50 |
| 2 |
RoPS Rovaniemi |
25 |
12 |
8 |
5 |
52 |
37 |
+15 |
44 |
| 3 |
SalPa Salo |
25 |
12 |
6 |
7 |
52 |
45 |
+7 |
42 |
| 4 |
OLS Oulu |
25 |
11 |
8 |
6 |
50 |
37 |
+13 |
41 |
| 5 |
Keski-Uusimaa |
25 |
10 |
8 |
7 |
45 |
37 |
+8 |
38 |
| 6 |
JJK Jyvaskyla |
25 |
8 |
7 |
10 |
55 |
53 |
+2 |
31 |
Chronologie zápasů v lize
| OLS Oulu |
|
| Tampere Utd |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
OLS Oulu |
Tampere Utd |
| 1 |
Tampere Utd |
|
- |
| 2 |
RoPS Rovaniemi |
|
|
| 3 |
SalPa Salo |
|
6 - 4 |
| 4 |
OLS Oulu |
- |
|
| 5 |
Keski-Uusimaa |
3 - 0 |
|
| 6 |
JJK Jyvaskyla |
|
|
Statistiky týmu
| |
OLS Oulu |
Tampere Utd |
| Vítězství |
11 |
15 |
| Remízy |
8 |
5 |
| Prohry |
6 |
5 |
| Vstřelené góly |
50 |
58 |
| Obdržené góly |
37 |
26 |
| Průměr vstřelené góly |
2.00 |
2.32 |
| Průměr obdržené góly |
1.48 |
1.04 |
| Zápasy vstřelené góly |
92% |
80% |
| Zápasy obdržené góly |
80% |
40% |
| Skórují Oba Týmy |
72% |
28% |
| Nad 1.5 |
92% |
72% |
| Nad 2.5 |
68% |
60% |
| Nad 3.5 |
44% |
48% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
8 |
7 |
| Remízy |
2 |
2 |
| Prohry |
2 |
3 |
| Vstřelené góly |
28 |
26 |
| Obdržené góly |
15 |
16 |
| Průměr vstřelené góly |
2.33 |
2.17 |
| Průměr obdržené góly |
1.25 |
1.33 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
83% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
42% |
| Skórují Oba Týmy |
67% |
33% |
| Nad 1.5 |
92% |
67% |
| Nad 2.5 |
83% |
50% |
| Nad 3.5 |
42% |
33% |
Celková statistika pro Skupina o postup
| Zápasy (9) |
| Domácí vítězství |
78% |
| Remízy |
11% |
| Vítězství pro hosta |
11% |
| Odehrané zápasy |
60% |
| Góly (43) |
| Góly na zápas |
4.78 |
| Góly doma na zápas |
3.11 |
| Góly hosta na zápas |
1.67 |
| Domácí tým skóroval v |
100% |
| Hostující tým skóroval v |
78% |
| Skórují Oba Týmy |
78% |
| Nad 1.5 |
100% |
| Nad 2.5 |
89% |
| Nad 3.5 |
78% |
OLS Oulu další 1 zápasy
|
2026-10-18 |
SalPa Salo
|
- |
OLS Oulu
|
Tampere Utd další 1 zápasy
|
2026-10-18 |
Tampere Utd
|
- |
RoPS Rovaniemi
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.05 |
3.80 |
2.70 |
| Pravděpodobnost |
37% |
29% |
34% |
|
12 @ 1.22 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.40 |
1.67 |
| Pravděpodobnost |
55% |
45% |
|
1X @ 1.40 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.10 |
7.00 |
| Pravděpodobnost |
|
85% |
15% |
|
Nad 1.5 @ 1.10 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.10 |
| Pravděpodobnost |
|
69% |
31% |
|
Nad 2.5 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.83 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
49% |
51% |
|
Pod 3.5 @ 1.83 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.36 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
69% |
31% |
|
Ano @ 1.36 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-10 12:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!