Superettan - Švédsko
pátek, 08.05.2026
18:00
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Orebro |
| Hosté: |
Borlange |
| Vzdálenost: |
135.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Behrn Arena
|
| Kapacita: |
14 500 (8 500) |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
18:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.38 |
3.25 |
2.60 |
1 |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 54% |
24% |
22% |
2.38 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 65% |
35% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-03-07 |
Brage
|
2 - 1 |
Orebro
|
|
2025-09-20 |
Brage
|
4 - 5 |
Orebro
|
|
2025-05-30 |
Orebro
|
3 - 3 |
Brage
|
|
2024-07-28 |
Brage
|
2 - 0 |
Orebro
|
|
2024-04-28 |
Orebro
|
2 - 1 |
Brage
|
|
2023-09-22 |
Brage
|
2 - 1 |
Orebro
|
|
2023-04-15 |
Orebro
|
0 - 2 |
Brage
|
|
2022-07-30 |
Orebro
|
1 - 3 |
Brage
|
|
2022-04-04 |
Brage
|
3 - 0 |
Orebro
|
|
2021-02-03 |
Orebro
|
1 - 1 |
Brage
|
|
2020-02-29 |
Orebro
|
3 - 3 |
Brage
|
|
2014-01-25 |
Orebro
|
1 - 0 |
Brage
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
11 |
8 |
4 |
| 25% |
25% |
50% |
|
92% |
67% |
33% |
Orebro poslední 12 zápasy
|
2026-05-02 |
Varbergs BoIS
|
0 - 0 |
Orebro
|
|
2026-04-25 |
Orebro
|
1 - 1 |
Norrby
|
|
2026-04-21 |
Orebro
|
2 - 1 |
Norrkoping
|
|
2026-04-11 |
Osters
|
0 - 0 |
Orebro
|
|
2026-04-06 |
Orebro
|
1 - 0 |
Landskrona BoIS
|
|
2026-03-28 |
AIK Stockholm
|
3 - 1 |
Orebro
|
|
2026-03-21 |
Varnamo
|
0 - 3 |
Orebro
|
|
2026-03-14 |
Orebro
|
2 - 2 |
Hammarby TFF
|
|
2026-03-07 |
Brage
|
2 - 1 |
Orebro
|
|
2026-03-02 |
Orebro
|
3 - 5 |
Hammarby
|
|
2026-02-21 |
Osters
|
3 - 3 |
Orebro
|
|
2026-02-13 |
Liepaja
|
0 - 3 |
Orebro
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
8 |
4 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
67% |
33% |
Brage poslední 12 zápasy
|
2026-05-03 |
Helsingborgs
|
2 - 0 |
Brage
|
|
2026-04-26 |
Brage
|
2 - 2 |
Varbergs BoIS
|
|
2026-04-20 |
Sundsvall
|
1 - 2 |
Brage
|
|
2026-04-12 |
Brage
|
3 - 4 |
Oddevold
|
|
2026-04-05 |
Norrby
|
0 - 1 |
Brage
|
|
2026-03-28 |
Brommapojkarna
|
1 - 2 |
Brage
|
|
2026-03-21 |
Brage
|
1 - 0 |
Gefle
|
|
2026-03-07 |
Brage
|
2 - 1 |
Orebro
|
|
2026-02-28 |
Osters
|
4 - 1 |
Brage
|
|
2026-02-20 |
Hammarby
|
2 - 0 |
Brage
|
|
2026-01-30 |
Sundsvall
|
1 - 2 |
Brage
|
|
2025-11-08 |
Brage
|
4 - 1 |
Landskrona BoIS
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
8 |
4 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
67% |
33% |
Tabulka Superettan
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Falkenbergs |
5 |
3 |
2 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 2 |
Orebro |
5 |
2 |
3 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
9 |
| 3 |
Helsingborgs |
5 |
3 |
0 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 3 |
Nordic United |
5 |
3 |
0 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
9 |
| 5 |
Varnamo |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 6 |
Osters |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 7 |
Landskrona BoIS |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 8 |
Oddevold |
5 |
2 |
1 |
2 |
11 |
11 |
0 |
7 |
| 9 |
Ostersunds |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 10 |
Brage |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
7 |
| 11 |
Norrkoping |
5 |
2 |
0 |
3 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 12 |
Varbergs BoIS |
5 |
1 |
3 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
6 |
| 13 |
Norrby |
5 |
0 |
4 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
4 |
| 14 |
Ljungskile |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 15 |
Sandvikens |
5 |
0 |
3 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
3 |
| 16 |
Sundsvall |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
Chronologie zápasů v lize
| Orebro |
|
| Brage |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Orebro |
Brage |
| 1 |
Falkenbergs |
|
|
| 2 |
Orebro |
- |
|
| 3 |
Helsingborgs |
|
2 - 0 |
| 3 |
Nordic United |
|
|
| 5 |
Varnamo |
|
|
| 6 |
Osters |
|
|
| 7 |
Landskrona BoIS |
1 - 0 |
|
| 8 |
Oddevold |
|
|
| 9 |
Ostersunds |
|
|
| 10 |
Brage |
|
- |
| 11 |
Norrkoping |
2 - 1 |
|
| 12 |
Varbergs BoIS |
|
|
| 13 |
Norrby |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Ljungskile |
|
|
| 15 |
Sandvikens |
|
|
| 16 |
Sundsvall |
|
1 - 2 |
Statistiky týmu
| |
Orebro |
Brage |
| Vítězství |
2 |
2 |
| Remízy |
3 |
1 |
| Prohry |
0 |
2 |
| Vstřelené góly |
4 |
8 |
| Obdržené góly |
2 |
9 |
| Průměr vstřelené góly |
0.80 |
1.60 |
| Průměr obdržené góly |
0.40 |
1.80 |
| Zápasy vstřelené góly |
60% |
80% |
| Zápasy obdržené góly |
40% |
80% |
| Skórují Oba Týmy |
40% |
60% |
| Nad 1.5 |
40% |
80% |
| Nad 2.5 |
20% |
60% |
| Nad 3.5 |
0% |
40% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
2 |
2 |
| Remízy |
1 |
0 |
| Prohry |
0 |
1 |
| Vstřelené góly |
4 |
3 |
| Obdržené góly |
2 |
3 |
| Průměr vstřelené góly |
1.33 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.67 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
67% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
67% |
33% |
| Nad 1.5 |
67% |
67% |
| Nad 2.5 |
33% |
33% |
| Nad 3.5 |
0% |
0% |
Celková statistika pro Superettan
| Zápasy (40) |
| Domácí vítězství |
45% |
| Remízy |
28% |
| Vítězství pro hosta |
28% |
| Odehrané zápasy |
17% |
| Góly (120) |
| Góly na zápas |
3.00 |
| Góly doma na zápas |
1.75 |
| Góly hosta na zápas |
1.25 |
| Domácí tým skóroval v |
85% |
| Hostující tým skóroval v |
75% |
| Skórují Oba Týmy |
65% |
| Nad 1.5 |
75% |
| Nad 2.5 |
62% |
| Nad 3.5 |
42% |
Orebro další 6 zápasy
|
2026-05-12 |
Varnamo
|
- |
Orebro
|
|
2026-05-18 |
Oddevold
|
- |
Orebro
|
|
2026-05-26 |
Orebro
|
- |
Helsingborgs
|
|
2026-05-31 |
Ostersunds
|
- |
Orebro
|
|
2026-06-10 |
Orebro
|
- |
Sundsvall
|
|
2026-06-14 |
Falkenbergs
|
- |
Orebro
|
Brage další 6 zápasy
|
2026-05-13 |
Brage
|
- |
Ostersunds
|
|
2026-05-16 |
Brage
|
- |
Norrkoping
|
|
2026-05-23 |
Nordic United
|
- |
Brage
|
|
2026-05-30 |
Landskrona BoIS
|
- |
Brage
|
|
2026-06-09 |
Brage
|
- |
Ljungskile
|
|
2026-06-15 |
Sandvikens
|
- |
Brage
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.38 |
3.25 |
2.60 |
| Pravděpodobnost |
54% |
24% |
22% |
|
1 @ 2.38 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.44 |
1.50 |
| Pravděpodobnost |
70% |
30% |
|
1X @ 1.44 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.25 |
3.75 |
| Pravděpodobnost |
|
65% |
35% |
|
Nad 1.5 @ 1.25 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.80 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 2.5 @ 2.00 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.00 |
1.36 |
| Pravděpodobnost |
|
27% |
73% |
|
Pod 3.5 @ 1.36 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.67 |
2.10 |
| Pravděpodobnost |
|
55% |
45% |
|
Ano @ 1.67 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-08 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!