Primera División - Bolívie
úterý, 27.07.2021
01:30
01:30

Oriente Petr.

A. Cochabamba
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Santa Cruz de la Sierra |
| Hosté: | Cochabamba |
| Vzdálenost: | 318.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ramon Tahuichi Aguilera |
| Kapacita: | 33 000 |
| Rozměry: | 104 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 01:30 (20:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 5.25 | 1X | 1.16 | 2.37 | |||
| 34% | 36% | 30% | 1.16 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 21% | 79% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-12-10 | A. Cochabamba | 2 - 1 | Oriente Petr. |
| 2020-02-02 | Oriente Petr. | 2 - 1 | A. Cochabamba |
| 2019-12-10 | Oriente Petr. | 2 - 1 | A. Cochabamba |
| 2019-08-11 | A. Cochabamba | 2 - 1 | Oriente Petr. |
| 2019-05-23 | Oriente Petr. | 5 - 0 | A. Cochabamba |
| 2019-03-17 | A. Cochabamba | 3 - 2 | Oriente Petr. |
| 2018-10-07 | A. Cochabamba | 0 - 0 | Oriente Petr. |
| 2018-07-21 | Oriente Petr. | 2 - 0 | A. Cochabamba |
| 2014-05-18 | Oriente Petr. | 1 - 0 | A. Cochabamba |
| 2014-03-16 | A. Cochabamba | 0 - 0 | Oriente Petr. |
| 2013-11-17 | A. Cochabamba | 1 - 2 | Oriente Petr. |
| 2013-08-25 | Oriente Petr. | 3 - 1 | A. Cochabamba |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 8 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 67% | 25% |
Oriente Petr. poslední 12 zápasy
| 2021-07-22 | Bolivar La Paz | 1 - 1 | Oriente Petr. |
| 2021-07-18 | Oriente Petr. | 3 - 0 | Blooming |
| 2021-07-11 | Guabira Montero | 1 - 1 | Oriente Petr. |
| 2021-05-10 | Oriente Petr. | 2 - 0 | Real Potosi |
| 2021-05-01 | Royal Pari | 0 - 3 | Oriente Petr. |
| 2021-04-24 | Oriente Petr. | 0 - 0 | Always Ready |
| 2021-04-10 | Palmaflor | 2 - 1 | Oriente Petr. |
| 2021-04-04 | Oriente Petr. | 4 - 2 | J. Wilstermann |
| 2021-03-20 | Ind. Petrolero | 1 - 0 | Oriente Petr. |
| 2021-03-14 | The Strongest | 5 - 2 | Oriente Petr. |
| 2020-12-31 | Bolivar La Paz | 4 - 1 | Oriente Petr. |
| 2020-12-29 | Oriente Petr. | 0 - 1 | Palmaflor |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 25% |
A. Cochabamba poslední 12 zápasy
| 2021-07-20 | A. Cochabamba | 0 - 0 | Nacional Potosi |
| 2021-07-17 | Real Santa Cruz | 1 - 1 | A. Cochabamba |
| 2021-07-10 | A. Cochabamba | 3 - 0 | San Jose Oruro |
| 2021-05-11 | Real Tomayapo | 1 - 2 | A. Cochabamba |
| 2021-05-01 | A. Cochabamba | 3 - 0 | Ind. Petrolero |
| 2021-04-27 | A. Cochabamba | 1 - 1 | Bolivar La Paz |
| 2021-04-10 | Blooming | 1 - 0 | A. Cochabamba |
| 2021-04-02 | A. Cochabamba | 2 - 1 | Guabira Montero |
| 2021-03-16 | Real Potosi | 1 - 1 | A. Cochabamba |
| 2021-03-11 | A. Cochabamba | 0 - 8 | Royal Pari |
| 2020-12-31 | A. Cochabamba | 1 - 1 | Real Santa Cruz |
| 2020-12-29 | The Strongest | 2 - 0 | A. Cochabamba |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 5 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 42% | 8% |
Tabulka Primera División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | 10 | +16 | 25 |
| 2 | Palmaflor | 11 | +6 | 21 |
| 3 | Ind. Petrolero | 11 | +4 | 20 |
| 4 | Bolivar La Paz | 10 | +7 | 18 |
| 5 | Royal Pari | 11 | +6 | 18 |
| 6 | Nacional Potosi | 10 | +3 | 18 |
| 7 | Always Ready | 10 | +4 | 17 |
| 8 | Real Tomayapo | 11 | -1 | 17 |
| 9 | Guabira Montero | 11 | 0 | 16 |
| 10 | A. Cochabamba | 10 | -1 | 16 |
| 11 | Oriente Petr. | 10 | +5 | 15 |
| 12 | Blooming | 10 | 0 | 13 |
| 13 | Real Santa Cruz | 11 | +2 | 11 |
| 14 | J. Wilstermann | 10 | -4 | 9 |
| 15 | Real Potosi | 11 | -13 | 5 |
| 16 | San Jose Oruro | 11 | -34 | -12 |
Chronologie zápasů v lize
| Oriente Petr. | |
| A. Cochabamba | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Oriente Petr. | A. Cochabamba |
|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | ||
| 2 | Palmaflor | ||
| 3 | Ind. Petrolero | ||
| 4 | Bolivar La Paz | ||
| 5 | Royal Pari | ||
| 6 | Nacional Potosi | ||
| 7 | Always Ready | 0 - 0 | |
| 8 | Real Tomayapo | 1 - 2 | |
| 9 | Guabira Montero | ||
| 10 | A. Cochabamba | - | |
| 11 | Oriente Petr. | - | |
| 12 | Blooming | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Real Santa Cruz | 1 - 1 | |
| 14 | J. Wilstermann | 4 - 2 | |
| 15 | Real Potosi | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | San Jose Oruro |
Pozice v lize
| Oriente Petr. | A. Cochabamba | |
| Pozice | 11 | 10 |
| Body | 15 | 16 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 9 |
| Body | 10 | 5 |
Forma v lize
| Oriente Petr. | A. Cochabamba | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
3 3 |
4
4 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
1 0 |
1
2 1 |
Góly v lize
| Oriente Petr. | A. Cochabamba | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
17
12 |
13
14 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
9
2 |
4
4 |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (84) | |
| Domácí vítězství | 60% |
| Remízy | 15% |
| Vítězství pro hosta | 25% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (266) | |
| Góly na zápas | 3.17 |
| Góly doma na zápas | 1.85 |
| Góly hosta na zápas | 1.32 |
| Domácí tým skóroval v | 83% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 63% |
| Nad 3.5 | 35% |
Oriente Petr. další 6 zápasy
| 2021-08-01 | Real Tomayapo | - | Oriente Petr. |
| 2021-08-04 | Oriente Petr. | - | San Jose Oruro |
| 2021-08-07 | Real Santa Cruz | - | Oriente Petr. |
| 2021-08-15 | Oriente Petr. | - | Nacional Potosi |
| 2021-08-19 | Oriente Petr. | - | Ind. Petrolero |
| 2021-08-21 | Oriente Petr. | - | The Strongest |
A. Cochabamba další 6 zápasy
| 2021-07-31 | A. Cochabamba | - | The Strongest |
| 2021-08-06 | J. Wilstermann | - | A. Cochabamba |
| 2021-08-08 | A. Cochabamba | - | Palmaflor |
| 2021-08-14 | Always Ready | - | A. Cochabamba |
| 2021-08-19 | Royal Pari | - | A. Cochabamba |
| 2021-08-24 | A. Cochabamba | - | Real Potosi |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 4.00 | 5.25 |
| Pravděpodobnost | 34% | 36% | 30% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 2.37 |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravděpodobnost | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 54% | 46% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.62 | 1.44 | |
| Pravděpodobnost | 21% | 79% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 52% | 48% | |
| Ano @ 1.72 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-27 00:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!