Primera División - Bolívie
neděle, 18.07.2021
22:15
22:15

Oriente Petr.

Blooming
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Santa Cruz de la Sierra |
| Hosté: | Santa Cruz de la Sierra |
| Stadion | |
| Stadion: | Ramon Tahuichi Aguilera |
| Kapacita: | 33 000 |
| Rozměry: | 104 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 22:15 (17:15 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 3.40 | 1 | 1.28 | 1.83 | |||
| 53% | 18% | 29% | 1.80 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 73% | 27% | 53% | 47% | 28% | 72% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-12-13 | Oriente Petr. | 1 - 0 | Blooming |
| 2020-02-09 | Blooming | 3 - 1 | Oriente Petr. |
| 2019-12-01 | Oriente Petr. | 2 - 1 | Blooming |
| 2019-08-05 | Blooming | 2 - 1 | Oriente Petr. |
| 2019-05-13 | Blooming | 3 - 2 | Oriente Petr. |
| 2019-03-02 | Oriente Petr. | 0 - 1 | Blooming |
| 2018-11-04 | Blooming | 2 - 0 | Oriente Petr. |
| 2018-08-06 | Oriente Petr. | 0 - 3 | Blooming |
| 2018-04-02 | Oriente Petr. | 1 - 2 | Blooming |
| 2018-03-02 | Blooming | 1 - 1 | Oriente Petr. |
| 2017-11-05 | Blooming | 2 - 2 | Oriente Petr. |
| 2017-08-14 | Oriente Petr. | 0 - 0 | Blooming |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 58% | 25% |
Oriente Petr. poslední 12 zápasy
| 2021-07-11 | Guabira Montero | 1 - 1 | Oriente Petr. |
| 2021-05-10 | Oriente Petr. | 2 - 0 | Real Potosi |
| 2021-05-01 | Royal Pari | 0 - 3 | Oriente Petr. |
| 2021-04-24 | Oriente Petr. | 0 - 0 | Always Ready |
| 2021-04-10 | Palmaflor | 2 - 1 | Oriente Petr. |
| 2021-04-04 | Oriente Petr. | 4 - 2 | J. Wilstermann |
| 2021-03-20 | Ind. Petrolero | 1 - 0 | Oriente Petr. |
| 2021-03-14 | The Strongest | 5 - 2 | Oriente Petr. |
| 2020-12-31 | Bolivar La Paz | 4 - 1 | Oriente Petr. |
| 2020-12-29 | Oriente Petr. | 0 - 1 | Palmaflor |
| 2020-12-27 | Oriente Petr. | 1 - 0 | San Jose Oruro |
| 2020-12-24 | J. Wilstermann | 2 - 2 | Oriente Petr. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Blooming poslední 12 zápasy
| 2021-07-13 | Blooming | 2 - 1 | Nacional Potosi |
| 2021-05-07 | Real Santa Cruz | 1 - 0 | Blooming |
| 2021-05-04 | Blooming | 4 - 0 | San Jose Oruro |
| 2021-04-25 | Real Tomayapo | 2 - 1 | Blooming |
| 2021-04-10 | Blooming | 1 - 0 | A. Cochabamba |
| 2021-04-03 | Bolivar La Paz | 2 - 0 | Blooming |
| 2021-03-21 | Blooming | 0 - 1 | Guabira Montero |
| 2021-03-14 | Blooming | 2 - 2 | Ind. Petrolero |
| 2020-12-31 | Blooming | 1 - 3 | The Strongest |
| 2020-12-29 | Blooming | 4 - 0 | San Jose Oruro |
| 2020-12-27 | A. Cochabamba | 3 - 2 | Blooming |
| 2020-12-25 | Blooming | 1 - 2 | Guabira Montero |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 67% | 42% |
Tabulka Primera División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Bolivar La Paz | 8 | +9 | 17 |
| 3 | Nacional Potosi | 8 | +3 | 16 |
| 4 | Royal Pari | 9 | +6 | 15 |
| 5 | Palmaflor | 9 | +1 | 15 |
| 6 | A. Cochabamba | 9 | -1 | 15 |
| 7 | Ind. Petrolero | 8 | +2 | 14 |
| 8 | Guabira Montero | 8 | +1 | 13 |
| 9 | Always Ready | 7 | +3 | 11 |
| 10 | Oriente Petr. | 8 | +2 | 11 |
| 11 | Blooming | 8 | +1 | 10 |
| 12 | Real Tomayapo | 8 | -3 | 10 |
| 13 | J. Wilstermann | 9 | -3 | 9 |
| 14 | Real Santa Cruz | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Real Potosi | 9 | -8 | 5 |
| 16 | San Jose Oruro | 8 | -26 | -12 |
Chronologie zápasů v lize
| Oriente Petr. | |
| Blooming | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Oriente Petr. | Blooming |
|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | ||
| 2 | Bolivar La Paz | 2 - 0 | |
| 3 | Nacional Potosi | ||
| 4 | Royal Pari | ||
| 5 | Palmaflor | ||
| 6 | A. Cochabamba | ||
| 7 | Ind. Petrolero | ||
| 8 | Guabira Montero | ||
| 9 | Always Ready | 0 - 0 | |
| 10 | Oriente Petr. | - | |
| 11 | Blooming | - | |
| 12 | Real Tomayapo | 2 - 1 | |
| 13 | J. Wilstermann | 4 - 2 | |
| 14 | Real Santa Cruz | 1 - 0 | |
| 15 | Real Potosi | 2 - 0 | |
| 16 | San Jose Oruro |
Pozice v lize
| Oriente Petr. | Blooming | |
| Pozice | 10 | 11 |
| Body | 11 | 10 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 10 | 15 |
| Body | 7 | 0 |
Forma v lize
| Oriente Petr. | Blooming | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
2 3 |
3
1 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
1 0 |
0
0 3 |
Góly v lize
| Oriente Petr. | Blooming | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
13
11 |
10
9 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
2 |
1
5 |
Celková statistika pro Primera División
| Zápasy (66) | |
| Domácí vítězství | 59% |
| Remízy | 15% |
| Vítězství pro hosta | 26% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (213) | |
| Góly na zápas | 3.23 |
| Góly doma na zápas | 1.86 |
| Góly hosta na zápas | 1.36 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 36% |
Oriente Petr. další 6 zápasy
| 2021-07-22 | Bolivar La Paz | - | Oriente Petr. |
| 2021-07-27 | Oriente Petr. | - | A. Cochabamba |
| 2021-08-01 | Real Tomayapo | - | Oriente Petr. |
| 2021-08-04 | Oriente Petr. | - | San Jose Oruro |
| 2021-08-07 | Real Santa Cruz | - | Oriente Petr. |
| 2021-08-15 | Oriente Petr. | - | Nacional Potosi |
Blooming další 6 zápasy
| 2021-07-22 | Blooming | - | The Strongest |
| 2021-07-26 | J. Wilstermann | - | Blooming |
| 2021-07-31 | Blooming | - | Palmaflor |
| 2021-08-04 | Always Ready | - | Blooming |
| 2021-08-10 | Blooming | - | Royal Pari |
| 2021-08-14 | Real Potosi | - | Blooming |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 3.75 | 3.40 |
| Pravděpodobnost | 53% | 18% | 29% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 1.83 |
| Pravděpodobnost | 65% | 35% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.50 | |
| Pravděpodobnost | 73% | 27% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravděpodobnost | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.60 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravděpodobnost | 28% | 72% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravděpodobnost | 47% | 53% | |
| Ne @ 2.25 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-18 20:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!