Serie C - Skupina C - Itálie
čtvrtek, 29.10.2020
14:00
14:00

Palermo

Potenza
odloženo
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Palermo |
| Hosté: | Potenza |
| Vzdálenost: | 349.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Renzo Barbera |
| Kapacita: | 36 349 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.25 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.83 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.80 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.04 | 2.15 | 1.67 | 3.61 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 44% | 56% | 15% | 85% |
Poslední přímé zápasy
Žádné údaje v systému
Palermo poslední 12 zápasy
| 2020-10-18 | Bisceglie 1913 | 2 - 1 | Palermo |
| 2020-10-11 | Palermo | 0 - 2 | Avellino |
| 2020-10-07 | Ternana | 0 - 0 | Palermo |
| 2020-09-27 | Teramo | 2 - 0 | Palermo |
| 2019-05-11 | Palermo | 2 - 2 | Cittadella |
| 2019-05-04 | Ascoli | 1 - 2 | Palermo |
| 2019-05-01 | Palermo | 2 - 2 | Spezia |
| 2019-04-27 | Livorno | 2 - 2 | Palermo |
| 2019-04-22 | Palermo | 1 - 1 | Padova |
| 2019-04-14 | Benevento | 1 - 2 | Palermo |
| 2019-04-08 | Palermo | 1 - 0 | Verona |
| 2019-04-03 | Pescara | 3 - 2 | Palermo |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Potenza poslední 12 zápasy
| 2020-10-24 | V. Francavilla | 2 - 1 | Potenza |
| 2020-10-21 | Potenza | 1 - 1 | Teramo |
| 2020-10-17 | Ternana | 3 - 0 | Potenza |
| 2020-10-11 | Foggia | 2 - 0 | Potenza |
| 2020-10-07 | Potenza | 2 - 2 | Casertana |
| 2020-09-27 | Potenza | 2 - 1 | Catanzaro |
| 2020-09-23 | Potenza | 0 - 2 | Triestina |
| 2020-07-13 | Reggiana 1919 | 0 - 0 | Potenza |
| 2020-07-09 | Potenza | 1 - 0 | Triestina |
| 2020-07-05 | Potenza | 1 - 1 | Catanzaro |
| 2020-03-09 | Cavese 1919 | 0 - 0 | Potenza |
| 2020-03-01 | Potenza | 2 - 0 | Catanzaro |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Tabulka Serie C - Skupina C
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ternana | 7 | +10 | 15 |
| 2 | Bari | 6 | +8 | 14 |
| 3 | Teramo | 6 | +7 | 14 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 14 |
| 5 | Turris | 6 | 0 | 11 |
| 6 | Juve Stabia | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Vibonese | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Catanzaro | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Monopoli 1966 | 6 | -1 | 8 |
| 10 | Catania | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Bisceglie 1913 | 5 | +1 | 7 |
| 12 | Viterbese | 7 | -3 | 6 |
| 13 | Paganese | 7 | -4 | 6 |
| 14 | V. Francavilla | 7 | -3 | 5 |
| 15 | Potenza | 6 | -5 | 5 |
| 16 | Cavese 1919 | 7 | -6 | 4 |
| 17 | Casertana | 5 | -4 | 3 |
| 18 | Foggia | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Palermo | 4 | -5 | 1 |
| 20 | Trapani | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Palermo | |
| Potenza | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Palermo | Potenza |
|---|---|---|---|
| 1 | Ternana | 3 - 0 | |
| 2 | Bari | ||
| 3 | Teramo | ||
| 4 | Avellino | 0 - 2 | |
| 5 | Turris | ||
| 6 | Juve Stabia | ||
| 7 | Vibonese | ||
| 8 | Catanzaro | ||
| 9 | Monopoli 1966 | ||
| 10 | Catania | ||
| 11 | Bisceglie 1913 | ||
| 12 | Viterbese | ||
| 13 | Paganese | ||
| 14 | V. Francavilla | 2 - 1 | |
| 15 | Potenza | - | |
| 16 | Cavese 1919 | ||
| 17 | Casertana | ||
| 18 | Foggia | 2 - 0 | |
| 19 | Palermo | - | |
| 20 | Trapani |
Pozice v lize
| Palermo | Potenza | |
| Pozice | 19 | 15 |
| Body | 1 | 5 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 18 | 19 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lize
| Palermo | Potenza | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
1 3 |
1
2 3 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 1 |
0
0 3 |
Góly v lize
| Palermo | Potenza | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
1
6 |
6
11 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
2 |
1
7 |
Celková statistika pro Serie C - Skupina C
| Zápasy (57) | |
| Domácí vítězství | 33% |
| Remízy | 32% |
| Vítězství pro hosta | 35% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (130) | |
| Góly na zápas | 2.28 |
| Góly doma na zápas | 1.14 |
| Góly hosta na zápas | 1.14 |
| Domácí tým skóroval v | 61% |
| Hostující tým skóroval v | 68% |
| Skórují Oba Týmy | 44% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 42% |
| Nad 3.5 | 21% |
Palermo další 6 zápasy
| 2020-11-01 | Palermo | - | Viterbese |
| 2020-11-04 | Catanzaro | - | Palermo |
| 2020-11-09 | Palermo | - | Catania |
| 2020-11-12 | Juve Stabia | - | Palermo |
| 2020-11-15 | Palermo | - | Paganese |
| 2020-11-18 | Palermo | - | Potenza |
Potenza další 6 zápasy
| 2020-11-01 | Potenza | - | Cavese 1919 |
| 2020-11-08 | Turris | - | Potenza |
| 2020-11-11 | Potenza | - | Bari |
| 2020-11-15 | Vibonese | - | Potenza |
| 2020-11-18 | Palermo | - | Potenza |
| 2020-11-29 | Bisceglie 1913 | - | Potenza |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 3.25 | 4.00 |
| Pravděpodobnost | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 1.83 |
| Pravděpodobnost | 70% | 30% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 3.04 | |
| Pravděpodobnost | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.67 | |
| Pravděpodobnost | 44% | 56% | |
| Pod 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.61 | 1.25 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.94 | 1.77 | |
| Pravděpodobnost | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.77 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-29 12:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!