Série B - Brazílie
středa, 09.09.2020
23:15
23:15

Parana Clube PR

America MG
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Curitiba |
| Hosté: | Belo Horizonte |
| Vzdálenost: | 821.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vila Capanema |
| Kapacita: | 20 083 |
| Rozměry: | 110 x 70 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 23:15 (19:15 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 2.87 | 2.70 | 1X | 1.44 | 1.44 | |||
| 43% | 26% | 31% | 1.44 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 2.20 | 2.87 | 1.40 | 5.50 | 1.12 | ||||||
| 51% | 49% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-11-05 | America MG | 0 - 2 | Parana Clube PR |
| 2019-08-03 | Parana Clube PR | 0 - 0 | America MG |
| 2018-11-10 | America MG | 0 - 1 | Parana Clube PR |
| 2018-07-22 | Parana Clube PR | 1 - 0 | America MG |
| 2017-10-21 | America MG | 1 - 1 | Parana Clube PR |
| 2017-07-08 | Parana Clube PR | 1 - 1 | America MG |
| 2015-11-14 | Parana Clube PR | 1 - 0 | America MG |
| 2015-08-05 | America MG | 2 - 0 | Parana Clube PR |
| 2014-10-18 | Parana Clube PR | 1 - 1 | America MG |
| 2014-07-15 | America MG | 1 - 0 | Parana Clube PR |
| 2013-10-02 | Parana Clube PR | 0 - 1 | America MG |
| 2013-07-06 | America MG | 2 - 2 | Parana Clube PR |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 1 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 8% | 8% |
Parana Clube PR poslední 12 zápasy
| 2020-09-04 | Figueirense SC | 0 - 1 | Parana Clube PR |
| 2020-09-01 | Parana Clube PR | 2 - 1 | Ponte Preta SP |
| 2020-08-29 | Vitoria BA | 1 - 0 | Parana Clube PR |
| 2020-08-26 | Parana Clube PR | 1 - 2 | Botafogo RJ |
| 2020-08-23 | Parana Clube PR | 0 - 0 | Operario PR |
| 2020-08-19 | Guarani SP | 1 - 2 | Parana Clube PR |
| 2020-08-15 | Parana Clube PR | 3 - 1 | Juventude RS |
| 2020-08-12 | Parana Clube PR | 1 - 0 | Avai SC |
| 2020-08-08 | Confianca SE | 2 - 2 | Parana Clube PR |
| 2020-07-24 | Coritiba PR | 2 - 1 | Parana Clube PR |
| 2020-07-19 | Parana Clube PR | 0 - 1 | Coritiba PR |
| 2020-03-10 | Botafogo RJ | 1 - 0 | Parana Clube PR |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 50% | 17% |
America MG poslední 12 zápasy
| 2020-09-05 | Sampaio Correa | 1 - 0 | America MG |
| 2020-09-02 | America MG | 2 - 1 | CSA AL |
| 2020-08-29 | Cruzeiro MG | 1 - 2 | America MG |
| 2020-08-21 | America MG | 2 - 1 | Oeste SP |
| 2020-08-18 | Juventude RS | 0 - 0 | America MG |
| 2020-08-14 | America MG | 1 - 1 | Operario PR |
| 2020-08-12 | America MG | 0 - 1 | Cuiaba MT |
| 2020-08-09 | Ponte Preta SP | 0 - 1 | America MG |
| 2020-08-06 | America MG | 0 - 3 | Atletico MG |
| 2020-08-02 | Atletico MG | 2 - 1 | America MG |
| 2020-07-26 | America MG | 1 - 1 | Atletico MG |
| 2020-03-08 | America MG | 1 - 1 | Boa Esporte MG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 0% |
Tabulka Série B
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Parana Clube PR | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Chapecoense SC | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Ponte Preta SP | 8 | +3 | 14 |
| 4 | Cuiaba MT | 7 | +3 | 14 |
| 5 | America MG | 8 | +2 | 14 |
| 6 | Vitoria BA | 8 | +3 | 13 |
| 6 | CRB AL | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Operario PR | 8 | +3 | 12 |
| 9 | Juventude RS | 8 | +1 | 12 |
| 10 | Nautico PE | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Avai SC | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Brasil Pelotas | 7 | 0 | 9 |
| 13 | Botafogo SP | 8 | -1 | 8 |
| 14 | Confianca SE | 7 | -2 | 7 |
| 15 | Guarani SP | 8 | -4 | 7 |
| 16 | Cruzeiro MG | 8 | 0 | 5 |
| 17 | Figueirense SC | 7 | -4 | 5 |
| 18 | Sampaio Correa | 6 | -3 | 4 |
| 19 | CSA AL | 6 | -6 | 4 |
| 20 | Oeste SP | 8 | -8 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Parana Clube PR | |
| America MG | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Parana Clube PR | America MG |
|---|---|---|---|
| 1 | Parana Clube PR | - | |
| 2 | Chapecoense SC | ||
| 3 | Ponte Preta SP | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Cuiaba MT | ||
| 5 | America MG | - | |
| 6 | Vitoria BA | ||
| 6 | CRB AL | ||
| 8 | Operario PR | 0 - 0 | |
| 9 | Juventude RS | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Nautico PE | ||
| 11 | Avai SC | 1 - 0 | |
| 12 | Brasil Pelotas | ||
| 13 | Botafogo SP | ||
| 14 | Confianca SE | ||
| 15 | Guarani SP | ||
| 16 | Cruzeiro MG | 1 - 2 | |
| 17 | Figueirense SC | ||
| 18 | Sampaio Correa | 1 - 0 | |
| 19 | CSA AL | ||
| 20 | Oeste SP |
Pozice v lize
| Parana Clube PR | America MG | |
| Pozice | 1 | 5 |
| Body | 17 | 14 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 2 | 5 |
| Body | 10 | 7 |
Forma v lize
| Parana Clube PR | America MG | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
2 1 |
4
2 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
1 0 |
2
1 1 |
Góly v lize
| Parana Clube PR | America MG | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
11
6 |
8
6 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
2 |
3
2 |
Celková statistika pro Série B
| Zápasy (75) | |
| Domácí vítězství | 43% |
| Remízy | 31% |
| Vítězství pro hosta | 27% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (154) | |
| Góly na zápas | 2.05 |
| Góly doma na zápas | 1.13 |
| Góly hosta na zápas | 0.92 |
| Domácí tým skóroval v | 72% |
| Hostující tým skóroval v | 63% |
| Skórují Oba Týmy | 47% |
| Nad 1.5 | 56% |
| Nad 2.5 | 36% |
| Nad 3.5 | 16% |
Parana Clube PR další 6 zápasy
| 2020-09-15 | Parana Clube PR | - | CRB AL |
| 2020-09-26 | Brasil Pelotas | - | Parana Clube PR |
| 2020-09-30 | Parana Clube PR | - | Chapecoense SC |
| 2020-10-03 | Botafogo SP | - | Parana Clube PR |
| 2020-10-06 | Parana Clube PR | - | Nautico PE |
| 2020-10-10 | CSA AL | - | Parana Clube PR |
America MG další 6 zápasy
| 2020-09-16 | Ponte Preta SP | - | America MG |
| 2020-09-19 | America MG | - | Figueirense SC |
| 2020-09-23 | America MG | - | Ponte Preta SP |
| 2020-09-25 | Chapecoense SC | - | America MG |
| 2020-09-29 | CRB AL | - | America MG |
| 2020-10-03 | America MG | - | Guarani SP |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.70 | 2.87 | 2.70 |
| Pravděpodobnost | 43% | 26% | 31% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.44 |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.61 | 2.20 | |
| Pravděpodobnost | 51% | 49% | |
| Nad 1.5 @ 1.61 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.87 | 1.40 | |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.50 | 1.12 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.12 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 1.53 | |
| Pravděpodobnost | 48% | 52% | |
| Ne @ 1.53 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-09 20:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!