1. Liga - Rusko
středa, 09.09.2020
17:00
17:00

Nizhny Novgorod

Volgar
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Nižnij Novgorod |
| Hosté: | Astrakhan |
| Vzdálenost: | 1 144.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Nižnij Novgorod |
| Kapacita: | 44 899 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:00 (19:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.60 | 3.25 | 1 | 1.30 | 1.72 | |||
| 71% | 13% | 16% | 1.95 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.09 | 1.71 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Poslední 2 přímé zápasy
| 2017-11-12 | Nizhny Novgorod | 2 - 1 | Volgar |
| 2017-07-30 | Volgar | 2 - 1 | Nizhny Novgorod |
Nizhny Novgorod poslední 12 zápasy
| 2020-09-05 | Krylya Sovetov | 3 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 2020-08-30 | Nizhny Novgorod | 2 - 1 | Tekstilshchik |
| 2020-08-26 | Tomsk | 0 - 1 | Nizhny Novgorod |
| 2020-08-22 | Nizhny Novgorod | 1 - 1 | Alania |
| 2020-08-16 | Nizhny Novgorod | 0 - 1 | Neftekhimik |
| 2020-08-12 | Dynamo Bryansk | 1 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 2020-08-08 | Nizhny Novgorod | 2 - 0 | Irtysh Omsk |
| 2020-08-01 | Nizhny Novgorod | 1 - 0 | Tomsk |
| 2020-03-15 | SKA Khabarovsk | 2 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 2020-03-09 | Nizhny Novgorod | 0 - 0 | Baltika |
| 2020-01-21 | Nizhny Novgorod | 2 - 2 | Kursk |
| 2019-11-23 | Voronezh | 0 - 2 | Nizhny Novgorod |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Volgar poslední 12 zápasy
| 2020-09-05 | Volgar | 1 - 1 | Yenisey |
| 2020-08-30 | Orenburg | 2 - 1 | Volgar |
| 2020-08-26 | Yenisey | 2 - 1 | Volgar |
| 2020-08-22 | Chayka Pesch. | 2 - 1 | Volgar |
| 2020-08-16 | SKA Khabarovsk | 1 - 0 | Volgar |
| 2020-08-12 | Volgar | 1 - 2 | Veles Moscow |
| 2020-08-08 | Baltika | 2 - 0 | Volgar |
| 2020-08-01 | Volgar | 3 - 0 | Krasnodar 2 |
| 2019-08-05 | Alania | 4 - 1 | Volgar |
| 2018-09-26 | Volgar | 0 - 4 | Zenit |
| 2018-08-22 | Volgar | 0 - 0 | Voronezh |
| 2018-05-12 | Voronezh | 2 - 1 | Volgar |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 8 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 67% | 17% |
Tabulka 1. Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Orenburg | 7 | +8 | 19 |
| 2 | Sp. Moskva 2 | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Neftekhimik | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Baltika | 7 | +4 | 14 |
| 5 | Yenisey | 7 | +3 | 14 |
| 6 | Veles Moscow | 7 | 0 | 14 |
| 7 | Torpedo Moscow | 7 | +9 | 12 |
| 8 | SKA Khabarovsk | 7 | 0 | 12 |
| 9 | Krylya Sovetov | 7 | +3 | 10 |
| 10 | Alania | 7 | +2 | 10 |
| 11 | Tekstilshchik | 7 | +1 | 10 |
| 12 | Nizhny Novgorod | 7 | -1 | 10 |
| 13 | Krasnodar 2 | 7 | -2 | 10 |
| 14 | Chayka Pesch. | 7 | -4 | 9 |
| 15 | Akron Tolyatti | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Dynamo Bryansk | 7 | -4 | 6 |
| 17 | Chertanovo M. | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Jaroslavl | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Volgar | 7 | -3 | 4 |
| 20 | Voronezh | 7 | -6 | 4 |
| 21 | Irtysh Omsk | 7 | -7 | 4 |
| 22 | Tomsk | 7 | -7 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| Nizhny Novgorod | |
| Volgar | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Nizhny Novgorod | Volgar |
|---|---|---|---|
| 1 | Orenburg | 2 - 1 | |
| 2 | Sp. Moskva 2 | ||
| 3 | Neftekhimik | 0 - 1 | |
| 4 | Baltika | 2 - 0 | |
| 5 | Yenisey | ||
| 6 | Veles Moscow | ||
| 7 | Torpedo Moscow | ||
| 8 | SKA Khabarovsk | 1 - 0 | |
| 9 | Krylya Sovetov | ||
| 10 | Alania | 1 - 1 | |
| 11 | Tekstilshchik | 2 - 1 | |
| 12 | Nizhny Novgorod | - | |
| 13 | Krasnodar 2 | ||
| 14 | Chayka Pesch. | 2 - 1 | |
| 15 | Akron Tolyatti | ||
| 16 | Dynamo Bryansk | ||
| 17 | Chertanovo M. | ||
| 18 | Jaroslavl | ||
| 19 | Volgar | - | |
| 20 | Voronezh | ||
| 21 | Irtysh Omsk | 2 - 0 | |
| 22 | Tomsk | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Nizhny Novgorod | Volgar | |
| Pozice | 12 | 19 |
| Body | 10 | 4 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 3 | 22 |
| Body | 10 | 0 |
Forma v lize
| Nizhny Novgorod | Volgar | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
1 3 |
1
1 5 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
1 1 |
0
0 4 |
Góly v lize
| Nizhny Novgorod | Volgar | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
7 |
7
10 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
6
3 |
2
7 |
Celková statistika pro 1. Liga
| Zápasy (77) | |
| Domácí vítězství | 44% |
| Remízy | 21% |
| Vítězství pro hosta | 35% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (172) | |
| Góly na zápas | 2.23 |
| Góly doma na zápas | 1.12 |
| Góly hosta na zápas | 1.12 |
| Domácí tým skóroval v | 70% |
| Hostující tým skóroval v | 64% |
| Skórují Oba Týmy | 40% |
| Nad 1.5 | 66% |
| Nad 2.5 | 42% |
| Nad 3.5 | 13% |
Nizhny Novgorod další 6 zápasy
| 2020-09-13 | Voronezh | - | Nizhny Novgorod |
| 2020-09-19 | Nizhny Novgorod | - | Jaroslavl |
| 2020-09-23 | Torpedo Moscow | - | Nizhny Novgorod |
| 2020-09-27 | Nizhny Novgorod | - | Akron Tolyatti |
| 2020-10-04 | Krasnodar 2 | - | Nizhny Novgorod |
| 2020-10-09 | Nizhny Novgorod | - | Baltika |
Volgar další 6 zápasy
| 2020-09-13 | Volgar | - | Chertanovo M. |
| 2020-09-19 | Tomsk | - | Volgar |
| 2020-09-23 | Volgar | - | Irtysh Omsk |
| 2020-09-27 | Dynamo Bryansk | - | Volgar |
| 2020-10-04 | Volgar | - | Neftekhimik |
| 2020-10-09 | Alania | - | Volgar |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 3.60 | 3.25 |
| Pravděpodobnost | 71% | 13% | 16% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 1.72 |
| Pravděpodobnost | 81% | 19% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 3.25 | |
| Pravděpodobnost | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.09 | 1.71 | |
| Pravděpodobnost | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.71 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.25 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 42% | 58% | |
| Ne @ 1.80 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-09-09 16:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!