Serie A - Itálie
sobota, 25.04.2026
14:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Parma |
| Hosté: |
Pisa |
| Vzdálenost: |
121.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ennio Tardini
|
| Kapacita: |
27 906 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Trenér |
| Domácí: |
Carlos Cuesta (Spa) |
| Hosté: |
Oscar Hiljemark (Sve) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
14:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.00 |
3.50 |
1X |
|
|
|
1.29 |
1.57 |
| 41% |
41% |
18% |
1.29 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.63 |
|
|
|
2.63 |
1.50 |
|
|
|
5.00 |
1.17 |
| 64% |
36% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
24% |
76% |
Poslední 8 přímé zápasy
|
2025-12-08 |
Pisa
|
0 - 1 |
Parma
|
|
2024-02-17 |
Parma
|
3 - 2 |
Pisa
|
|
2023-08-29 |
Pisa
|
1 - 2 |
Parma
|
|
2023-02-28 |
Parma
|
0 - 1 |
Pisa
|
|
2022-10-08 |
Pisa
|
0 - 0 |
Parma
|
|
2022-02-22 |
Pisa
|
0 - 0 |
Parma
|
|
2021-09-26 |
Parma
|
1 - 1 |
Pisa
|
|
2018-08-12 |
Parma
|
0 - 1 |
Pisa
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
2 |
|
3 |
2 |
1 |
| 38% |
38% |
25% |
|
38% |
25% |
12% |
Parma poslední 12 zápasy
|
2026-04-18 |
Udinese
|
0 - 1 |
Parma
|
|
2026-04-12 |
Parma
|
1 - 1 |
Napoli
|
|
2026-04-04 |
Lazio
|
1 - 1 |
Parma
|
|
2026-03-21 |
Parma
|
0 - 2 |
Cremonese
|
|
2026-03-13 |
Torino
|
4 - 1 |
Parma
|
|
2026-03-08 |
Fiorentina
|
0 - 0 |
Parma
|
|
2026-02-27 |
Parma
|
1 - 1 |
Cagliari
|
|
2026-02-22 |
Milan
|
0 - 1 |
Parma
|
|
2026-02-15 |
Parma
|
2 - 1 |
Verona
|
|
2026-02-08 |
Bologna
|
0 - 1 |
Parma
|
|
2026-02-01 |
Parma
|
1 - 4 |
Juventus
|
|
2026-01-25 |
Atalanta
|
4 - 0 |
Parma
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
4 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
33% |
25% |
Pisa poslední 12 zápasy
|
2026-04-19 |
Pisa
|
1 - 2 |
Genoa
|
|
2026-04-10 |
Roma
|
3 - 0 |
Pisa
|
|
2026-04-05 |
Pisa
|
0 - 1 |
Torino
|
|
2026-03-22 |
Como
|
5 - 0 |
Pisa
|
|
2026-03-15 |
Pisa
|
3 - 1 |
Cagliari
|
|
2026-03-07 |
Juventus
|
4 - 0 |
Pisa
|
|
2026-03-02 |
Pisa
|
0 - 1 |
Bologna
|
|
2026-02-23 |
Fiorentina
|
1 - 0 |
Pisa
|
|
2026-02-13 |
Pisa
|
1 - 2 |
Milan
|
|
2026-02-06 |
Verona
|
0 - 0 |
Pisa
|
|
2026-01-31 |
Pisa
|
1 - 3 |
Sassuolo
|
|
2026-01-23 |
Inter
|
6 - 2 |
Pisa
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
8 |
8 |
5 |
| 8% |
8% |
83% |
|
67% |
67% |
42% |
Tabulka Serie A
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Inter |
33 |
25 |
3 |
5 |
78 |
29 |
+49 |
78 |
| 2 |
Napoli |
34 |
21 |
6 |
7 |
52 |
33 |
+19 |
69 |
| 3 |
Milan |
33 |
19 |
9 |
5 |
48 |
27 |
+21 |
66 |
| 4 |
Juventus |
33 |
18 |
9 |
6 |
57 |
29 |
+28 |
63 |
| 5 |
Roma |
33 |
18 |
4 |
11 |
46 |
29 |
+17 |
58 |
| 6 |
Como |
33 |
16 |
10 |
7 |
57 |
28 |
+29 |
58 |
| 7 |
Atalanta |
33 |
14 |
12 |
7 |
45 |
29 |
+16 |
54 |
| 8 |
Bologna |
33 |
14 |
6 |
13 |
42 |
39 |
+3 |
48 |
| 9 |
Lazio |
33 |
12 |
11 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
47 |
| 10 |
Sassuolo |
33 |
13 |
6 |
14 |
41 |
44 |
-3 |
45 |
| 11 |
Udinese |
33 |
12 |
7 |
14 |
38 |
43 |
-5 |
43 |
| 12 |
Torino |
33 |
11 |
7 |
15 |
37 |
54 |
-17 |
40 |
| 13 |
Genoa |
33 |
10 |
9 |
14 |
40 |
46 |
-6 |
39 |
| 14 |
Parma |
33 |
9 |
12 |
12 |
24 |
40 |
-16 |
39 |
| 15 |
Fiorentina |
33 |
8 |
12 |
13 |
38 |
45 |
-7 |
36 |
| 16 |
Cagliari |
33 |
8 |
9 |
16 |
33 |
47 |
-14 |
33 |
| 17 |
Cremonese |
34 |
6 |
10 |
18 |
26 |
51 |
-25 |
28 |
| 18 |
Lecce |
33 |
7 |
7 |
19 |
22 |
46 |
-24 |
28 |
| 19 |
Verona |
33 |
3 |
9 |
21 |
23 |
56 |
-33 |
18 |
| 20 |
Pisa |
33 |
2 |
12 |
19 |
24 |
60 |
-36 |
18 |
Chronologie zápasů v lize
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Parma |
Pisa |
| 1 |
Inter |
0 - 2 |
6 - 2 |
| 2 |
Napoli |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 3 |
Milan |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Juventus |
1 - 4 |
4 - 0 |
| 5 |
Roma |
|
3 - 0 |
| 6 |
Como |
0 - 0 |
5 - 0 |
| 7 |
Atalanta |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Bologna |
1 - 3 |
4 - 0 |
| 9 |
Lazio |
0 - 1 |
|
| 10 |
Sassuolo |
|
2 - 2 |
| 11 |
Udinese |
0 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Torino |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 13 |
Genoa |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 14 |
Parma |
- |
|
| 15 |
Fiorentina |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
Cagliari |
1 - 1 |
2 - 2 |
| 17 |
Cremonese |
0 - 2 |
|
| 18 |
Lecce |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 19 |
Verona |
2 - 1 |
0 - 0 |
| 20 |
Pisa |
|
- |
Statistiky týmu
| |
Parma |
Pisa |
| Vítězství |
9 |
2 |
| Remízy |
12 |
12 |
| Prohry |
12 |
19 |
| Vstřelené góly |
24 |
24 |
| Obdržené góly |
40 |
60 |
| Průměr vstřelené góly |
0.73 |
0.73 |
| Průměr obdržené góly |
1.21 |
1.82 |
| Zápasy vstřelené góly |
58% |
45% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
85% |
| Skórují Oba Týmy |
42% |
42% |
| Nad 1.5 |
61% |
64% |
| Nad 2.5 |
30% |
48% |
| Nad 3.5 |
15% |
36% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
0 |
| Remízy |
6 |
8 |
| Prohry |
7 |
8 |
| Vstřelené góly |
12 |
16 |
| Obdržené góly |
22 |
39 |
| Průměr vstřelené góly |
0.75 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.38 |
2.44 |
| Zápasy vstřelené góly |
56% |
56% |
| Zápasy obdržené góly |
81% |
94% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
56% |
| Nad 1.5 |
69% |
81% |
| Nad 2.5 |
31% |
69% |
| Nad 3.5 |
19% |
62% |
Celková statistika pro Serie A
| Zápasy (331) |
| Domácí vítězství |
40% |
| Remízy |
26% |
| Vítězství pro hosta |
34% |
| Odehrané zápasy |
87% |
| Góly (805) |
| Góly na zápas |
2.43 |
| Góly doma na zápas |
1.30 |
| Góly hosta na zápas |
1.13 |
| Domácí tým skóroval v |
69% |
| Hostující tým skóroval v |
68% |
| Skórují Oba Týmy |
46% |
| Nad 1.5 |
70% |
| Nad 2.5 |
46% |
| Nad 3.5 |
22% |
Parma další 4 zápasy
|
2026-05-03 |
Inter
|
- |
Parma
|
|
2026-05-10 |
Parma
|
- |
Roma
|
|
2026-05-17 |
Como
|
- |
Parma
|
|
2026-05-24 |
Parma
|
- |
Sassuolo
|
Pisa další 4 zápasy
|
2026-05-01 |
Pisa
|
- |
Lecce
|
|
2026-05-10 |
Cremonese
|
- |
Pisa
|
|
2026-05-17 |
Pisa
|
- |
Napoli
|
|
2026-05-24 |
Lazio
|
- |
Pisa
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.30 |
3.00 |
3.50 |
| Pravděpodobnost |
41% |
41% |
18% |
|
1X @ 1.29 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.29 |
1.57 |
| Pravděpodobnost |
69% |
31% |
|
1X @ 1.29 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.50 |
2.63 |
| Pravděpodobnost |
|
64% |
36% |
|
Nad 1.5 @ 1.50 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.63 |
1.50 |
| Pravděpodobnost |
|
41% |
59% |
|
Pod 2.5 @ 1.50 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
5.00 |
1.17 |
| Pravděpodobnost |
|
24% |
76% |
|
Pod 3.5 @ 1.17 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
43% |
57% |
|
Ne @ 1.70 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-25 12:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!