Championship - Baráž - Skotsko
pátek, 15.05.2026
19:45
Partick Thistle
Dunfermline
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Výherce Partick Thistle
celkem výsledek 3 - 2
Výsledek prvního zápasu
Dunfermline1 - 1Partick Thistle
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Glasgow |
| Hosté: |
Dunfermline |
| Vzdálenost: |
54.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Firhill Stadium
|
| Kapacita: |
10 887 |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
19:45 (19:45 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.86 |
3.60 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.80 |
| 39% |
32% |
29% |
1.86 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-05-12 |
Dunfermline
|
1 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2026-04-11 |
Partick Thistle
|
2 - 0 |
Dunfermline
|
|
2026-02-24 |
Dunfermline
|
2 - 2 |
Partick Thistle
|
|
2025-11-25 |
Partick Thistle
|
1 - 0 |
Dunfermline
|
|
2025-09-27 |
Dunfermline
|
0 - 2 |
Partick Thistle
|
|
2025-04-19 |
Dunfermline
|
0 - 0 |
Partick Thistle
|
|
2025-01-04 |
Partick Thistle
|
1 - 4 |
Dunfermline
|
|
2024-11-02 |
Dunfermline
|
0 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2024-09-21 |
Partick Thistle
|
1 - 0 |
Dunfermline
|
|
2024-04-06 |
Dunfermline
|
1 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2024-02-23 |
Partick Thistle
|
1 - 3 |
Dunfermline
|
|
2023-12-16 |
Dunfermline
|
1 - 2 |
Partick Thistle
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
4 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
33% |
25% |
Partick Thistle poslední 12 zápasy
|
2026-05-12 |
Dunfermline
|
1 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2026-05-01 |
Partick Thistle
|
1 - 1 |
Queen's Park
|
|
2026-04-25 |
Arbroath
|
0 - 0 |
Partick Thistle
|
|
2026-04-18 |
Airdrieonians
|
2 - 2 |
Partick Thistle
|
|
2026-04-11 |
Partick Thistle
|
2 - 0 |
Dunfermline
|
|
2026-04-04 |
Ayr United
|
1 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2026-03-27 |
Partick Thistle
|
3 - 1 |
Ross County
|
|
2026-03-24 |
Raith Rovers
|
0 - 2 |
Partick Thistle
|
|
2026-03-20 |
Partick Thistle
|
0 - 0 |
Saint Johnstone
|
|
2026-03-13 |
Greenock Morton
|
1 - 2 |
Partick Thistle
|
|
2026-03-08 |
Saint Mirren
|
2 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2026-02-28 |
Partick Thistle
|
0 - 0 |
Arbroath
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
9 |
4 |
2 |
| 33% |
58% |
8% |
|
75% |
33% |
17% |
Dunfermline poslední 12 zápasy
|
2026-05-12 |
Dunfermline
|
1 - 1 |
Partick Thistle
|
|
2026-05-08 |
Arbroath
|
0 - 0 |
Dunfermline
|
|
2026-05-05 |
Dunfermline
|
1 - 0 |
Arbroath
|
|
2026-05-01 |
Dunfermline
|
0 - 0 |
Arbroath
|
|
2026-04-25 |
Queen's Park
|
0 - 2 |
Dunfermline
|
|
2026-04-21 |
Dunfermline
|
0 - 2 |
Saint Johnstone
|
|
2026-04-18 |
Dunfermline
|
0 - 0 |
Falkirk
|
|
2026-04-14 |
Airdrieonians
|
2 - 2 |
Dunfermline
|
|
2026-04-11 |
Partick Thistle
|
2 - 0 |
Dunfermline
|
|
2026-04-07 |
Ayr United
|
0 - 3 |
Dunfermline
|
|
2026-04-04 |
Dunfermline
|
3 - 1 |
Greenock Morton
|
|
2026-03-21 |
Ross County
|
2 - 2 |
Dunfermline
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
8 |
4 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
67% |
33% |
25% |
Tabulka Championship
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Saint Johnstone |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Partick Thistle |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Arbroath |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Dunfermline |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Raith Rovers |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Queen's Park |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Ayr United |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Greenock Morton |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Airdrieonians |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Ross County |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Partick Thistle další zápasy
Žádné údaje v systému
Dunfermline další zápasy
Žádné údaje v systému
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.86 |
3.60 |
4.00 |
| Pravděpodobnost |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.86 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.25 |
1.80 |
| Pravděpodobnost |
66% |
34% |
|
1X @ 1.25 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.29 |
3.50 |
| Pravděpodobnost |
|
73% |
27% |
|
Nad 1.5 @ 1.29 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.90 |
1.90 |
| Pravděpodobnost |
|
49% |
51% |
|
Pod 2.5 @ 1.90 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.25 |
1.33 |
| Pravděpodobnost |
|
28% |
72% |
|
Pod 3.5 @ 1.33 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.75 |
2.00 |
| Pravděpodobnost |
|
53% |
47% |
|
Ano @ 1.75 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-15 16:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!