League One - Skotsko
sobota, 31.07.2021
15:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Peterhead |
| Hosté: |
Alloa |
| Vzdálenost: |
196.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Balmoor
|
| Kapacita: |
4 000 (1 000) |
| Rozměry: |
96 x 64 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
15:00 (15:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.62 |
3.40 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 33% |
31% |
36% |
1.28 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 71% |
29% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2017-05-06 |
Peterhead
|
3 - 2 |
Alloa Athletic
|
|
2017-01-14 |
Alloa Athletic
|
0 - 1 |
Peterhead
|
|
2016-12-10 |
Peterhead
|
1 - 1 |
Alloa Athletic
|
|
2016-11-26 |
Peterhead
|
0 - 1 |
Alloa Athletic
|
|
2016-08-06 |
Alloa Athletic
|
4 - 0 |
Peterhead
|
|
2013-08-03 |
Peterhead
|
0 - 2 |
Alloa Athletic
|
|
2012-03-17 |
Peterhead
|
0 - 1 |
Alloa Athletic
|
|
2012-01-31 |
Alloa Athletic
|
3 - 1 |
Peterhead
|
|
2011-11-12 |
Peterhead
|
1 - 1 |
Alloa Athletic
|
|
2011-08-27 |
Alloa Athletic
|
2 - 1 |
Peterhead
|
|
2011-07-23 |
Peterhead
|
2 - 2 |
Alloa Athletic
|
|
2011-03-26 |
Alloa Athletic
|
0 - 0 |
Peterhead
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
5 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
42% |
33% |
Peterhead poslední 12 zápasy
|
2021-07-24 |
Stirling Albion
|
3 - 1 |
Peterhead
|
|
2021-07-17 |
Peterhead
|
3 - 1 |
Cove Rangers
|
|
2021-07-13 |
Inverness
|
2 - 0 |
Peterhead
|
|
2021-07-10 |
Peterhead
|
0 - 2 |
Hearts
|
|
2021-05-04 |
Dumbarton
|
3 - 2 |
Peterhead
|
|
2021-05-01 |
Peterhead
|
1 - 2 |
Forfar Athletic
|
|
2021-04-29 |
East Fife
|
1 - 3 |
Peterhead
|
|
2021-04-24 |
Peterhead
|
3 - 0 |
Clyde
|
|
2021-04-20 |
Peterhead
|
1 - 0 |
Falkirk
|
|
2021-04-17 |
East Fife
|
2 - 1 |
Peterhead
|
|
2021-04-10 |
Peterhead
|
0 - 3 |
Partick Thistle
|
|
2021-04-06 |
Forfar Athletic
|
1 - 1 |
Peterhead
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
11 |
8 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
92% |
67% |
33% |
Alloa Athletic poslední 12 zápasy
|
2021-07-24 |
Raith Rovers
|
0 - 0 |
Alloa Athletic
|
|
2021-07-20 |
Brechin City
|
1 - 0 |
Alloa Athletic
|
|
2021-07-17 |
Alloa Athletic
|
2 - 1 |
Livingston
|
|
2021-07-13 |
Alloa Athletic
|
0 - 1 |
Cowdenbeath
|
|
2021-07-03 |
Alloa Athletic
|
0 - 0 |
Greenock Morton
|
|
2021-04-30 |
Alloa Athletic
|
1 - 0 |
Dunfermline
|
|
2021-04-24 |
Greenock Morton
|
1 - 1 |
Alloa Athletic
|
|
2021-04-17 |
Alloa Athletic
|
1 - 2 |
Raith Rovers
|
|
2021-04-09 |
Hearts
|
6 - 0 |
Alloa Athletic
|
|
2021-04-03 |
Arbroath
|
2 - 1 |
Alloa Athletic
|
|
2021-03-27 |
Alloa Athletic
|
2 - 2 |
Ayr United
|
|
2021-03-19 |
Alloa Athletic
|
0 - 3 |
Dundee FC
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
7 |
6 |
2 |
| 17% |
33% |
50% |
|
58% |
50% |
17% |
Peterhead další 6 zápasy
|
2021-08-07 |
Falkirk
|
- |
Peterhead
|
|
2021-08-14 |
Montrose
|
- |
Peterhead
|
|
2021-08-21 |
Peterhead
|
- |
Airdrieonians
|
|
2021-08-28 |
East Fife
|
- |
Peterhead
|
|
2021-09-04 |
Peterhead
|
- |
East Fife
|
|
2021-09-11 |
Peterhead
|
- |
Clyde
|
Alloa Athletic další 6 zápasy
|
2021-08-07 |
Alloa Athletic
|
- |
East Fife
|
|
2021-08-14 |
Clyde
|
- |
Alloa Athletic
|
|
2021-08-21 |
Alloa Athletic
|
- |
Queen's Park
|
|
2021-08-28 |
Airdrieonians
|
- |
Alloa Athletic
|
|
2021-09-04 |
Cowdenbeath
|
- |
Alloa Athletic
|
|
2021-09-11 |
Alloa Athletic
|
- |
Falkirk
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.62 |
3.40 |
2.25 |
| Pravděpodobnost |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.28 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.53 |
1.40 |
| Pravděpodobnost |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.30 |
3.40 |
| Pravděpodobnost |
|
71% |
29% |
|
Nad 1.5 @ 1.30 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.75 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 2.5 @ 1.75 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.50 |
1.28 |
| Pravděpodobnost |
|
27% |
73% |
|
Pod 3.5 @ 1.28 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.80 |
1.90 |
| Pravděpodobnost |
|
51% |
49% |
|
Ano @ 1.80 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-31 12:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!