Vtora PFL - Bulharsko
pátek, 16.10.2020
18:00
18:00

Pirin Bl

Minyor Pernik
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Blagoevgrad |
| Hosté: | Pernik |
| Vzdálenost: | 65.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hristo Botev Blagoevgrad |
| Kapacita: | 18 000 (11 000) |
| Rozměry: | 105 x 66 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 4.34 | 5.80 | 1 | 1.10 | 2.37 | |||
| 55% | 14% | 31% | 1.46 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.30 | 1.63 | 2.17 | 2.50 | 1.46 | ||||||
| 80% | 20% | 65% | 35% | 40% | 60% |
Poslední 5 přímé zápasy
| 2011-04-25 | Minyor Pernik | 1 - 0 | Pirin Bl |
| 2010-09-25 | Pirin Bl | 1 - 1 | Minyor Pernik |
| 2010-02-27 | Minyor Pernik | 0 - 1 | Pirin Bl |
| 2009-08-08 | Pirin Bl | 0 - 1 | Minyor Pernik |
| 2009-05-03 | Pirin Bl | 1 - 0 | Minyor Pernik |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 40% | 20% | 40% | 20% | 0% | 0% |
Pirin Bl poslední 12 zápasy
| 2020-10-03 | Lokomotiv Sf | 3 - 1 | Pirin Bl |
| 2020-09-29 | Rodopa Smolyan | 0 - 2 | Pirin Bl |
| 2020-09-25 | Pirin Bl | 4 - 0 | Neftochimic |
| 2020-09-21 | Lokomotiv Gorna | 1 - 2 | Pirin Bl |
| 2020-09-12 | Pirin Bl | 4 - 0 | Sportist Svoge |
| 2020-08-28 | Ludogorets II | 3 - 2 | Pirin Bl |
| 2020-08-23 | Pirin Bl | 4 - 1 | Sozopol |
| 2020-08-19 | Septemvri Simitli | 2 - 0 | Pirin Bl |
| 2020-08-15 | Pirin Bl | 4 - 1 | Yantra Gabrovo |
| 2020-08-07 | Hebar | 1 - 1 | Pirin Bl |
| 2020-07-31 | Arda Kardzhali | 0 - 2 | Pirin Bl |
| 2020-07-16 | Pirin Bl | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 7 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 58% | 50% |
Minyor Pernik poslední 12 zápasy
| 2020-10-10 | Tsarsko Selo | 1 - 1 | Minyor Pernik |
| 2020-10-04 | Minyor Pernik | 0 - 1 | Kariana Erden |
| 2020-09-27 | Loveč | 5 - 1 | Minyor Pernik |
| 2020-09-20 | Minyor Pernik | 0 - 0 | Dobrudzha |
| 2020-09-14 | Septemvri Sf | 3 - 1 | Minyor Pernik |
| 2020-08-31 | Lokomotiv Sf | 0 - 0 | Minyor Pernik |
| 2020-08-23 | Minyor Pernik | 2 - 1 | Neftochimic |
| 2020-08-19 | Lokomotiv Gorna | 1 - 2 | Minyor Pernik |
| 2020-08-14 | Minyor Pernik | 3 - 0 | Sportist Svoge |
| 2020-08-07 | Ludogorets II | 2 - 1 | Minyor Pernik |
| 2019-09-25 | Minyor Pernik | 1 - 2 | Botev Plovdiv |
| 2013-05-25 | Beroe | 1 - 0 | Minyor Pernik |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 17% |
Tabulka Vtora PFL
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kariana Erden | 9 | +14 | 22 |
| 2 | Lokomotiv Sf | 9 | +14 | 22 |
| 3 | Hebar | 7 | +11 | 16 |
| 4 | Pirin Bl | 9 | +10 | 16 |
| 5 | Septemvri Sf | 8 | +4 | 16 |
| 6 | Ludogorets II | 7 | +5 | 15 |
| 7 | Loveč | 9 | +2 | 14 |
| 8 | Septemvri Simitli | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Minyor Pernik | 9 | -3 | 11 |
| 10 | Strumska Slava | 8 | -4 | 9 |
| 11 | Dobrudzha | 9 | -4 | 9 |
| 12 | Sozopol | 7 | -4 | 6 |
| 13 | Sportist Svoge | 7 | -10 | 4 |
| 14 | Lokomotiv Gorna | 8 | -10 | 3 |
| 15 | Yantra Gabrovo | 7 | -12 | 3 |
| 16 | Neftochimic | 8 | -14 | 2 |
| 17 | Vitosha B. | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Pirin Bl | |
| Minyor Pernik | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Pirin Bl | Minyor Pernik |
|---|---|---|---|
| 1 | Kariana Erden | ||
| 2 | Lokomotiv Sf | 0 - 0 | |
| 3 | Hebar | ||
| 4 | Pirin Bl | - | |
| 5 | Septemvri Sf | 3 - 1 | |
| 6 | Ludogorets II | 2 - 1 | |
| 7 | Loveč | 5 - 1 | |
| 8 | Septemvri Simitli | ||
| 9 | Minyor Pernik | - | |
| 10 | Strumska Slava | ||
| 11 | Dobrudzha | ||
| 12 | Sozopol | 4 - 1 | |
| 13 | Sportist Svoge | 4 - 0 | |
| 14 | Lokomotiv Gorna | 1 - 2 | |
| 15 | Yantra Gabrovo | 4 - 1 | |
| 16 | Neftochimic | 4 - 0 | |
| 17 | Vitosha B. |
Pozice v lize
| Pirin Bl | Minyor Pernik | |
| Pozice | 4 | 9 |
| Body | 16 | 11 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 2 | 6 |
| Body | 12 | 4 |
Forma v lize
| Pirin Bl | Minyor Pernik | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
1 3 |
3
2 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
0 0 |
1
1 3 |
Góly v lize
| Pirin Bl | Minyor Pernik | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
22
12 |
10
13 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
16
2 |
5
11 |
Celková statistika pro Vtora PFL
| Zápasy (64) | |
| Domácí vítězství | 58% |
| Remízy | 19% |
| Vítězství pro hosta | 23% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (186) | |
| Góly na zápas | 2.91 |
| Góly doma na zápas | 1.88 |
| Góly hosta na zápas | 1.03 |
| Domácí tým skóroval v | 77% |
| Hostující tým skóroval v | 61% |
| Skórují Oba Týmy | 47% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 36% |
Pirin Bl další 6 zápasy
| 2020-10-21 | Pirin Bl | - | Beroe |
| 2020-10-25 | Dobrudzha | - | Pirin Bl |
| 2020-11-02 | Pirin Bl | - | Loveč |
| 2020-11-09 | Kariana Erden | - | Pirin Bl |
| 2020-11-23 | Septemvri Sf | - | Pirin Bl |
| 2020-12-04 | Strumska Slava | - | Pirin Bl |
Minyor Pernik další 6 zápasy
| 2020-10-31 | Strumska Slava | - | Minyor Pernik |
| 2020-11-21 | Hebar | - | Minyor Pernik |
| 2020-11-28 | Minyor Pernik | - | Yantra Gabrovo |
| 2020-12-04 | Septemvri Simitli | - | Minyor Pernik |
| 2020-12-12 | Minyor Pernik | - | Sozopol |
| 2021-02-05 | Pirin Bl | - | Minyor Pernik |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.46 | 4.34 | 5.80 |
| Pravděpodobnost | 55% | 14% | 31% |
| 1 @ 1.46 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.10 | 2.37 |
| Pravděpodobnost | 63% | 37% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.30 | |
| Pravděpodobnost | 80% | 20% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.63 | 2.17 | |
| Pravděpodobnost | 65% | 35% | |
| Nad 2.5 @ 1.63 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.46 | |
| Pravděpodobnost | 40% | 60% | |
| Pod 3.5 @ 1.46 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.77 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 56% | 44% | |
| Ano @ 1.77 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-16 16:05. V tomto okamžiku jsou možné změny!