Premier League - Keňa
pátek, 23.10.2026
14:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Nairobi |
| Hosté: |
Nairobi |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
14:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.70 |
2.88 |
2.54 |
X2 |
|
|
|
1.40 |
1.35 |
| 7% |
45% |
48% |
1.35 |
|
|
|
13% |
87% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.51 |
2.36 |
|
|
|
2.52 |
1.41 |
|
|
|
5.10 |
1.10 |
| 52% |
48% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
41% |
59% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-05-23 |
Kenya CB
|
0 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2026-01-20 |
Posta Rangers
|
0 - 1 |
Kenya CB
|
|
2025-03-01 |
Kenya CB
|
1 - 2 |
Posta Rangers
|
|
2024-09-21 |
Posta Rangers
|
0 - 3 |
Kenya CB
|
|
2024-06-15 |
Kenya CB
|
0 - 0 |
Posta Rangers
|
|
2023-11-05 |
Posta Rangers
|
0 - 0 |
Kenya CB
|
|
2023-05-07 |
Posta Rangers
|
0 - 1 |
Kenya CB
|
|
2023-01-25 |
Kenya CB
|
1 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2022-01-23 |
Kenya CB
|
2 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2022-01-19 |
Posta Rangers
|
1 - 1 |
Kenya CB
|
|
2021-07-30 |
Kenya CB
|
0 - 2 |
Posta Rangers
|
|
2020-11-29 |
Posta Rangers
|
0 - 3 |
Kenya CB
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
4 |
0 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
33% |
0% |
Posta Rangers poslední 12 zápasy
|
2026-10-18 |
Muranga Seal
|
5 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2026-10-10 |
Posta Rangers
|
0 - 1 |
Shabana
|
|
2026-05-31 |
Posta Rangers
|
0 - 1 |
Ulinzi Stars
|
|
2026-05-23 |
Kenya CB
|
0 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2026-05-16 |
Nairobi United
|
2 - 2 |
Posta Rangers
|
|
2026-05-11 |
Posta Rangers
|
3 - 0 |
Sofapaka
|
|
2026-05-06 |
Bandari
|
1 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2026-04-24 |
Posta Rangers
|
1 - 1 |
Bidco United
|
|
2026-04-19 |
Posta Rangers
|
0 - 3 |
APS Bomet
|
|
2026-04-12 |
Posta Rangers
|
0 - 2 |
Nairobi United
|
|
2026-04-06 |
Mara Sugar
|
1 - 0 |
Posta Rangers
|
|
2026-03-28 |
Posta Rangers
|
0 - 2 |
Kakamega Homeboyz
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
8 |
4 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
67% |
33% |
17% |
Kenya CB poslední 12 zápasy
|
2026-10-17 |
Kenya CB
|
1 - 0 |
Mathare United
|
|
2026-10-11 |
Nairobi United
|
2 - 2 |
Kenya CB
|
|
2026-06-14 |
Kenya CB
|
0 - 2 |
Bandari
|
|
2026-05-31 |
Shabana
|
1 - 2 |
Kenya CB
|
|
2026-05-27 |
Sofapaka
|
1 - 2 |
Kenya CB
|
|
2026-05-23 |
Kenya CB
|
0 - 1 |
Posta Rangers
|
|
2026-05-16 |
Tusker
|
0 - 0 |
Kenya CB
|
|
2026-05-10 |
Kenya CB
|
2 - 2 |
Bandari
|
|
2026-05-06 |
APS Bomet
|
1 - 0 |
Kenya CB
|
|
2026-05-03 |
Nairobi United
|
0 - 1 |
Kenya CB
|
|
2026-04-26 |
Kenya CB
|
1 - 1 |
Kakamega Homeboyz
|
|
2026-04-18 |
Kenya CB
|
2 - 3 |
Ulinzi Stars
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
7 |
5 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
58% |
42% |
25% |
Tabulka Premier League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Gor Mahia |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 2 |
Mara Sugar |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 3 |
Kenya CB |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Kakamega Homeboyz |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 4 |
Leopards |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Shabana |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 7 |
Muranga Seal |
2 |
1 |
0 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
3 |
| 8 |
Tusker |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 9 |
3K FC |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 10 |
Nairobi United |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 11 |
Bandari |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 12 |
Migori Youth |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 13 |
Kenya Police |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
APS Bomet |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 14 |
Mathare United |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 16 |
Ulinzi Stars |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 17 |
Mombasa United |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 18 |
Posta Rangers |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
Chronologie zápasů v lize
| Posta Rangers |
|
| Kenya CB |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Posta Rangers |
Kenya CB |
| 1 |
Gor Mahia |
|
|
| 2 |
Mara Sugar |
|
|
| 3 |
Kenya CB |
|
- |
| 4 |
Kakamega Homeboyz |
|
|
| 4 |
Leopards |
|
|
| 6 |
Shabana |
0 - 1 |
|
| 7 |
Muranga Seal |
|
|
| 8 |
Tusker |
|
|
| 9 |
3K FC |
|
|
| 10 |
Nairobi United |
|
2 - 2 |
| 11 |
Bandari |
|
|
| 12 |
Migori Youth |
|
|
| 13 |
Kenya Police |
|
|
| 14 |
APS Bomet |
|
|
| 14 |
Mathare United |
|
|
| 16 |
Ulinzi Stars |
|
|
| 17 |
Mombasa United |
|
|
| 18 |
Posta Rangers |
- |
|
Statistiky týmu
| |
Posta Rangers |
Kenya CB |
| Vítězství |
0 |
1 |
| Remízy |
0 |
1 |
| Prohry |
2 |
0 |
| Vstřelené góly |
1 |
3 |
| Obdržené góly |
6 |
2 |
| Průměr vstřelené góly |
0.50 |
1.50 |
| Průměr obdržené góly |
3.00 |
1.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
50% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
50% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
50% |
| Nad 1.5 |
50% |
50% |
| Nad 2.5 |
50% |
50% |
| Nad 3.5 |
50% |
50% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
0 |
0 |
| Remízy |
0 |
1 |
| Prohry |
1 |
0 |
| Vstřelené góly |
0 |
2 |
| Obdržené góly |
1 |
2 |
| Průměr vstřelené góly |
0.00 |
2.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.00 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
0% |
100% |
| Zápasy obdržené góly |
100% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
0% |
100% |
| Nad 1.5 |
0% |
100% |
| Nad 2.5 |
0% |
100% |
| Nad 3.5 |
0% |
100% |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (17) |
| Domácí vítězství |
24% |
| Remízy |
47% |
| Vítězství pro hosta |
29% |
| Odehrané zápasy |
6% |
| Góly (38) |
| Góly na zápas |
2.24 |
| Góly doma na zápas |
1.18 |
| Góly hosta na zápas |
1.06 |
| Domácí tým skóroval v |
59% |
| Hostující tým skóroval v |
76% |
| Skórují Oba Týmy |
53% |
| Nad 1.5 |
59% |
| Nad 2.5 |
35% |
| Nad 3.5 |
24% |
Posta Rangers další 6 zápasy
|
2026-10-28 |
Bandari
|
- |
Posta Rangers
|
|
2026-11-02 |
Posta Rangers
|
- |
3K FC
|
|
2026-11-07 |
Mathare United
|
- |
Posta Rangers
|
|
2026-11-15 |
Kenya Police
|
- |
Posta Rangers
|
|
2026-11-21 |
Posta Rangers
|
- |
Gor Mahia
|
|
2026-11-25 |
Tusker
|
- |
Posta Rangers
|
Kenya CB další 6 zápasy
|
2026-10-28 |
Kenya CB
|
- |
Mombasa United
|
|
2026-11-01 |
Gor Mahia
|
- |
Kenya CB
|
|
2026-11-06 |
Kenya CB
|
- |
APS Bomet
|
|
2026-11-15 |
Kakamega Homeboyz
|
- |
Kenya CB
|
|
2026-11-22 |
Kenya CB
|
- |
3K FC
|
|
2026-11-25 |
Migori Youth
|
- |
Kenya CB
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.70 |
2.88 |
2.54 |
| Pravděpodobnost |
7% |
45% |
48% |
|
X2 @ 1.35 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.40 |
1.35 |
| Pravděpodobnost |
13% |
87% |
|
X2 @ 1.35 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.51 |
2.36 |
| Pravděpodobnost |
|
52% |
48% |
|
Nad 1.5 @ 1.51 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.52 |
1.41 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Pod 2.5 @ 1.41 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
5.10 |
1.10 |
| Pravděpodobnost |
|
41% |
59% |
|
Pod 3.5 @ 1.10 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.09 |
1.63 |
| Pravděpodobnost |
|
50% |
50% |
|
Ne @ 1.63 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-10-23 12:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!