J2 League - Japonsko
středa, 06.05.2026
06:00
Reilac Shiga
Renofa Yamaguchi
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Hikone |
| Hosté: |
Yamaguchi |
| Vzdálenost: |
454.9 km |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
06:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.20 |
2.15 |
X2 |
|
|
|
1.61 |
1.36 |
| 31% |
32% |
37% |
1.36 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.00 |
|
|
|
2.00 |
1.68 |
|
|
|
3.60 |
1.25 |
| 72% |
28% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
18% |
82% |
Poslední 1 přímé zápasy
|
2026-02-15 |
Renofa Yamaguchi
|
2 - 1 |
Reilac Shiga
|
Reilac Shiga poslední 12 zápasy
|
2026-05-03 |
Roasso Kumamoto
|
2 - 0 |
Reilac Shiga
|
|
2026-04-29 |
Reilac Shiga
|
1 - 3 |
Gainare Tottori
|
|
2026-04-25 |
Sagan Tosu
|
2 - 0 |
Reilac Shiga
|
|
2026-04-19 |
Reilac Shiga
|
0 - 3 |
Oita Trinita
|
|
2026-04-12 |
Reilac Shiga
|
2 - 1 |
Ryukyu
|
|
2026-03-29 |
Reilac Shiga
|
1 - 0 |
Tegevajaro Miyazaki
|
|
2026-03-22 |
Reilac Shiga
|
0 - 2 |
Sagan Tosu
|
|
2026-03-15 |
Kagoshima Utd
|
1 - 0 |
Reilac Shiga
|
|
2026-03-08 |
Reilac Shiga
|
1 - 0 |
Roasso Kumamoto
|
|
2026-02-28 |
Giravanz K.
|
1 - 2 |
Reilac Shiga
|
|
2026-02-25 |
Oita Trinita
|
2 - 0 |
Reilac Shiga
|
|
2026-02-21 |
Ryukyu
|
0 - 0 |
Reilac Shiga
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
4 |
1 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
33% |
8% |
Renofa Yamaguchi poslední 12 zápasy
|
2026-05-02 |
Gainare Tottori
|
4 - 1 |
Renofa Yamaguchi
|
|
2026-04-29 |
Renofa Yamaguchi
|
2 - 0 |
Ryukyu
|
|
2026-04-25 |
Giravanz K.
|
2 - 2 |
Renofa Yamaguchi
|
|
2026-04-18 |
Renofa Yamaguchi
|
2 - 1 |
Kagoshima Utd
|
|
2026-04-11 |
Oita Trinita
|
1 - 2 |
Renofa Yamaguchi
|
|
2026-04-05 |
Tegevajaro Miyazaki
|
3 - 0 |
Renofa Yamaguchi
|
|
2026-03-29 |
Renofa Yamaguchi
|
3 - 1 |
Oita Trinita
|
|
2026-03-22 |
Renofa Yamaguchi
|
0 - 1 |
Giravanz K.
|
|
2026-03-14 |
Ryukyu
|
1 - 1 |
Renofa Yamaguchi
|
|
2026-03-07 |
Renofa Yamaguchi
|
2 - 0 |
Sagan Tosu
|
|
2026-03-01 |
Renofa Yamaguchi
|
0 - 0 |
Gainare Tottori
|
|
2026-02-22 |
Kagoshima Utd
|
1 - 0 |
Renofa Yamaguchi
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
25% |
Tabulka J2 League
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Vegalta Sendai |
14 |
9 |
4 |
1 |
27 |
10 |
+17 |
36 |
| 2 |
Shonan Bellmare |
14 |
7 |
4 |
3 |
23 |
13 |
+10 |
28 |
| 3 |
Blaublitz Akita |
14 |
9 |
1 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
28 |
| 4 |
SC Sagamihara |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
23 |
+1 |
21 |
| 5 |
Yokohama FC |
14 |
5 |
2 |
7 |
27 |
25 |
+2 |
19 |
| 6 |
M. Yamagata |
14 |
5 |
2 |
7 |
14 |
16 |
-2 |
19 |
| 7 |
Tochigi SC |
14 |
4 |
3 |
7 |
22 |
25 |
-3 |
16 |
| 8 |
Vanraure Hachinohe |
14 |
4 |
3 |
7 |
13 |
16 |
-3 |
16 |
| 9 |
Thespa Gunma |
14 |
4 |
3 |
7 |
16 |
30 |
-14 |
16 |
| 10 |
Tochigi City |
14 |
4 |
2 |
8 |
15 |
30 |
-15 |
16 |
|
| 1 |
Ventforet Kofu |
14 |
9 |
1 |
4 |
17 |
9 |
+8 |
29 |
| 2 |
Iwaki FC |
14 |
7 |
4 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
28 |
| 3 |
Omiya Ardija |
14 |
7 |
2 |
5 |
29 |
20 |
+9 |
24 |
| 4 |
Gifu |
14 |
7 |
2 |
5 |
19 |
17 |
+2 |
24 |
| 5 |
Fujieda MYFC |
14 |
5 |
6 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
24 |
| 6 |
Consadole Sap. |
14 |
6 |
2 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
22 |
| 7 |
M. Yamaga |
14 |
5 |
3 |
6 |
24 |
17 |
+7 |
19 |
| 8 |
Jubilo Iwata |
14 |
3 |
6 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
19 |
| 9 |
Fukushima Utd |
14 |
3 |
2 |
9 |
20 |
32 |
-12 |
12 |
| 10 |
Nagano Parceiro |
14 |
2 |
4 |
8 |
11 |
27 |
-16 |
11 |
|
| 1 |
Kataller Toyama |
14 |
9 |
3 |
2 |
31 |
16 |
+15 |
33 |
| 2 |
Tokushima Vortis |
14 |
9 |
1 |
4 |
32 |
16 |
+16 |
28 |
| 3 |
Kochi United |
14 |
7 |
4 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
27 |
| 4 |
Albirex Niigata |
14 |
6 |
4 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
25 |
| 5 |
Ehime |
14 |
6 |
3 |
5 |
21 |
14 |
+7 |
22 |
| 6 |
Z. Kanazawa |
14 |
4 |
5 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
21 |
| 7 |
Nara Club |
14 |
3 |
4 |
7 |
16 |
27 |
-11 |
15 |
| 8 |
FC Osaka |
14 |
2 |
6 |
6 |
8 |
12 |
-4 |
14 |
| 9 |
Kamatamare S. |
14 |
4 |
1 |
9 |
9 |
25 |
-16 |
14 |
| 10 |
Imabari |
14 |
3 |
3 |
8 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
|
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki |
14 |
12 |
1 |
1 |
29 |
8 |
+21 |
37 |
| 2 |
Kagoshima Utd |
14 |
6 |
5 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
27 |
| 3 |
Sagan Tosu |
14 |
6 |
4 |
4 |
16 |
11 |
+5 |
24 |
| 4 |
Renofa Yamaguchi |
14 |
6 |
3 |
5 |
18 |
18 |
0 |
24 |
| 5 |
Roasso Kumamoto |
14 |
7 |
1 |
6 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 6 |
Oita Trinita |
14 |
5 |
2 |
7 |
16 |
15 |
+1 |
18 |
| 7 |
Gainare Tottori |
13 |
4 |
3 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
18 |
| 8 |
Giravanz K. |
14 |
4 |
2 |
8 |
14 |
23 |
-9 |
14 |
| 9 |
Reilac Shiga |
13 |
4 |
1 |
8 |
8 |
19 |
-11 |
13 |
| 10 |
Ryukyu |
14 |
1 |
6 |
7 |
9 |
19 |
-10 |
12 |
Chronologie zápasů v lize
| Reilac Shiga |
|
| Renofa Yamaguchi |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Reilac Shiga |
Renofa Yamaguchi |
| 1 |
Vegalta Sendai |
|
|
| 2 |
Shonan Bellmare |
|
|
| 3 |
Blaublitz Akita |
|
|
| 4 |
SC Sagamihara |
|
|
| 5 |
Yokohama FC |
|
|
| 6 |
M. Yamagata |
|
|
| 7 |
Tochigi SC |
|
|
| 8 |
Vanraure Hachinohe |
|
|
| 9 |
Thespa Gunma |
|
|
| 10 |
Tochigi City |
|
|
|
| 1 |
Ventforet Kofu |
|
|
| 2 |
Iwaki FC |
|
|
| 3 |
Omiya Ardija |
|
|
| 4 |
Gifu |
|
|
| 5 |
Fujieda MYFC |
|
|
| 6 |
Consadole Sap. |
|
|
| 7 |
M. Yamaga |
|
|
| 8 |
Jubilo Iwata |
|
|
| 9 |
Fukushima Utd |
|
|
| 10 |
Nagano Parceiro |
|
|
|
| 1 |
Kataller Toyama |
|
|
| 2 |
Tokushima Vortis |
|
|
| 3 |
Kochi United |
|
|
| 4 |
Albirex Niigata |
|
|
| 5 |
Ehime |
|
|
| 6 |
Z. Kanazawa |
|
|
| 7 |
Nara Club |
|
|
| 8 |
FC Osaka |
|
|
| 9 |
Kamatamare S. |
|
|
| 10 |
Imabari |
|
|
|
| 1 |
Tegevajaro Miyazaki |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Kagoshima Utd |
|
1 - 0 |
| 3 |
Sagan Tosu |
0 - 2 |
|
| 4 |
Renofa Yamaguchi |
|
- |
| 5 |
Roasso Kumamoto |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 6 |
Oita Trinita |
0 - 3 |
1 - 2 |
| 7 |
Gainare Tottori |
1 - 3 |
4 - 1 |
| 8 |
Giravanz K. |
|
2 - 2 |
| 9 |
Reilac Shiga |
- |
|
| 10 |
Ryukyu |
2 - 1 |
1 - 1 |
Statistiky týmu
| |
Reilac Shiga |
Renofa Yamaguchi |
| Vítězství |
4 |
6 |
| Remízy |
1 |
3 |
| Prohry |
8 |
5 |
| Vstřelené góly |
8 |
18 |
| Obdržené góly |
19 |
18 |
| Průměr vstřelené góly |
0.62 |
1.29 |
| Průměr obdržené góly |
1.46 |
1.29 |
| Zápasy vstřelené góly |
46% |
71% |
| Zápasy obdržené góly |
77% |
79% |
| Skórují Oba Týmy |
31% |
57% |
| Nad 1.5 |
69% |
79% |
| Nad 2.5 |
38% |
57% |
| Nad 3.5 |
8% |
21% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
3 |
1 |
| Remízy |
0 |
2 |
| Prohry |
3 |
4 |
| Vstřelené góly |
5 |
7 |
| Obdržené góly |
9 |
14 |
| Průměr vstřelené góly |
0.83 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
1.50 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
67% |
71% |
| Zápasy obdržené góly |
67% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
33% |
71% |
| Nad 1.5 |
67% |
86% |
| Nad 2.5 |
50% |
71% |
| Nad 3.5 |
17% |
29% |
Celková statistika pro J2 League
| Zápasy (279) |
| Domácí vítězství |
41% |
| Remízy |
22% |
| Vítězství pro hosta |
38% |
| Odehrané zápasy |
18% |
| Góly (711) |
| Góly na zápas |
2.55 |
| Góly doma na zápas |
1.33 |
| Góly hosta na zápas |
1.22 |
| Domácí tým skóroval v |
71% |
| Hostující tým skóroval v |
69% |
| Skórují Oba Týmy |
48% |
| Nad 1.5 |
68% |
| Nad 2.5 |
48% |
| Nad 3.5 |
28% |
Reilac Shiga další 4 zápasy
|
2026-05-10 |
Reilac Shiga
|
- |
Kagoshima Utd
|
|
2026-05-13 |
Gainare Tottori
|
- |
Reilac Shiga
|
|
2026-05-17 |
Reilac Shiga
|
- |
Giravanz K.
|
|
2026-05-24 |
Tegevajaro Miyazaki
|
- |
Reilac Shiga
|
Renofa Yamaguchi další 4 zápasy
|
2026-05-09 |
Renofa Yamaguchi
|
- |
Tegevajaro Miyazaki
|
|
2026-05-16 |
Sagan Tosu
|
- |
Renofa Yamaguchi
|
|
2026-05-23 |
Renofa Yamaguchi
|
- |
Roasso Kumamoto
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.90 |
3.20 |
2.15 |
| Pravděpodobnost |
31% |
32% |
37% |
|
X2 @ 1.36 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.61 |
1.36 |
| Pravděpodobnost |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.36 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.34 |
3.00 |
| Pravděpodobnost |
|
72% |
28% |
|
Nad 1.5 @ 1.34 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.00 |
1.68 |
| Pravděpodobnost |
|
47% |
53% |
|
Pod 2.5 @ 1.68 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.60 |
1.25 |
| Pravděpodobnost |
|
18% |
82% |
|
Pod 3.5 @ 1.25 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
1.85 |
1.83 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Ne @ 1.83 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-06 04:02. V tomto okamžiku jsou možné změny!