Prva liga - Černá Hora
středa, 04.11.2020
13:00
13:00

Rudar Pljevlja

Zeta Golubovci
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Pljevlja |
| Hosté: | Golubovci |
| Vzdálenost: | 114.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gradski stadion Pljevlja |
| Kapacita: | 10 000 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 13:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.28 | 3.13 | 2.17 | 12 | 1.58 | 1.27 | |||
| 37% | 21% | 42% | 1.30 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.73 | 2.26 | 1.58 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 63% | 37% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-09-16 | Zeta Golubovci | 2 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2020-05-30 | Zeta Golubovci | 2 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2019-11-09 | Rudar Pljevlja | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2019-08-31 | Zeta Golubovci | 2 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2019-04-13 | Zeta Golubovci | 2 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2019-02-19 | Rudar Pljevlja | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2018-10-06 | Zeta Golubovci | 0 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2018-08-11 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-05-26 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2018-04-04 | Zeta Golubovci | 1 - 3 | Rudar Pljevlja |
| 2017-12-06 | Rudar Pljevlja | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2017-09-30 | Zeta Golubovci | 0 - 0 | Rudar Pljevlja |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 8% | 58% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Rudar Pljevlja poslední 12 zápasy
| 2020-10-31 | Mladost P. | 0 - 2 | Rudar Pljevlja |
| 2020-10-25 | Rudar Pljevlja | 0 - 1 | Jezero Plav |
| 2020-10-21 | Buducnost | 3 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2020-10-17 | FK Podgorica | 2 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2020-10-04 | Rudar Pljevlja | 4 - 0 | Iskra Danil. |
| 2020-09-30 | Sutjeska Niksic | 2 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2020-09-27 | Rudar Pljevlja | 1 - 2 | Buducnost |
| 2020-09-20 | Decic Tuzi | 4 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2020-09-16 | Zeta Golubovci | 2 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2020-09-12 | Rudar Pljevlja | 1 - 0 | Petrovac |
| 2020-08-23 | Rudar Pljevlja | 3 - 1 | Mladost P. |
| 2020-08-15 | Jezero Plav | 1 - 0 | Rudar Pljevlja |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 0% | 67% | 75% | 50% | 33% |
Zeta Golubovci poslední 12 zápasy
| 2020-10-31 | Zeta Golubovci | 1 - 0 | Jezero Plav |
| 2020-10-25 | Iskra Danil. | 0 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2020-10-17 | Buducnost | 3 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2020-10-04 | Zeta Golubovci | 1 - 0 | Petrovac |
| 2020-09-30 | Mladost P. | 1 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2020-09-27 | Zeta Golubovci | 1 - 1 | FK Podgorica |
| 2020-09-20 | Sutjeska Niksic | 0 - 2 | Zeta Golubovci |
| 2020-09-16 | Zeta Golubovci | 2 - 1 | Rudar Pljevlja |
| 2020-09-12 | Zeta Golubovci | 0 - 2 | Decic Tuzi |
| 2020-08-26 | Pr. Niedercorn | 3 - 0 | Zeta Golubovci |
| 2020-08-22 | Jezero Plav | 1 - 1 | Zeta Golubovci |
| 2020-08-18 | Engordany | 1 - 3 | Zeta Golubovci |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Tabulka Prva liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost | 10 | +5 | 22 |
| 2 | Decic Tuzi | 11 | +12 | 21 |
| 3 | FK Podgorica | 11 | +4 | 18 |
| 4 | Sutjeska Niksic | 11 | +4 | 16 |
| 5 | Zeta Golubovci | 11 | -2 | 14 |
| 6 | Jezero Plav | 11 | -3 | 14 |
| 7 | Iskra Danil. | 11 | -5 | 13 |
| 8 | Rudar Pljevlja | 11 | -2 | 12 |
| 9 | Mladost P. | 11 | -10 | 9 |
| 10 | Petrovac | 10 | -3 | 7 |
Chronologie zápasů v lize
| Rudar Pljevlja | |
| Zeta Golubovci | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Rudar Pljevlja | Zeta Golubovci |
|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost | 1 - 2 | 3 - 0* |
| 2 | Decic Tuzi | ||
| 3 | FK Podgorica | ||
| 4 | Sutjeska Niksic | 0 - 2 | |
| 5 | Zeta Golubovci | - | |
| 6 | Jezero Plav | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Iskra Danil. | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Rudar Pljevlja | - | |
| 9 | Mladost P. | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Petrovac | 1 - 0 |
Pozice v lize
| Rudar Pljevlja | Zeta Golubovci | |
| Pozice | 8 | 5 |
| Body | 12 | 14 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 6 | 6 |
| Body | 9 | 5 |
Forma v lize
| Rudar Pljevlja | Zeta Golubovci | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
4
0 7 |
4
3 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
3
0 2 |
1
2 2 |
Góly v lize
| Rudar Pljevlja | Zeta Golubovci | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
13
15 |
8
10 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
9
4 |
3
5 |
Celková statistika pro Prva liga
| Zápasy (54) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 28% |
| Vítězství pro hosta | 22% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (114) | |
| Góly na zápas | 2.11 |
| Góly doma na zápas | 1.33 |
| Góly hosta na zápas | 0.78 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 54% |
| Skórují Oba Týmy | 35% |
| Nad 1.5 | 63% |
| Nad 2.5 | 30% |
| Nad 3.5 | 19% |
Rudar Pljevlja další 6 zápasy
| 2020-11-08 | Petrovac | - | Rudar Pljevlja |
| 2020-11-21 | Rudar Pljevlja | - | Decic Tuzi |
| 2020-11-29 | Buducnost | - | Rudar Pljevlja |
| 2020-12-02 | Rudar Pljevlja | - | Sutjeska Niksic |
| 2020-12-06 | Iskra Danil. | - | Rudar Pljevlja |
| 2020-12-09 | Rudar Pljevlja | - | FK Podgorica |
Zeta Golubovci další 6 zápasy
| 2020-11-08 | Decic Tuzi | - | Zeta Golubovci |
| 2020-11-21 | Zeta Golubovci | - | Sutjeska Niksic |
| 2020-11-25 | FK Podgorica | - | Zeta Golubovci |
| 2020-11-29 | FK Podgorica | - | Zeta Golubovci |
| 2020-12-02 | Zeta Golubovci | - | Mladost P. |
| 2020-12-06 | Petrovac | - | Zeta Golubovci |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.28 | 3.13 | 2.17 |
| Pravděpodobnost | 37% | 21% | 42% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.58 | 1.27 |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% |
| X2 @ 1.27 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.73 | |
| Pravděpodobnost | 63% | 37% | |
| Nad 1.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.26 | 1.58 | |
| Pravděpodobnost | 31% | 69% | |
| Pod 2.5 @ 1.58 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.20 | 1.19 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.19 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.99 | 1.76 | |
| Pravděpodobnost | 32% | 68% | |
| Ne @ 1.76 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-04 12:01. V tomto okamžiku jsou možné změny!