3. liga - Německo
sobota, 31.07.2021
13:00
13:00

Saarbrucken

Osnabruck
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Saarbrücken |
| Hosté: | Osnabrück |
| Vzdálenost: | 346.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ludwigsparkstadion |
| Kapacita: | 35 303 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 13:00 (14:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 2.70 | 12 | 1.40 | 1.53 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.28 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 14% | 86% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Poslední 4 přímé zápasy
| 2014-02-08 | Osnabruck | 4 - 1 | Saarbrucken |
| 2013-08-24 | Saarbrucken | 0 - 0 | Osnabruck |
| 2012-12-08 | Osnabruck | 3 - 0 | Saarbrucken |
| 2012-07-28 | Saarbrucken | 0 - 1 | Osnabruck |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | |
| 0% | 25% | 75% | 50% | 50% | 25% |
Saarbrucken poslední 12 zápasy
| 2021-07-24 | Havelse | 0 - 1 | Saarbrucken |
| 2021-07-10 | Freiburg | 2 - 1 | Saarbrucken |
| 2021-07-03 | Eupen | 1 - 1 | Saarbrucken |
| 2021-05-22 | Zwickau | 2 - 0 | Saarbrucken |
| 2021-05-14 | Saarbrucken | 2 - 0 | Meppen |
| 2021-05-08 | Ingolstadt | 0 - 0 | Saarbrucken |
| 2021-05-05 | Saarbrucken | 0 - 3 | Magdeburg |
| 2021-04-26 | Bayern M. II | 0 - 4 | Saarbrucken |
| 2021-04-21 | Saarbrucken | 5 - 0 | Waldhof Mannheim |
| 2021-04-17 | Kaiserslautern | 2 - 1 | Saarbrucken |
| 2021-04-10 | Saarbrucken | 2 - 1 | Turkgucu Munchen |
| 2021-04-03 | Wehen Wiesbaden | 2 - 2 | Saarbrucken |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Osnabruck poslední 12 zápasy
| 2021-07-27 | Osnabruck | 9 - 0 | SF Lotte |
| 2021-07-17 | Osnabruck | 0 - 1 | Groningen |
| 2021-07-10 | Osnabruck | 0 - 0 | PSV Eindhoven |
| 2021-05-30 | Osnabruck | 3 - 1 | Ingolstadt |
| 2021-05-27 | Ingolstadt | 3 - 0 | Osnabruck |
| 2021-05-23 | Erzgebirge Aue | 2 - 1 | Osnabruck |
| 2021-05-16 | Osnabruck | 3 - 2 | Hamburger |
| 2021-05-08 | Wurzburger | 1 - 3 | Osnabruck |
| 2021-04-24 | Osnabruck | 1 - 3 | Holstein Kiel |
| 2021-04-21 | Paderborn | 2 - 2 | Osnabruck |
| 2021-04-18 | Osnabruck | 0 - 3 | F. Dusseldorf |
| 2021-04-14 | Osnabruck | 0 - 1 | Jahn Regensburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 75% | 50% |
Tabulka 3. liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hallescher | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Magdeburg | 1 | +2 | 3 |
| 3 | B. Dortmund II | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Viktoria Berlin | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Munchen 1860 | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Saarbrucken | 1 | +1 | 3 |
| 7 | E. Braunschweig | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Wehen Wiesbaden | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Freiburg II | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Viktoria Koln | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Zwickau | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Wurzburger | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Havelse | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Meppen | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Waldhof Mannheim | 1 | -2 | 0 |
| 17 | Duisburg | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Osnabruck | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Turkgucu Munchen | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Verl | 0 | 0 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Saarbrucken | |
| Osnabruck | |
| Domácí | |
| Hosté |
Pozice v lize
| Saarbrucken | Osnabruck | |
| Pozice | 5 | 17 |
| Body | 3 | 0 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 9 | 9 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lize
| Saarbrucken | Osnabruck | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
0 0 |
0
0 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Saarbrucken | Osnabruck | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
1
0 |
0
0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
Celková statistika pro 3. liga
| Zápasy (8) | |
| Domácí vítězství | 38% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 38% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (14) | |
| Góly na zápas | 1.75 |
| Góly doma na zápas | 0.88 |
| Góly hosta na zápas | 0.88 |
| Domácí tým skóroval v | 50% |
| Hostující tým skóroval v | 62% |
| Skórují Oba Týmy | 38% |
| Nad 1.5 | 50% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 12% |
Saarbrucken další 6 zápasy
| 2021-08-14 | Saarbrucken | - | Duisburg |
| 2021-08-21 | B. Dortmund II | - | Saarbrucken |
| 2021-08-25 | Saarbrucken | - | Magdeburg |
| 2021-08-29 | Wurzburger | - | Saarbrucken |
| 2021-09-03 | Saarbrucken | - | Wehen Wiesbaden |
| 2021-09-11 | Viktoria Koln | - | Saarbrucken |
Osnabruck další 6 zápasy
| 2021-08-07 | Osnabruck | - | Werder Brémy |
| 2021-08-14 | Osnabruck | - | Wehen Wiesbaden |
| 2021-08-18 | Osnabruck | - | Duisburg |
| 2021-08-22 | Wurzburger | - | Osnabruck |
| 2021-08-25 | Osnabruck | - | B. Dortmund II |
| 2021-08-28 | Turkgucu Munchen | - | Osnabruck |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 3.40 | 2.70 |
| Pravděpodobnost | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.53 |
| Pravděpodobnost | 54% | 46% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.50 | |
| Pravděpodobnost | 14% | 86% | |
| Pod 1.5 @ 3.50 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.85 | |
| Pravděpodobnost | 11% | 89% | |
| Pod 2.5 @ 1.85 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.00 | |
| Pravděpodobnost | 11% | 89% | |
| Ne @ 2.00 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-31 12:04. V tomto okamžiku jsou možné změny!