Brazilský pohár - Brazílie
středa, 22.04.2026
23:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Santos |
| Hosté: |
Curitiba |
| Vzdálenost: |
338.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Vila Belmiro
|
| Kapacita: |
16 798 |
| Rozměry: |
105 x 70 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
23:30 (19:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.76 |
3.40 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.95 |
| 41% |
33% |
26% |
1.76 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.33 |
1.20 |
| 67% |
33% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
23% |
77% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2025-03-16 |
Coritiba PR
|
1 - 4 |
Santos SP
|
|
2024-11-12 |
Coritiba PR
|
0 - 2 |
Santos SP
|
|
2024-07-23 |
Santos SP
|
4 - 0 |
Coritiba PR
|
|
2023-10-27 |
Santos SP
|
2 - 1 |
Coritiba PR
|
|
2023-06-10 |
Coritiba PR
|
0 - 0 |
Santos SP
|
|
2022-08-09 |
Coritiba PR
|
1 - 2 |
Santos SP
|
|
2022-05-13 |
Santos SP
|
3 - 0 |
Coritiba PR
|
|
2022-04-20 |
Coritiba PR
|
1 - 0 |
Santos SP
|
|
2022-04-17 |
Santos SP
|
2 - 1 |
Coritiba PR
|
|
2021-02-13 |
Santos SP
|
2 - 0 |
Coritiba PR
|
|
2020-10-17 |
Coritiba PR
|
1 - 2 |
Santos SP
|
|
2017-08-20 |
Coritiba PR
|
0 - 0 |
Santos SP
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
9 |
7 |
2 |
| 75% |
17% |
8% |
|
75% |
58% |
17% |
Santos SP poslední 12 zápasy
|
2026-04-19 |
Santos SP
|
2 - 3 |
Fluminense RJ
|
|
2026-04-15 |
Santos SP
|
1 - 1 |
Recoleta
|
|
2026-04-12 |
Santos SP
|
1 - 0 |
Atletico MG
|
|
2026-04-08 |
Dep. Cuenca
|
1 - 0 |
Santos SP
|
|
2026-04-05 |
Flamengo RJ
|
3 - 1 |
Santos SP
|
|
2026-04-02 |
Santos SP
|
2 - 0 |
Remo PA
|
|
2026-03-22 |
Cruzeiro MG
|
0 - 0 |
Santos SP
|
|
2026-03-19 |
Santos SP
|
1 - 2 |
Internacional
|
|
2026-03-15 |
Santos SP
|
1 - 1 |
Corinthians SP
|
|
2026-03-11 |
Mirassol SP
|
2 - 2 |
Santos SP
|
|
2026-02-26 |
Santos SP
|
2 - 1 |
Vasco Da Gama
|
|
2026-02-22 |
Novorizontino SP
|
2 - 1 |
Santos SP
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
6 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
50% |
25% |
Coritiba PR poslední 12 zápasy
|
2026-04-19 |
Coritiba PR
|
2 - 0 |
Atletico MG
|
|
2026-04-12 |
Botafogo RJ
|
2 - 2 |
Coritiba PR
|
|
2026-04-05 |
Coritiba PR
|
1 - 1 |
Fluminense RJ
|
|
2026-04-02 |
Coritiba PR
|
1 - 1 |
Vasco Da Gama
|
|
2026-03-22 |
Atletico PR
|
2 - 0 |
Coritiba PR
|
|
2026-03-18 |
Mirassol SP
|
0 - 1 |
Coritiba PR
|
|
2026-03-15 |
Coritiba PR
|
1 - 0 |
Remo PA
|
|
2026-03-12 |
Corinthians SP
|
0 - 2 |
Coritiba PR
|
|
2026-02-25 |
Coritiba PR
|
0 - 1 |
Sao Paulo SP
|
|
2026-02-21 |
Coritiba PR
|
2 - 2 |
Operario PR
|
|
2026-02-14 |
Operario PR
|
2 - 2 |
Coritiba PR
|
|
2026-02-11 |
Chapecoense SC
|
3 - 3 |
Coritiba PR
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
4 |
4 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
33% |
33% |
Tabulka Série A
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
Palmeiras SP |
12 |
9 |
2 |
1 |
22 |
10 |
+12 |
29 |
| 2 |
Flamengo RJ |
11 |
7 |
2 |
2 |
20 |
10 |
+10 |
23 |
| 3 |
Fluminense RJ |
12 |
7 |
2 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
23 |
| 4 |
Sao Paulo SP |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
11 |
+5 |
20 |
| 5 |
Bahia BA |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
20 |
| 6 |
Atletico PR |
12 |
6 |
1 |
5 |
17 |
14 |
+3 |
19 |
| 7 |
Coritiba PR |
12 |
5 |
4 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
19 |
| 8 |
Bragantino SP |
12 |
5 |
2 |
5 |
15 |
14 |
+1 |
17 |
| 9 |
Botafogo RJ |
11 |
5 |
1 |
5 |
22 |
22 |
0 |
16 |
| 10 |
Vasco Da Gama |
12 |
4 |
4 |
4 |
18 |
18 |
0 |
16 |
| 11 |
Vitoria BA |
11 |
4 |
3 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
15 |
| 12 |
Atletico MG |
12 |
4 |
2 |
6 |
14 |
15 |
-1 |
14 |
| 13 |
Gremio RS |
12 |
3 |
4 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
13 |
| 14 |
Internacional |
12 |
3 |
4 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
13 |
| 15 |
Santos SP |
12 |
3 |
4 |
5 |
16 |
19 |
-3 |
13 |
| 16 |
Cruzeiro MG |
12 |
3 |
4 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
13 |
| 17 |
Corinthians SP |
12 |
2 |
6 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
12 |
| 18 |
Mirassol SP |
11 |
2 |
3 |
6 |
13 |
17 |
-4 |
9 |
| 19 |
Remo PA |
12 |
1 |
5 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
8 |
| 20 |
Chapecoense SC |
11 |
1 |
5 |
5 |
11 |
22 |
-11 |
8 |
Santos SP další 6 zápasy
|
2026-04-25 |
Bahia BA
|
- |
Santos SP
|
|
2026-04-28 |
San Lorenzo
|
- |
Santos SP
|
|
2026-05-02 |
Palmeiras SP
|
- |
Santos SP
|
|
2026-05-06 |
Recoleta
|
- |
Santos SP
|
|
2026-05-10 |
Santos SP
|
- |
Bragantino SP
|
|
2026-05-13 |
Coritiba PR
|
- |
Santos SP
|
Coritiba PR další 6 zápasy
|
2026-04-26 |
Gremio RS
|
- |
Coritiba PR
|
|
2026-05-02 |
Vitoria BA
|
- |
Coritiba PR
|
|
2026-05-09 |
Coritiba PR
|
- |
Internacional
|
|
2026-05-13 |
Coritiba PR
|
- |
Santos SP
|
|
2026-05-17 |
Santos SP
|
- |
Coritiba PR
|
|
2026-05-26 |
Coritiba PR
|
- |
Bahia BA
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.76 |
3.40 |
4.75 |
| Pravděpodobnost |
41% |
33% |
26% |
|
1 @ 1.76 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.18 |
1.95 |
| Pravděpodobnost |
72% |
28% |
|
1X @ 1.18 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.75 |
| Pravděpodobnost |
|
67% |
33% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.25 |
1.62 |
| Pravděpodobnost |
|
43% |
57% |
|
Pod 2.5 @ 1.62 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.33 |
1.20 |
| Pravděpodobnost |
|
23% |
77% |
|
Pod 3.5 @ 1.20 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.05 |
1.70 |
| Pravděpodobnost |
|
45% |
55% |
|
Ne @ 1.70 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-04-22 20:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!