Série A - Brazílie
neděle, 11.10.2020
20:00
20:00

Santos SP

Gremio RS
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Santos |
| Hosté: | Porto Alegre |
| Vzdálenost: | 831.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vila Belmiro |
| Kapacita: | 16 798 |
| Rozměry: | 105 x 70 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 20:00 (16:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.10 | 2.37 | 1X | 1.53 | 1.36 | |||
| 25% | 58% | 17% | 1.53 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 36% | 64% | 20% | 80% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2019-09-22 | Santos SP | 0 - 3 | Gremio RS |
| 2019-04-28 | Gremio RS | 1 - 2 | Santos SP |
| 2018-09-06 | Santos SP | 0 - 0 | Gremio RS |
| 2018-05-06 | Gremio RS | 5 - 1 | Santos SP |
| 2017-11-19 | Santos SP | 1 - 0 | Gremio RS |
| 2017-07-30 | Gremio RS | 1 - 1 | Santos SP |
| 2016-10-16 | Santos SP | 1 - 1 | Gremio RS |
| 2016-06-29 | Gremio RS | 3 - 2 | Santos SP |
| 2015-10-16 | Gremio RS | 1 - 0 | Santos SP |
| 2015-07-05 | Santos SP | 1 - 3 | Gremio RS |
| 2014-09-19 | Gremio RS | 0 - 0 | Santos SP |
| 2014-08-29 | Gremio RS | 0 - 2 | Santos SP |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Santos SP poslední 12 zápasy
| 2020-10-07 | Corinthians SP | 1 - 1 | Santos SP |
| 2020-10-04 | Goias GO | 2 - 3 | Santos SP |
| 2020-10-01 | Olimpia As. | 2 - 3 | Santos SP |
| 2020-09-28 | Santos SP | 1 - 1 | Fortaleza CE |
| 2020-09-25 | Delfin Manta | 1 - 2 | Santos SP |
| 2020-09-20 | Botafogo RJ | 0 - 0 | Santos SP |
| 2020-09-16 | Santos SP | 0 - 0 | Olimpia As. |
| 2020-09-12 | Santos SP | 2 - 2 | Sao Paulo SP |
| 2020-09-10 | Santos SP | 3 - 1 | Atletico MG |
| 2020-09-06 | Ceara CE | 0 - 1 | Santos SP |
| 2020-09-03 | Santos SP | 2 - 2 | Vasco Da Gama |
| 2020-08-30 | Santos SP | 0 - 1 | Flamengo RJ |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 50% | 8% | 67% | 50% | 42% |
Gremio RS poslední 12 zápasy
| 2020-10-07 | Gremio RS | 2 - 1 | Coritiba PR |
| 2020-10-03 | Gremio RS | 1 - 1 | Internacional |
| 2020-09-29 | Gremio RS | 2 - 0 | U. Catolica |
| 2020-09-27 | Atletico MG | 3 - 1 | Gremio RS |
| 2020-09-24 | Internacional | 0 - 1 | Gremio RS |
| 2020-09-20 | Gremio RS | 1 - 1 | Palmeiras SP |
| 2020-09-17 | U. Catolica | 2 - 0 | Gremio RS |
| 2020-09-13 | Gremio RS | 1 - 1 | Fortaleza CE |
| 2020-09-10 | Bahia BA | 0 - 2 | Gremio RS |
| 2020-09-06 | Atletico GO | 1 - 1 | Gremio RS |
| 2020-09-03 | Gremio RS | 1 - 2 | Sport Recife PE |
| 2020-08-30 | Gremio RS | 1 - 2 | Caxias RS |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 33% | 8% |
Tabulka Série A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico MG | 13 | +10 | 27 |
| 2 | Flamengo RJ | 14 | +6 | 27 |
| 3 | Internacional | 14 | +10 | 25 |
| 4 | Sao Paulo SP | 13 | +5 | 23 |
| 5 | Palmeiras SP | 13 | +5 | 22 |
| 6 | Fluminense RJ | 14 | +4 | 21 |
| 7 | Santos SP | 14 | +3 | 21 |
| 8 | Fortaleza CE | 14 | +3 | 20 |
| 9 | Sport Recife PE | 14 | -3 | 20 |
| 10 | Vasco Da Gama | 14 | -2 | 18 |
| 11 | Gremio RS | 13 | +1 | 17 |
| 12 | Corinthians SP | 14 | -2 | 15 |
| 13 | Botafogo RJ | 14 | -2 | 15 |
| 14 | Atletico PR | 13 | -3 | 15 |
| 15 | Bahia BA | 14 | -4 | 15 |
| 16 | Ceara CE | 14 | -5 | 15 |
| 17 | Atletico GO | 14 | -6 | 15 |
| 18 | Bragantino SP | 14 | -6 | 12 |
| 19 | Coritiba PR | 14 | -9 | 12 |
| 20 | Goias GO | 11 | -5 | 9 |
Chronologie zápasů v lize
| Santos SP | |
| Gremio RS | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Santos SP | Gremio RS |
|---|---|---|---|
| 1 | Atletico MG | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Flamengo RJ | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Internacional | ||
| 4 | Sao Paulo SP | 2 - 2 | |
| 5 | Palmeiras SP | ||
| 6 | Fluminense RJ | ||
| 7 | Santos SP | - | |
| 8 | Fortaleza CE | 1 - 1 | |
| 9 | Sport Recife PE | ||
| 10 | Vasco Da Gama | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Gremio RS | - | |
| 12 | Corinthians SP | ||
| 13 | Botafogo RJ | ||
| 14 | Atletico PR | 3 - 1 | |
| 15 | Bahia BA | 0 - 2 | |
| 16 | Ceara CE | 1 - 1 | |
| 17 | Atletico GO | 1 - 1 | |
| 18 | Bragantino SP | 1 - 1 | |
| 19 | Coritiba PR | ||
| 20 | Goias GO |
Pozice v lize
| Santos SP | Gremio RS | |
| Pozice | 7 | 11 |
| Body | 21 | 17 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 11 | 8 |
| Body | 10 | 7 |
Forma v lize
| Santos SP | Gremio RS | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
5
6 3 |
3
8 2 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
2
4 1 |
1
4 1 |
Góly v lize
| Santos SP | Gremio RS | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
19
16 |
13
12 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
12
9 |
6
6 |
Celková statistika pro Série A
| Zápasy (136) | |
| Domácí vítězství | 43% |
| Remízy | 32% |
| Vítězství pro hosta | 24% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (330) | |
| Góly na zápas | 2.43 |
| Góly doma na zápas | 1.39 |
| Góly hosta na zápas | 1.04 |
| Domácí tým skóroval v | 80% |
| Hostující tým skóroval v | 71% |
| Skórují Oba Týmy | 57% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 43% |
| Nad 3.5 | 18% |
Santos SP další 6 zápasy
| 2020-10-15 | Santos SP | - | Atletico GO |
| 2020-10-17 | Coritiba PR | - | Santos SP |
| 2020-10-20 | Santos SP | - | Def. Y Justicia |
| 2020-10-25 | Fluminense RJ | - | Santos SP |
| 2020-10-28 | Santos SP | - | Ceara CE |
| 2020-11-01 | Santos SP | - | Bahia BA |
Gremio RS další 6 zápasy
| 2020-10-14 | Gremio RS | - | Botafogo RJ |
| 2020-10-18 | Sao Paulo SP | - | Gremio RS |
| 2020-10-23 | Gremio RS | - | America de Cali |
| 2020-10-25 | Atletico PR | - | Gremio RS |
| 2020-10-30 | Gremio RS | - | Juventude RS |
| 2020-11-02 | Gremio RS | - | Bragantino SP |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 3.10 | 2.37 |
| Pravděpodobnost | 25% | 58% | 17% |
| 1X @ 1.53 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 1.36 |
| Pravděpodobnost | 59% | 41% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.75 | |
| Pravděpodobnost | 73% | 27% | |
| Nad 1.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.61 | |
| Pravděpodobnost | 36% | 64% | |
| Pod 2.5 @ 1.61 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.22 | |
| Pravděpodobnost | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravděpodobnost | 63% | 37% | |
| Ano @ 1.95 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-10-11 16:06. V tomto okamžiku jsou možné změny!