Ostatní mezinárodní turnaje
pátek, 16.07.2021
13:00
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0, 3 - 0)
Výherce Senegal
výsledek 3 - 0 po prodloužení
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.14 |
7.10 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.48 |
| 43% |
35% |
22% |
1.44 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.02 |
|
|
|
2.02 |
1.73 |
|
|
|
3.50 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Poslední 2 přímé zápasy
|
2021-03-30 |
Senegal
|
1 - 1 |
Svazijsko
|
|
2019-11-17 |
Svazijsko
|
1 - 4 |
Senegal
|
Senegal poslední 12 zápasy
|
2021-07-14 |
Senegal
|
2 - 1 |
Malawi
|
|
2021-07-13 |
Senegal
|
2 - 1 |
Zimbabwe
|
|
2021-07-09 |
Senegal
|
1 - 0 |
Mosambik
|
|
2021-07-07 |
Senegal
|
1 - 2 |
Namibie
|
|
2021-06-08 |
Senegal
|
2 - 0 |
Kapverdy
|
|
2021-06-05 |
Senegal
|
3 - 1 |
Zambie
|
|
2021-03-30 |
Senegal
|
1 - 1 |
Svazijsko
|
|
2021-03-26 |
Kongo
|
0 - 0 |
Senegal
|
|
2020-11-15 |
Guinea-Bissau
|
0 - 1 |
Senegal
|
|
2020-11-11 |
Senegal
|
2 - 0 |
Guinea-Bissau
|
|
2020-10-09 |
Maroko
|
3 - 1 |
Senegal
|
|
2019-11-17 |
Svazijsko
|
1 - 4 |
Senegal
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
9 |
6 |
3 |
| 67% |
17% |
17% |
|
75% |
50% |
25% |
Svazijsko poslední 12 zápasy
|
2021-07-14 |
Svazijsko
|
1 - 1 |
Botswana
|
|
2021-07-10 |
Svazijsko
|
1 - 0 |
Zambie
|
|
2021-07-08 |
Jihoafrická rep.
|
1 - 0 |
Svazijsko
|
|
2021-07-06 |
Svazijsko
|
3 - 1 |
Lesotho
|
|
2021-03-30 |
Senegal
|
1 - 1 |
Svazijsko
|
|
2021-03-26 |
Svazijsko
|
1 - 3 |
Guinea-Bissau
|
|
2020-11-16 |
Svazijsko
|
0 - 0 |
Kongo
|
|
2020-11-12 |
Kongo
|
2 - 0 |
Svazijsko
|
|
2019-11-17 |
Svazijsko
|
1 - 4 |
Senegal
|
|
2019-11-13 |
Guinea-Bissau
|
3 - 0 |
Svazijsko
|
|
2019-10-19 |
Zambie
|
2 - 2 |
Svazijsko
|
|
2019-09-22 |
Svazijsko
|
0 - 1 |
Zambie
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
5 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
42% |
33% |
Senegal další 6 zápasy
|
2021-07-18 |
Senegal
|
- |
Jihoafrická rep.
|
|
2021-09-01 |
Senegal
|
- |
Togo
|
|
2021-09-07 |
Kongo
|
- |
Senegal
|
|
2021-10-09 |
Senegal
|
- |
Namibie
|
|
2021-10-12 |
Namibie
|
- |
Senegal
|
|
2021-11-11 |
Togo
|
- |
Senegal
|
Svazijsko další 6 zápasy
|
2021-07-18 |
Svazijsko
|
- |
Mosambik
|
|
2022-03-23 |
Somálsko
|
- |
Svazijsko
|
|
2022-03-27 |
Svazijsko
|
- |
Somálsko
|
|
2022-05-24 |
Mosambik
|
- |
Svazijsko
|
|
2022-05-27 |
Botswana
|
- |
Svazijsko
|
|
2022-06-03 |
Togo
|
- |
Svazijsko
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.44 |
4.14 |
7.10 |
| Pravděpodobnost |
43% |
35% |
22% |
|
1 @ 1.44 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.08 |
2.48 |
| Pravděpodobnost |
81% |
19% |
|
1X @ 1.08 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.33 |
3.02 |
| Pravděpodobnost |
|
69% |
31% |
|
Nad 1.5 @ 1.33 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.02 |
1.73 |
| Pravděpodobnost |
|
46% |
54% |
|
Pod 2.5 @ 1.73 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
3.50 |
1.25 |
| Pravděpodobnost |
|
26% |
74% |
|
Pod 3.5 @ 1.25 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.37 |
1.55 |
| Pravděpodobnost |
|
39% |
61% |
|
Ne @ 1.55 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-16 12:00. V tomto okamžiku jsou možné změny!