Super League - Švýcarsko
sobota, 28.11.2020
19:30
19:30

Servette

Luzern
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Geneve |
| Hosté: | Lucerne |
| Vzdálenost: | 190.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de Geneve |
| Kapacita: | 30 084 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:30 (20:30 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.40 | 2.80 | 1 | 1.40 | 1.53 | |||
| 39% | 33% | 28% | 2.37 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2020-07-08 | Servette | 2 - 0 | Luzern |
| 2020-06-27 | Luzern | 2 - 2 | Servette |
| 2019-11-09 | Luzern | 1 - 2 | Servette |
| 2019-08-04 | Servette | 1 - 0 | Luzern |
| 2018-09-15 | Servette | 2 - 2 | Luzern |
| 2017-09-16 | Servette | 0 - 1 | Luzern |
| 2015-08-16 | Servette | 2 - 5 | Luzern |
| 2013-06-01 | Servette | 3 - 4 | Luzern |
| 2013-03-09 | Luzern | 1 - 1 | Servette |
| 2012-11-04 | Luzern | 1 - 1 | Servette |
| 2012-08-26 | Servette | 0 - 2 | Luzern |
| 2012-04-21 | Luzern | 3 - 1 | Servette |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 42% |
Servette poslední 12 zápasy
| 2020-11-25 | Sion | 2 - 0 | Servette |
| 2020-11-22 | Servette | 1 - 1 | Lugano |
| 2020-10-17 | Servette | 0 - 0 | Young Boys |
| 2020-10-04 | St. Gallen | 1 - 0 | Servette |
| 2020-09-27 | Servette | 1 - 0 | Basilej |
| 2020-09-20 | Lausanne | 2 - 1 | Servette |
| 2020-09-17 | Servette | 0 - 1 | Reims |
| 2020-08-27 | Servette | 3 - 0 | Ružomberok |
| 2020-08-21 | Evian Thonon | 0 - 8 | Servette |
| 2020-08-03 | Servette | 1 - 2 | Sion |
| 2020-07-31 | Lugano | 3 - 1 | Servette |
| 2020-07-26 | Servette | 4 - 1 | Neuchatel Xamax |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Luzern poslední 12 zápasy
| 2020-11-21 | Luzern | 1 - 1 | Vaduz |
| 2020-11-07 | Zurich | 2 - 0 | Luzern |
| 2020-10-25 | Young Boys | 2 - 1 | Luzern |
| 2020-10-18 | Luzern | 2 - 2 | St. Gallen |
| 2020-10-09 | Luzern | 3 - 2 | Kriens |
| 2020-10-04 | Basilej | 3 - 2 | Luzern |
| 2020-09-27 | Luzern | 2 - 2 | Lausanne |
| 2020-09-19 | Lugano | 2 - 1 | Luzern |
| 2020-09-13 | Thun | 0 - 1 | Luzern |
| 2020-09-08 | Luzern | 6 - 1 | Wohlen |
| 2020-08-25 | Luzern | 2 - 0 | Zurich |
| 2020-08-06 | Luzern | 1 - 1 | Young Boys |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 42% |
Tabulka Super League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 7 | +4 | 15 |
| 2 | Lugano | 7 | +3 | 13 |
| 3 | St. Gallen | 8 | 0 | 12 |
| 4 | Zurich | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Basilej | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Lausanne | 7 | +3 | 9 |
| 7 | Sion | 6 | +1 | 7 |
| 8 | Servette | 6 | -3 | 5 |
| 9 | Luzern | 7 | -5 | 3 |
| 10 | Vaduz | 6 | -5 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Servette | |
| Luzern | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Servette | Luzern |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Lugano | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | St. Gallen | ||
| 4 | Zurich | 2 - 0 | |
| 5 | Basilej | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | Lausanne | ||
| 7 | Sion | ||
| 8 | Servette | - | |
| 9 | Luzern | - | |
| 10 | Vaduz |
Pozice v lize
| Servette | Luzern | |
| Pozice | 8 | 9 |
| Body | 5 | 3 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 8 | 10 |
| Body | 5 | 0 |
Forma v lize
| Servette | Luzern | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
2 3 |
0
3 4 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
1
2 0 |
0
0 4 |
Góly v lize
| Servette | Luzern | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
3
6 |
9
14 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
2
1 |
4
9 |
Celková statistika pro Super League
| Zápasy (34) | |
| Domácí vítězství | 47% |
| Remízy | 41% |
| Vítězství pro hosta | 12% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (82) | |
| Góly na zápas | 2.41 |
| Góly doma na zápas | 1.41 |
| Góly hosta na zápas | 1.00 |
| Domácí tým skóroval v | 82% |
| Hostující tým skóroval v | 62% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 32% |
Servette další 6 zápasy
| 2020-12-02 | Servette | - | Zurich |
| 2020-12-05 | Basilej | - | Servette |
| 2020-12-09 | Vaduz | - | Servette |
| 2020-12-13 | Young Boys | - | Servette |
| 2020-12-17 | Servette | - | Sion |
| 2020-12-20 | Zurich | - | Servette |
Luzern další 6 zápasy
| 2020-12-02 | Luzern | - | Sion |
| 2020-12-06 | Luzern | - | Young Boys |
| 2020-12-12 | Sion | - | Luzern |
| 2020-12-16 | Luzern | - | Zurich |
| 2020-12-20 | Lausanne | - | Luzern |
| 2020-12-23 | Luzern | - | Basilej |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 3.40 | 2.80 |
| Pravděpodobnost | 39% | 33% | 28% |
| 1 @ 2.37 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.53 |
| Pravděpodobnost | 67% | 33% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravděpodobnost | 71% | 29% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 2.07 | |
| Pravděpodobnost | 46% | 54% | |
| Pod 2.5 @ 2.07 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravděpodobnost | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravděpodobnost | 58% | 42% | |
| Ano @ 1.57 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2020-11-28 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!