Fotbalová národní liga - Česko
sobota, 24.07.2021
16:00
16:00

Opava

Vlašim
3 - 3
(1 - 2, 2 - 1)
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Opava |
| Hosté: | Vlasim |
| Vzdálenost: | 217.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Městský stadion Opava |
| Kapacita: | 7 758 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 16:00 (17:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.40 | 3.10 | 12 | 1.33 | 1.66 | |||
| 38% | 31% | 31% | 1.28 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 16% | 84% | 16% | 84% | 15% | 85% |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2018-04-22 | Vlašim | 2 - 2 | Opava |
| 2017-09-23 | Opava | 3 - 1 | Vlašim |
| 2017-04-08 | Vlašim | 1 - 2 | Opava |
| 2016-09-17 | Opava | 2 - 1 | Vlašim |
| 2016-03-05 | Vlašim | 0 - 0 | Opava |
| 2015-08-15 | Opava | 3 - 2 | Vlašim |
| 2015-03-29 | Opava | 2 - 1 | Vlašim |
| 2014-09-13 | Vlašim | 2 - 0 | Opava |
| 2013-04-27 | Opava | 5 - 2 | Vlašim |
| 2012-10-13 | Vlašim | 2 - 0 | Opava |
| 2012-03-03 | Vlašim | 1 - 1 | Opava |
| 2011-08-20 | Opava | 4 - 1 | Vlašim |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 8 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 67% | 42% |
Opava poslední 12 zápasy
| 2021-07-17 | GKS Tychy | 1 - 1 | Opava |
| 2021-07-14 | Hlucin | 3 - 1 | Opava |
| 2021-07-10 | Opava | 2 - 1 | Tatran LM |
| 2021-07-03 | Opava | 0 - 1 | Karviná |
| 2021-06-26 | Puchov | 1 - 3 | Opava |
| 2021-05-29 | Opava | 1 - 3 | Viktoria Plzeň |
| 2021-05-23 | Zbrojovka Brno | 4 - 1 | Opava |
| 2021-05-15 | Opava | 1 - 2 | Sigma Olomouc |
| 2021-05-08 | Zlín | 1 - 1 | Opava |
| 2021-05-01 | Opava | 1 - 1 | Bohemians 1905 |
| 2021-04-25 | Sparta Praha | 4 - 2 | Opava |
| 2021-04-21 | Opava | 0 - 2 | Slovan Liberec |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 7 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 58% | 42% |
Vlašim poslední 12 zápasy
| 2021-07-10 | Vlašim | 1 - 3 | České Budějovice |
| 2021-07-07 | Teplice | 2 - 3 | Vlašim |
| 2021-07-03 | Vlašim | 1 - 1 | Vysocina Jihlava |
| 2021-06-30 | Bohemians 1905 | 3 - 5 | Vlašim |
| 2021-05-30 | Vlašim | 2 - 2 | Hradec Králové |
| 2021-05-22 | Táborsko | 1 - 0 | Vlašim |
| 2021-05-16 | Vlašim | 1 - 0 | Chrudim |
| 2021-05-09 | Viktoria Žižkov | 3 - 1 | Vlašim |
| 2021-05-05 | Vlašim | 3 - 1 | Slavoj Vysehrad |
| 2021-04-30 | Vysocina Jihlava | 3 - 3 | Vlašim |
| 2021-04-24 | Dukla Praha | 1 - 1 | Vlašim |
| 2021-04-18 | Vlašim | 0 - 0 | Varnsdorf |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 7 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 58% | 58% |
Tabulka Fotbalová národní liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vysocina Jihlava | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Zbrojovka Brno | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Varnsdorf | 1 | -1 | 0 |
| 4 | Táborsko | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Viktoria Žižkov | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Vyskov | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Vlašim | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Dukla Praha | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Artis Brno | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Opava | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Příbram | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Prostejov | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Sparta Prague B | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Třinec | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Ústí nad Labem | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Chrudim | 0 | 0 | 0 |
Pozice v lize
| Opava | Vlašim | |
| Pozice | 5 | 5 |
| Body | 0 | 0 |
| Domácí | Hosté | |
| Pozice | 3 | 3 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lize
| Opava | Vlašim | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vítězství Remízy Prohry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lize
| Opava | Vlašim | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
| Domácí | Hosté | |
|
Vstřelené góly Obdržené góly |
0
0 |
0
0 |
Celková statistika pro Fotbalová národní liga
| Zápasy (2) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 0% |
| Vítězství pro hosta | 50% |
| Odehrané zápasy | 100% |
| Góly (4) | |
| Góly na zápas | 2.00 |
| Góly doma na zápas | 1.00 |
| Góly hosta na zápas | 1.00 |
| Domácí tým skóroval v | 50% |
| Hostující tým skóroval v | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% |
| Nad 1.5 | 50% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 0% |
Opava další 6 zápasy
| 2021-08-01 | Zbrojovka Brno | - | Opava |
| 2021-08-07 | Opava | - | Vyskov |
| 2021-08-17 | Třinec | - | Opava |
| 2021-08-21 | Opava | - | Chrudim |
| 2021-08-27 | Dukla Praha | - | Opava |
| 2021-09-10 | Vysocina Jihlava | - | Opava |
Vlašim další 6 zápasy
| 2021-08-01 | Vlašim | - | Chrudim |
| 2021-08-08 | Táborsko | - | Vlašim |
| 2021-08-15 | Vlašim | - | Artis Brno |
| 2021-08-20 | Vysocina Jihlava | - | Vlašim |
| 2021-08-29 | Vlašim | - | Viktoria Žižkov |
| 2021-09-03 | Pardubice | - | Vlašim |
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 3.40 | 3.10 |
| Pravděpodobnost | 38% | 31% | 31% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dvojitá šance | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 1.66 |
| Pravděpodobnost | 61% | 39% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravděpodobnost | 16% | 84% | |
| Pod 1.5 @ 3.75 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.90 | |
| Pravděpodobnost | 16% | 84% | |
| Pod 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.36 | |
| Pravděpodobnost | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.66 | 2.10 | |
| Pravděpodobnost | 16% | 84% | |
| Ne @ 2.10 | |||
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2021-07-24 12:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!