Premier Division - Irsko
pátek, 01.05.2026
20:00
Shamrock Rovers
Waterford
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informace |
| Město |
| Domácí: |
Tallaght |
| Hosté: |
Waterford |
| Vzdálenost: |
125.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Tallaght Stadium
(Dublin)
|
| Kapacita: |
6 000 |
| Rozměry: |
105 x 68 m |
| Fotografie: |
Google maps (mapa) |
| Čas spuštění |
| Hodina: |
20:00 (20:00 místní čas) |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.25 |
6.00 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.06 |
3.75 |
| 68% |
24% |
8% |
1.25 |
|
|
|
88% |
12% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 74% |
26% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
26% |
74% |
Poslední 12 přímé zápasy
|
2026-04-03 |
Waterford
|
1 - 1 |
Shamrock Rovers
|
|
2025-09-22 |
Waterford
|
1 - 2 |
Shamrock Rovers
|
|
2025-06-27 |
Shamrock Rovers
|
1 - 0 |
Waterford
|
|
2025-05-16 |
Waterford
|
1 - 3 |
Shamrock Rovers
|
|
2025-04-11 |
Shamrock Rovers
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2024-11-01 |
Shamrock Rovers
|
2 - 1 |
Waterford
|
|
2024-08-02 |
Waterford
|
1 - 2 |
Shamrock Rovers
|
|
2024-05-06 |
Shamrock Rovers
|
1 - 3 |
Waterford
|
|
2024-04-01 |
Waterford
|
1 - 2 |
Shamrock Rovers
|
|
2023-02-04 |
Shamrock Rovers
|
0 - 2 |
Waterford
|
|
2021-11-05 |
Waterford
|
1 - 3 |
Shamrock Rovers
|
|
2021-09-10 |
Shamrock Rovers
|
2 - 0 |
Waterford
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
11 |
7 |
3 |
| 75% |
8% |
17% |
|
92% |
58% |
25% |
Shamrock Rovers poslední 12 zápasy
|
2026-04-24 |
Derry City
|
1 - 0 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-04-17 |
Shamrock Rovers
|
2 - 1 |
Bohemians
|
|
2026-04-10 |
St Patrick's
|
0 - 1 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-04-06 |
Shamrock Rovers
|
3 - 2 |
Shelbourne
|
|
2026-04-03 |
Waterford
|
1 - 1 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-20 |
Shamrock Rovers
|
2 - 0 |
Galway
|
|
2026-03-16 |
Drogheda Utd
|
0 - 0 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-13 |
Sligo Rovers
|
0 - 2 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-09 |
Shelbourne
|
2 - 2 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-06 |
Shamrock Rovers
|
1 - 0 |
Derry City
|
|
2026-02-27 |
Bohemians
|
3 - 2 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-02-23 |
Shamrock Rovers
|
1 - 1 |
Dundalk
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
4 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
33% |
25% |
Waterford poslední 12 zápasy
|
2026-04-24 |
Waterford
|
1 - 1 |
Galway
|
|
2026-04-18 |
Sligo Rovers
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2026-04-06 |
Bohemians
|
1 - 1 |
Waterford
|
|
2026-04-03 |
Waterford
|
1 - 1 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-20 |
Waterford
|
0 - 2 |
St Patrick's
|
|
2026-03-16 |
Galway
|
4 - 3 |
Waterford
|
|
2026-03-13 |
Dundalk
|
5 - 0 |
Waterford
|
|
2026-03-06 |
Waterford
|
0 - 1 |
Bohemians
|
|
2026-02-27 |
Derry City
|
4 - 2 |
Waterford
|
|
2026-02-20 |
Waterford
|
0 - 0 |
Sligo Rovers
|
|
2026-02-13 |
Drogheda Utd
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2026-02-06 |
Waterford
|
1 - 1 |
Shelbourne
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
5 |
7 |
|
10 |
3 |
3 |
| 0% |
42% |
58% |
|
83% |
25% |
25% |
Tabulka Premier Division
| P |
Klub |
Z |
V |
R |
P |
VG |
OG |
RG |
B |
| 1 |
St Patrick's |
13 |
8 |
2 |
3 |
24 |
11 |
+13 |
26 |
| 2 |
Shamrock Rovers |
13 |
7 |
4 |
2 |
19 |
11 |
+8 |
25 |
| 3 |
Dundalk |
13 |
5 |
6 |
2 |
22 |
18 |
+4 |
21 |
| 4 |
Bohemians |
13 |
5 |
5 |
3 |
15 |
11 |
+4 |
20 |
| 5 |
Derry City |
13 |
4 |
5 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
17 |
| 6 |
Galway |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 7 |
Sligo Rovers |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
17 |
-7 |
14 |
| 8 |
Shelbourne |
12 |
3 |
4 |
5 |
19 |
21 |
-2 |
13 |
| 9 |
Drogheda Utd |
12 |
3 |
4 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 10 |
Waterford |
12 |
0 |
5 |
7 |
9 |
24 |
-15 |
5 |
Chronologie zápasů v lize
| Shamrock Rovers |
|
| Waterford |
|
| Domácí |
|
| Hosté |
|
Zápasy domácí/hosté
| P |
Klub |
Shamrock Rovers |
Waterford |
| 1 |
St Patrick's |
2 - 0 |
|
| 2 |
Shamrock Rovers |
- |
|
| 3 |
Dundalk |
1 - 1 |
5 - 0 |
| 4 |
Bohemians |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Derry City |
1 - 0 |
4 - 2 |
| 6 |
Galway |
2 - 0 |
4 - 3 |
| 7 |
Sligo Rovers |
|
2 - 0 |
| 8 |
Shelbourne |
3 - 2 |
|
| 9 |
Drogheda Utd |
|
2 - 0 |
| 10 |
Waterford |
|
- |
Statistiky týmu
| |
Shamrock Rovers |
Waterford |
| Vítězství |
7 |
0 |
| Remízy |
4 |
5 |
| Prohry |
2 |
7 |
| Vstřelené góly |
19 |
9 |
| Obdržené góly |
11 |
24 |
| Průměr vstřelené góly |
1.46 |
0.75 |
| Průměr obdržené góly |
0.85 |
2.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
85% |
50% |
| Zápasy obdržené góly |
54% |
92% |
| Skórují Oba Týmy |
46% |
50% |
| Nad 1.5 |
69% |
83% |
| Nad 2.5 |
31% |
25% |
| Nad 3.5 |
23% |
25% |
| |
Domácí |
Hosté |
| Vítězství |
5 |
0 |
| Remízy |
1 |
1 |
| Prohry |
0 |
5 |
| Vstřelené góly |
11 |
6 |
| Obdržené góly |
4 |
18 |
| Průměr vstřelené góly |
1.83 |
1.00 |
| Průměr obdržené góly |
0.67 |
3.00 |
| Zápasy vstřelené góly |
100% |
50% |
| Zápasy obdržené góly |
50% |
100% |
| Skórují Oba Týmy |
50% |
50% |
| Nad 1.5 |
83% |
100% |
| Nad 2.5 |
33% |
50% |
| Nad 3.5 |
17% |
50% |
Celková statistika pro Premier Division
| Zápasy (63) |
| Domácí vítězství |
41% |
| Remízy |
32% |
| Vítězství pro hosta |
27% |
| Odehrané zápasy |
35% |
| Góly (166) |
| Góly na zápas |
2.63 |
| Góly doma na zápas |
1.49 |
| Góly hosta na zápas |
1.14 |
| Domácí tým skóroval v |
76% |
| Hostující tým skóroval v |
67% |
| Skórují Oba Týmy |
54% |
| Nad 1.5 |
71% |
| Nad 2.5 |
46% |
| Nad 3.5 |
32% |
Shamrock Rovers další 6 zápasy
|
2026-05-04 |
Shamrock Rovers
|
- |
Drogheda Utd
|
|
2026-05-08 |
Galway
|
- |
Shamrock Rovers
|
|
2026-05-15 |
Dundalk
|
- |
Shamrock Rovers
|
|
2026-05-22 |
Shamrock Rovers
|
- |
Sligo Rovers
|
|
2026-05-25 |
Bohemians
|
- |
Shamrock Rovers
|
|
2026-05-29 |
Shamrock Rovers
|
- |
St Patrick's
|
Waterford další 6 zápasy
|
2026-05-04 |
Waterford
|
- |
Dundalk
|
|
2026-05-08 |
St Patrick's
|
- |
Waterford
|
|
2026-05-15 |
Waterford
|
- |
Derry City
|
|
2026-05-18 |
Waterford
|
- |
Drogheda Utd
|
|
2026-05-22 |
Shelbourne
|
- |
Waterford
|
|
2026-05-29 |
Drogheda Utd
|
- |
Waterford
|
Kurzy a pravděpodobnosti
| Standardní 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.25 |
6.00 |
10.00 |
| Pravděpodobnost |
68% |
24% |
8% |
|
1 @ 1.25 |
| Dvojitá šance |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.06 |
3.75 |
| Pravděpodobnost |
88% |
12% |
|
1X @ 1.06 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.18 |
4.50 |
| Pravděpodobnost |
|
74% |
26% |
|
Nad 1.5 @ 1.18 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.60 |
2.30 |
| Pravděpodobnost |
|
33% |
67% |
|
Pod 2.5 @ 2.30 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.50 |
1.50 |
| Pravděpodobnost |
|
26% |
74% |
|
Pod 3.5 @ 1.50 |
| Skórují Oba Týmy |
Ano |
Ne |
| Kurzy |
|
2.10 |
1.67 |
| Pravděpodobnost |
|
50% |
50% |
|
Ne @ 1.67 |
*** Uvedené koeficienty jsou průměrné hodnoty, vypočítány na základě porovnání několika bookmakerů a jsou platné v okamžiku posledního obnovení - 2026-05-01 16:03. V tomto okamžiku jsou možné změny!